Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Obie drużyny spotkały się ponownie w Warszawie już w 3....

Jagiellonia Białystok - Legia. Historia spotkań Jagiellonii z Legią. Jarecki, Grosik, bezlitosny Radović i bomba Cernycha [GALERIA]

2008/09 Jagiellonia - Legia

Obie drużyny spotkały się ponownie w Warszawie już w 3. kolejce. Legia nie dała nam szans i wygrała spokojnie 2:0 po bramkach Radovica.

Jagiellończykom udał się jednak rewanż. W marciu 2009 roku przy Słonecznej Jaga wygrała 2:1. To był dramatyczny mecz. W pierwszej połowie bramki strzelali Chinyama i Tomek Frankowski. Zwycięska bramka padła w 90 minucie. A strzelił ją Dariusz Jarecki.

W tym sezonie Legia znowu była 2. natomiast Jagiellonia skoczyła rozgrywki na 8. pozycji.