Iran Hiszpania wynik meczu 20.06.18. (sprawdź jakim wynikiem zakończył się mecz)

1

KONIEC MECZU! Po ciężkim spotkaniu Hiszpanie pokonują Iran 1:0.

Tabela Grupy BPunktyMecze
1. Portugalia42
2. Hiszpania42
3. Iran32
4. Maroko02

93' Irańczycy ruszają, dośrodkowanie w stronę bramki hiszpańskiej ale De Gea łapie.
4 minuty doliczone!
89' Hiszpanie kontrolują grę, starają się trzymać piłkę z daleka od swojego pola karnego.
82' Iran powinien teraz zdobyć gola, ładne dośrodkowanie z lewej strony i napastnik Iranu uderza głową tuż nad poprzeczką.
79' Vazquez schodzi, wszedł Marco Asensio.
76' Iran zaatakował, mało brakowało a napastnik Iranu wpakowałby piłkę do hiszpańskiej bramki.
72' Hiszpania teraz gra swoją tiki takę.
68' Zmiana: schodzi Haji Savim, na boisku Mohammadi. Iniesta out, Koke w grze.
65' Hiszpania teraz przy piłce.
WYNIK MECZU HISZPANIA - IRAN 1:0
Jednak nie. Sędzia pokazuje spalonego.

62' GOOOOOOL DLA IRANU!! CO SIĘ DZIEJE!

61' Rzut wolny dla Iranu. Będzie szansa na bramkę.
60' Strzał głową na bramkę hiszpańską, piłka tuż obok słupka.
57' Rzut rożny dla Iranu. De Gea łapie.

54' GOOOOOOOOOOOL DLA HISZPANII!!!!

Szczęśliwa bramka Diego Costy.

53' Potężny strzał Iranu i piłka uderza w boczną siatkę bramki Hiszpanów. Było blisko sensacji.
51' Hiszpania atakuje, rozpaczliwa obrona Iranu ,strzał za strzałem ale piłka nie chce wpaść do siatki.
49' Hiszpanie z rzutu rożnego... Piłka wybita.
48' Bez zmian, Hiszpania ponownie w ataku pozycyjnym.
46' II połowa Iran - Hiszpania! Zaczynamy

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Hiszpania remisuje z Iranem 0:0. Zapraszamy po przerwie.

47' Silva uderza ale piłka wybita na róg.
45' Sędzia dolicza trzy minuty
42' Hiszpania znów zamknęła Iran. Trwa napór La Furia Roja.
39' Diego Costa chyba nadepnął bez piłki na stopę bramkarza. Ale sędzia nie przerywa gry.
36' Rzut rożny dla Iranu! Dośrodkowanie ale Hiszpanie wybijają.
IRAN - HISZPANIA po 35 minutach 0:0
30' Zamieszanie pod bramką Iranu i mało brakowało a Silva przewrotką umieściłby piłkę w siatce.
25' Strzał Silvy ale bramkarz broni.
23' Rzut wolny dla Hiszpanów.
20' Iran zamknięty na swojej połowie.
16' Ramos wrzuca do wbiegającego Silvy ale Bramkarz Iranu łapie piłkę.
13' Dośrodkowanie ale Irańczycy wybijają.
12' Rzut wolny dla Hiszpanów.
10' Dośrodkowanie w pole karne Iranu ale piłka przelatuje nad głowami i wychodzi na aut.
9' Isco faulowany. Robi się nerwowo na boisku.
6' Dośrodkowanie w pole karne Hiszpanii ale strzał Irańczyków bardzo niecelny.
4' Pierwszy strzał na bramkę, Silva uderzył ale nad poprzeczką.
3' Ramos brutalnie faulowany. W środku pola wolny dla Hiszpanów.
1' Gramy! Iran - Hiszpania RELACJA NA ŻYWO! Od środka rozpoczęli Hiszpanie.

Czas na Hymny obu państw.

HISZPANIA IRAN RELACJA NA ŻYWO

19:52 W Kazaniu na stadionie około 45 tysięcy kibiców. Piłkarze z Hiszpanii i Iranu za chwilę wyjdą na murawę.

19:50 La Furia Roja po remisie z Portugalią dziś gra o trzy punkty. Mają w swojej ekipie graczy z najwyższej półki. Czy reprezentacja Iranu będzie w stanie się im przeciwstawić? Za chwilę początek spotkania. HISZPANIA IRAN NA ŻYWO!

19:35 - We wcześniejszym meczu grupy B Portugalia pokonała dziś Maroko 1:0 po strzale Cristiano Ronaldo. Jak zaprezentują się dziś drudzy z faworytów tej grupy? Dowiemy się już za kilka chwil. Zapraszamy na relację live z meczu Iran Hiszpania.

19:25 - Za pół godziny zacznie się kolejny mecz z grupy B. Poniżej aktualna tabela. Zapraszamy na mecz Iran - Hiszpania NA ŻYWO

2. Iran31
3. Hiszpania11
4. Maroko02

18:44 - SKŁAD HISZPANII PONIŻEJ

Godz. 18.15 - Hiszpania to jeden z głównych faworytów Mundialu 2018. Wielu ekspertów futbolu twierdzi, że reprezentacja Hiszpanii ma największy potencjał piłkarski i to ona może sięgnąć po tytuł.

Godz. 17.10 - Dzisiejszy mecz Iran Hiszpania rozegrany zostanie w Kazaniu. Początek spotkania o godz. 20.

Godz. 17 - Właśnie trwa mecz Urugwaj Arabia Saudyjska.

Dziś mecz Iran Hiszpania. Zapraszamy na relację na żywo.