1/23 Zamknij

Izabella Krzan często podróżuje, tym razem tylko myślami. Piękność TVP wspomina ostatni wypad wakacyjny. W skąpym stroju kąpielowym, a za nią raj, piękna

brak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Izabella Krzan często podróżuje, tym razem tylko myślami. Piękność TVP wspomina ostatni wypad wakacyjny. W skąpym stroju kąpielowym, a za nią raj, piękna plaża i dzika przyroda. W opisie w zabawny sposób zdradziła jak ostatnio spędza wolny czas.

Piękna Izabella Krzan wspomina wakacje
Izabella Krzan pokazała jak można zachwycić i zarazem rozbawić fanów w Internecie. Miss Polonia 2016 roku w ostatnim czasie jest bardzo zapracowana pojawiając się raz po raz na szklanym ekranie. W instagramowej galerii dziennikarki właśnie pojawiły się nowe zdjęcia z jej ostatnich podróży. Jeden z najnowszych postów został okraszony zabawnym wpisem.

Na wspomnieniowym ujęciu Izabella Krzan została „przyłapana” w momencie pływania na desce. Gwiazda z humorem postanowiła nawiązać do tej czynności:

"Dzisiaj też na desce, tylko tej do prasowania."

Lawina komplementów w postaci komentarzy to efekt dobrego kontaktu Izabelli Krzan z rzeszą obserwujących jej profil fanów.

ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA IZABELLI KTRZAN - KLIKNIJ DALEJ

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy