1/3
Hattrick Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern Monachium –...

Hattrick Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern Monachium – Hamburger SV (6:0). Ponadto „Lewy” w 86. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Polak rozegrał pełne 90 minut w zespole lidera Bundesligi. Lewandowski przewodzi w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 23 goli.

WIĘCEJ: Liga niemiecka. 100 bramek dla Bayernu w Bundeslidze i... niestrzelony karny. Robert Lewandowski w roli głównej

2/3
Gol Łukasza Teodorczyka w meczu Anderlecht – Royal Antwerp...

Gol Łukasza Teodorczyka w meczu Anderlecht – Royal Antwerp (2:1). Polak, który rozegrał 72 minuty, na listę strzelców wpisał się w pierwszej części spotkania.

WIĘCEJ: Kolejne trafienie Łukasza Teodorczyka! Anderlecht wygrał mimo dwóch czerwonych kartek

3/3
Gol Kamila Wilczka w meczu Horsens – Brondby (1:1). Polski...

Gol Kamila Wilczka w meczu Horsens – Brondby (1:1). Polski napastnik przebywał na placu gry przez 73 minuty, a na listę strzelców wpisał się w 38. minucie. Był to jego szósty ligowy gol w tym sezonie.