JAGIELLONIA - ŁKS WYNIK 3.11.2019 [wynik online] Wynik i relacja z meczu Jagiellonia ŁKS

(rem)
Dziś mecz Jagiellonia Białystok vs. ŁKS Łódź! Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania. Walka o ligowe punkty między Jagiellonią a ŁKS rozpocznie się o godz. 12:30.

Jagiellonia ŁKS na żywo, wynik online

Strona wymaga odświeżania

JAGIELLONIA2
ŁKS ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU. Jagiellonia pokonuje ŁKS 2:0 po bardzo ciekawym meczu. Łodzianie świetnie spisywali się na boisku do 60. minuty. W końcówce opadli z sił, do tego dwa błędy popełnił Jan Sobociński.

90+1 min. - Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Maksymiliana Rozwandowicza.

89. min. - Z boiska zszedł Klimala. W jego miejsce Przemysław Mystkowski.

87. min. - Nic nie wskazuje na to, aby łodzianie zdołali się podnieść.

83. min. - Kolejna próba szybkiej akcji ełkasiaków. Czujna defensywa Jagiellonii.

81. min. - Dobra składna akcja ŁKS, ale Daniel Ramirez wprost w bramkarza.

79. min. - Fatalny błąd Jana Sobocińskiego przy wyprowadzaniu piłki. Na 2:0 podwyższa Patryk Klimala.

78. min. - GOL DLA JAGIELLONII. 2:0

77. min. - Podwójna zmiana w ŁKS. Pirulo za Pyrdoła. Kujawa za Sekulskiego.

75. min. - Imaz zablokowany w ostatniej chwili przez Sobocińskiego.

74. min. - Ełkaesiacy opadli z sił. Dużo kosztowała ich pierwsza godzina gry.

70. min. - Michała Trąbkę w międzyczasie zastąpił Maciej Wolski.

65. min. - Jagiellonia - ŁKS 1:0. Gola po strzale głową zdobywa Bartosz Kwiecień. Z rzutu rożnego dośrodkował Martin Pospíšil.

65. min. - GOL DLA JAGIELLONII!

65. min. - Ełkaesiacy zmagają się teraz z drobnym kryzysem. Naciera Jagiellonia.

62. min. - Żółta kartka dla Rozwandowicza.

62. min. - Wciąż świetne spotkanie w Białymstoku.

60. min. - Zdenerwował się trener Kazimierz Moskal, za co został ukarany... żółtą kartką.

57. min. - Pierwsza i groźna od razu akcja Kostala, który zastąpił na boisku Přikryla. Po chwili rzut rożny - i minimalnie niecelny strzał głową Kwietnia. Nieco więcej z gry mają gospodarze.

56. min. - Nie popisał się znów Sekulski, który niepotrzebnie wdał się w drybling z obrońcą Jagiellonii.

55. min. - Teraz świetna akcja Jagiellonii. Uderzył (po rykoszecie) tuż obok słupka Pospíšil.

54. min. - ŁKS odgryzł się groźną kontrą. Świetnie zagrał Ramirez i... fatalną decyzję podjął Sekulski i skończyło się na strachu miejscowych.

51. min. - Żółta kartka dla Tarasa Romanczuka.

50. min. - Ruszyła Jagiellonia. W ostatniej chwili Rozwandowicz powstrzymał groźną kontrę miejscowych.

48. min. - Klimala znów zmierzył się z Malarzem. I znów górą bramkarz ŁKS.

46. min. - Początek drugiej połowy. Przy piłce ŁKS.

TRWA PRZERWA.

45. min. - Koniec pierwszej bardzo ciekawej połowy. Na razie bez bramek.

44. min. - Ełkaesiacy się uratowali. Wcześniej na spalonym zawodnik Jagiellonii. Nie ma jedenastki.

43. min. - Rzut karny dla Jagiellonii. Martin Pospíšil sfaulowany przez Rozwandowicza.

42. min. - Nie tylko nam podoba się spotkanie.

40. min. - Znów groźnie pod bramką ŁKS. Imaz główkował obok słupka.

37. min. - Świetne dośrodkowanie Tomáša Přikryla i minimalnie niecelne główka Klimali.

34. min. - Teraz bliski ŁKS... Po podaniu Ramireza w słupek trafił Trąbka.

33. min. - Cudowna interwencja Malarza. Główkował Camara. Miejscowi bardzo bliscy szczęścia.

31. min. - Doskonały mecz oglądamy w Białymstoku. Oba zespoły nie zawodzą. Brakuje tylko goli.

30. min. - Jaga odpowiada za sprawą uderzenia Klimali. Na posterunku Malarz.

29. min. - Huknął z okolic narożnika szesnastki Piotr Pyrdoł. Zabrakło precyzji.

27. min. - Po niecelnym podaniu Grzesika faulował Ricardo Guima. Żółta kartka dla Portugalczyka, który nie zagra w następnym meczu.

25. min. - Kolejna ładna akcja ŁKS. Piłkę w powietrzu "zawiesił" Pyrdoł, a Trąbka uderzył z powietrza. Węglarz nie dał się zaskoczyć.

23. min. - Rzut wolny z ok. dwudziestu metrów. Na bramkę Malarza uderzył Klimala, ale w mur.

20. min. - Piłka rzadko opuszcza boisko. Oba zespoły nie lubią rozstawać się z futbolówką.

17. min. - Ależ akcja ŁKS i tylko szkoda, że nie padła po tym bramka. Daniel Ramirez fantastycznym zwodem minął dwóch obrońców "Jagi", ale jego strzał piękną robinsonadą obronił Węglarz.

16. min. - Patryk Klimala wpadł w pole karne, ale w sytuacji sam na sam z Malarzem napastnik Jagiellonii nie trafił w światło bramki.

16. min. - Teraz dłuższy fragment ełkaesiacy przy piłce.

13. min. - Dobra akcja lewym skrzydłem Klimczaka. Niestety, Sekulski nie zdołał przejąć piłki.

11. min. - Huknął Bödvar Bödvarsson zza pola karnego. Piłkę zablokował jeden z obrońców ŁKS.

10. min. - Szarżował prawą stroną Klimala, ale świetny wślizg Jana Sobocińskiego.

9. min. - Groźne dośrodkowanie Ramireza na pole karne Jagiellonii, ale Sekulski nie zdołał dosięgnąć piłki.

7. min. - Inicjatywa po stronie gospodarzy, ale z tej przewagi optycznej niewiele na razie wynika.

4. min. - Z ostrego kąta niecelnie na bramkę ŁKS uderzył Patryk Klimala. Chwilę wcześniej słaby strzał Guimy.

3. min. - Po stracie piłki Ramireza "Jaga" groźnie zaatakowała, ale Klimala złapany na spalonym.

1. min. - Świetna akcja ŁKS na początek. Po akcji Ramireza z Pyrdołem na bramkę Węglarza uderzali obaj, ale uderzenie Hiszpana obronił bramkarz, a dobitka młodzieżowca okazała się niecelna.

1. min. - Początek spotkania. Przy piłce Jagiellonia.

Godz. 12.27 - Piłkarze już na środku boiska. Sędziuje Paweł Gil z Lublina. Za chwilę pierwszy gwizdek.

Godz. 12.15 - Z jednej strony mam niedosyt, bo chciałbym docenić jeszcze kilku innych piłkarzy, ale z drugiej strony ci, którzy zagrali z Rakowem spisali się bardzo dobrze - powiedział w rozmowie z Canal Plus Sport tuż przed meczem Kazimierz Moskal.

Godz. 12.05 - Znamy już składy:
Jagiellonia: Damian Węglarz - Jakub Wójcicki, Ivan Runje, Bartosz Kwiecień, Bödvar Bödvarsson, Tomáš Přikryl, Martin Pospíšil, Taras Romanczuk, Jesús Imaz, Juan Cámara, Patryk Klimala. Trener: Ireneusz Mamrot.
ŁKS: Arkadiusz Malarz – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić, Ricardo Guima, Michał Trąbka, Piotr Pyrdoł, Daniel Ramirez, Łukasz Sekulski. Trener: Kazimierz Moskal.

Godz. 11.55 - Tak wygląda stadion Jagiellonii na nieco ponad dwa kwadranse przed rozpoczęciem spotkania. Trwa rozgrzewka.

Godz. 11.50 - Dziś urodziny obchodzi napastnik ŁKS Łukasz Sekulski. Kibice ŁKS życzą mu oczywiście gola w Białymstoku.

Godz. 11. 45 - Niedzielny mecz będzie dwudziestym trzecim ligowym starciem piłkarzy ŁKS z Jagiellonią Białystok. ŁKS wygrał osiem spotkań, tyleż razy z kompletu punktów cieszyli się i rywale, a sześć pojedynków zakończyło się podziałem punktów. Na zwycięstwo w Białymstoku łodzianie czekają już czternaście lat.

Godz. 10:40 - Trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot na konferencji zapowiedział, że jego drużynę w starciu z ŁKS interesują tylko trzy punkty. "Jeżeli chcemy walczyć o wyższe cele, to musimy zacząć regularnie gromadzić punkty" - powiedział szkoleniowiec Jagi.

Jagiellonia - ŁKS, godz. 10:15 Poniżej aktualna tabela ekstraklasy:

Piłkarze ŁKS dzisiaj stoją przed trudnym zadaniem. Jagiellonia spisuje się poniżej oczekiwań, dlatego kibice gospodarzy liczą na przełamanie się swojej drużyny. Łódzki Klub Sportowy potrzebuje trzech punktów jak powietrza, zapowiada się zatem arcyciekawe spotkanie.