Jak radzą sobie lokalni przedsiębiorcy? Wybieramy Herosów Polskiej Przedsiębiorczości. Doceń właściciela swojego ulubionego sklepu lokalnego

Materiał informacyjny Herosi Polskiej Przedsiębiorczości
Polacy chętnie wybierają sklepy zlokalizowane blisko swojego miejsca zamieszkania. Cenią w nich bezpieczne i wygodne zakupy, przyjazną atmosferę, a także indywidualne podejście i dbałość o potrzeby kupujących. Ogromną zasługę w tym wszystkim mają właściciele lokalnych sklepów, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy, by zadbać o swoich klientów. Już dzisiaj możesz podziękować przedsiębiorcy ze swojej okolicy i docenić jego zaangażowanie. Wystarczy, że zgłosisz go do konkursu.

Handel lokalny to dużo więcej niż myślisz

Lokalne sklepy to połowa rynku spożywczego w Polsce . 18 mln mieszkańców naszego kraju ma co najmniej jeden z nich w zasięgu kilku minut drogi od domu. Dzięki temu zakupy w takim sklepie można zrobić w każdej chwili, bez potrzeby przemieszczania się na drugi koniec miasta. To właśnie dzięki ich właścicielom możesz kupić ulubione produkty, które mogą być zamówione specjalnie dla Ciebie.

To właśnie tutaj możesz liczyć na szybkie zakupy, bez potrzeby stania w długiej kolejce, co
w aktualnej sytuacji stanowi ogromny atut. A czy kiedykolwiek zastanawiałeś się kim jest osoba, dzięki której to wszystko jest możliwe?

Warto doceniać ludzi stojących za lokalnych handlem!

Właściciele niezależnych sklepów każdego dnia dbają o to, by nikomu z nas nie zabrakło żywności i produktów pierwszej potrzeby. Wstają wcześnie rano, kupują towar, dobierając go w taki sposób, by każdy klient znalazł coś dla siebie. Poza bieżącą pracą w sklepie, zdobywają nowe umiejętności, doszkalają się, by nadążać za szybko rozwijającym się rynkiem i światem. Troszczą się także o lokalną społeczność w miejscowościach, w których prowadzą swoje sklepy – często inicjują akcje i zbiórki dla osób potrzebujących.

Zaangażowanie przedsiębiorców pokazał także ostatni rok, kiedy ze względu na epidemię koronawirusa stanęli ze swoimi pracownikami na pierwszej linii frontu. Niezwykle intensywna aktywność właścicieli sklepów świadczy o tym, że ważny jest dla nich rozwój i aktywne działanie, który charakteryzuje ludzi wyjątkowo przedsiębiorczych. Korzystają na tym nie tylko ich biznesy, ale także klienci oraz lokalne społeczności, w których funkcjonują i których często są kluczowymi członkami. Można powiedzieć, że charakteryzuje ich gen przedsiębiorczości, który przejawia się w wysokim poziomie motywacji, dużej odwadze oraz wytrwałości w działaniu zarówno w biznesie, jak i w życiu poza nim. Za to warto ich docenić i zgłosić do konkursu!

Jak wziąć udział w akcji?

Konkurs „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości – doceniamy właścicieli lokalnych sklepów” kierowany jest do przedsiębiorców, którzy współpracują z Grupą Eurocash. Mogą to być punkty handlowe jednej z sieci: ABC, abc na kołach, Delikatesy Centrum, Gama, Groszek, Euro Sklep, Lewiatan i Koliber lub takie, które funkcjonują pod własnym szyldem. Zgłoszenia można dokonać na stronie internetowej akcji pod adresem www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań na temat właściciela sklepu i jego dotychczasowej działalności oraz wybrać jedną z pięciu kategorii konkursowych, najlepiej pasującą do przedsiębiorcy – odwaga biznesowa, motywacja do rozwoju, innowacyjność, wytrwałość w działaniu i odpowiedzialność za innych. Organizator konkursu nagrodzi aż 100 przedsiębiorców z całej Polski łączną pulą nagród w wysokości prawie 700 000 zł:

  • 75 nagród Jury po 7 500 zł przyzna Jury złożone z niezależnych ekspertów ze świata biznesu i branży handlowej.
  • 25 nagród klientów po 5 000 zł przyznają klienci sklepów, którzy będą doceniać przedsiębiorców poprzez głosowanie na stronie internetowej konkursu www.herosiprzedsiebiorczosci.pl.

Nie tylko właściciele sklepów lokalnych otrzymają nagrody! W pierwszym etapie konkursu organizator przyzna aż 250 kart o wartości 100 zł każda, które będzie można wydać na zakupy w swoim ulubionym sklepie lokalnym. Ponadto na etapie głosowania odbędzie się loteriaz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Nie czekaj, już dziś wejdź na stronę konkursu www.herosiprzedsiebiorczosci.pl i zgłoś właściciela sklepu ze swojej okolicy.

Wideo

Materiał oryginalny: Jak radzą sobie lokalni przedsiębiorcy? Wybieramy Herosów Polskiej Przedsiębiorczości. Doceń właściciela swojego ulubionego sklepu lokalnego - Polska Times