ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? Sprawdź, jak...

JK

2018-03-15 13:21

2018-07-09 22:41

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? Sprawdź, jak czas zmienił sławnych ludzi [GALERIA INTERAKTYWNA]

JK

2018-03-15 13:21

Te twarze znamy wszyscy, ale czy pamiętamy, jak ich właściciele wyglądali w czasach młodości? A może kojarzymy ich tylko ze starych filmów, nie mając świadomości, jak wyglądają teraz? Zobaczcie, jak czas zmienia ludzi. Clint Eastwood, Meryl Streep, John Travolta i inni. Uważamy, że są nadal piękni. A jaka jest Wasza opinia? W naszej interaktywnej galerii z suwakiem prezentujemy zdjęcia dawne i aktualne. Zapraszamy do porównania!
1/12
Opis: Te twarze znamy wszyscy, ale czy pamiętamy, jak ich właściciele wyglądali w czasach młodości? A może kojarzymy ich tylko ze starych filmów, nie mając świadomości, jak wyglądają teraz? Zobaczcie, jak czas zmienia ludzi. Clint Eastwood, Meryl Streep, John Travolta i inni. Uważamy, że są nadal piękni. A jaka jest Wasza opinia? W naszej interaktywnej galerii z suwakiem prezentujemy zdjęcia dawne i aktualne. Zapraszamy do porównania!
Przejdź do galerii
 •  
Zadebiutowała na scenie teatralnej w 1971 r. Otrzymała łącznie 21 nominacji do Oscara i 31 nominacji do Złotego Globu, czym ustanowiła rekord wśród aktorów. Najbardziej znana ze Sprawy Kramerów , Żelaznej Damy , czy Mamma Mia .
 •  
Pochodzący z rodziny ukraińskich żydów amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Dwukrotny laureat Oscara, zasłynął dzięki roli w Absolwencie . Poza tym znany z filmu Rain Man , czy Sprawa Kramerów .
 •  
Włoska aktorka, jedna z największych gwiazd światowego kina. Zasłynęła dzięki filmowi Złoto Neapolu . Za rolę w filmie Matka i Córka otrzymała Oscara.
 •  
Zakochany w Nowym Yorku twórca intelektualnej komedii . Reżyser, aktor, muzyk, producent, pisarz i kompozytor, często występujący w swoich własnych filmach. Najbardziej znany z Annie Hall , Manhattan , czy O północy w Paryżu .
 •  
Amerykańska aktorka, producentka, pisarka oraz działaczka polityczna. Córka Henry'ego Fondy. Ma na koncie 2 Oscary, 4 Złote Globy i liczne inne nagrody. Znana z filmów: Klute , Kamerdyner , czy Sposób na teściową .
 •  
Aktor, reżyser, producent i kompozytor. Wielokrotny zdobywca najważniejszych nagród filmowych, w tym Złotej Palmy w Cannes. Sukces aktorski przyniosły mu spaghetti westerny Sergio Leone. Najbardziej znany z Dobry, zły i brzydki , Za wszelką cenę , czy Gran Torino .
 •  
Jedna z największych gwiazd kina włoskiego. Urodzona w Tunezji, zadebiutowała w filmie Goha . Najbardziej znana z ról w filmach Osiem i pół oraz Pewnego razu na dzikim zachodzie .
Czy pamiętacie jeszcze ulubionych aktorów z lat ich młodości? Jak zmienili się sławni ludzie z biegiem lat? Jak wiek odbił się na ich twarzach? Czas potrafi być brutalny, lecz są i tacy, których oszczędza. Zobaczcie sami jak zmienili się John Travolta, Meryl Streep, Beata Tyszkiewicz, Clint Eastwood i inni. Zapraszamy do interaktywnej galerii.

Czas jest chirurgiem, który wykonuje na człowieku swoją własną operację.
Tony Parsons, Kroniki rodzinne


Kto się zmienił nie do poznania, a kto zestarzał z godnością? Sprawdźcie w naszej interaktywnej galerii, jak gwiazdy zmieniły się wraz z upływem czasu. Przesuńcie suwak, by zobaczyć ich metamorfozę.

Zobaczcie, jak młode twarze wyglądają w porównaniu z wiekiem zaawansowanym - GALERIA Z SUWAKIEM

Zobacz galerię


Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

d****** pomysł

+4 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

aski (gość)  •

łączenia połówek twarzy, zresztą w nieudolny sposób

odpowiedzi (0)

skomentuj