Inter Barcelona sprawdź wynik meczu [6.11.18]

INTER MEDIOLAN FC BARCELONA STREAM ONLINE, MECZ NA ŻYWO, WYNIK MECZU

1

FC Barcelona

1

Koniec Meczu!

87' ⚽⚽⚽ Gooool Dla Interu!!! Icardi strzelcem i znów mamy remis!

86' Barcelona spokojnie rozgrywa w środku pola.

83' ⚽⚽⚽ GOOOOOOOOOL Malcolm!!!! Barcelona prowadzi!!!!

78' Barcelona przycisnęła ale wciąż bez bramek.
70' Rzut rożny dla Interu. Barcelona wybija piłkę. Inter teraz gra lepiej.
65' Politano głową ale obok bramki Barcelony.
63' Rzut rożny dla Barcy. Inter wybija.
60' Goool dla Barcelony! Nie piłka jednak wcześniej wyszła za linię i od bramki Inter.
53' Barca ma przewagę, Inter ogranicza się do gry z kontry.
50' Suarez wpada w pole karne i oddaje strzał ale wcześniej fauluje obrońcę Interu.
46' II połowa trwa.

Koniec I połowy.

42' ⚽ Suarez uderza i cudem Handanović wybija. Ładna akcja Barcelony.
37' ⚽ Rakitić zza pola karnego i Handanović paruje.
INTER MEDIOLAN - FC BARCELONA 0:0
30' Teraz piłkarze Interu wybijają z linii bramkowej. Suarez powinien zdobyć gola, a tak tylko rzut rożny.
24' Rakitić huknął z daleka i minimalnie obok słupka.
22' Suarez teraz próbował lobować i mało brakowało a napastnik Barcy zdobyłby gola. Wciąż 0:0.
19' Pierwsza groźna kontra Interu ale Asamoah nie trafia w bramkę.
15' Bezradni są gospodarze. Wciąż 0:0, Barca ma dużą przewagę optyczną.
12'Suarez wpadł w pole karne uderzył ale tuż nad poprzeczką.
9' FC Barcelona gra teraz w dzida z Interem. Włosi nie istnieją, są wyprzedzani.
6' Barcelona wciąż atakuje. Gospodarze od kilku minut nie mogą dotknąć piłki.
4' Rzut rożny dla Barcy. Inter w tarapatach.
2' Strzał Dembele i Handanovic z trudem wybija.
1' Mecz rozpoczęty! Inter Barcelona! Zaczynamy

1. BARCELONA9 pkt.
2. Inter Mediolan 6 pkt.
3. Tottenham3 pkt.
PSV1 pkt.

20:57 - Zapraszamy na RELACJĘ LIVE Inter - Barcelona!

20:50 -San Siro pęka w szwach. Dziś w Mediolanie pełne trybuny.

20:40 Za chwilę mecz Inter Mediolan - FC Barcelona!

20:35 - Spotkanie to poprowadzi polski arbiter Szymon Marciniak. Będzie to jego 19. spotkanie w roli arbitra głównego w LM.

20:20 - Dziś awans do fazy pucharowej mogą wywalczyć rywalizujące w grupie B Barcelona i Inter, które zmierzą się w Mediolanie. W pierwszym spotkaniu rozegranym na słynnym Camp Nou gospodarze byli wyraźnie lepsi (3:0), ale wicelider Serie A z sześcioma punktami zajmuje w tabeli drugą pozycję i jest najgroźniejszym przeciwnikiem mistrza Hiszpanii.

Godz. 19:45 Skład Barcelony i Interu na mecz Ligi Mistrzów poniżej...

INTER BARCELONA STREAM

Mecz Inter FC Barcelona rozpocznie się o godzinie 21.

Gdzie będzie można obejrzeć mecz Inter Mediolan FC Barcelona w tv?
Transmisję z meczu Inter Barcelona przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 2.

Inter Barcelona gdzie można oglądać za darmo w Internecie? [stream online]
Mecz Inter Barcelona można będzie obejrzeć na różnych stronach internetowych, lecz trzeba pamiętać, że są to źródła nielegalne.

INTER BARCELONA RELACJA NA ŻYWO

Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven (godz. 21)
Inter Mediolan - FC Barcelona (godz. 21)

Wcześniejsze mecze: PSV Eidhoven - Tottenham Hotspur 2:2, FC Barcelona - Inter Mediolan 2:0, PSV - Inter 1:2, Tottenham - Barcelona 2:4, Inter - Tottenham 2:1, Barcelona - PSV 4:0.

Następne mecze: 28 listopada: PSV - FC Barcelona (21), Tottenham Hotspur - Inter (21).

PSV1 pkt.

Szykuje się szczególny pojedynek dla Borussii Dortmund. Dziś piłkarze niemieckiej drużyny zmierzą sięw Madrycie z Atletico i będzie to 250. mecz w historii klubu z Westfalii w europejskich pucharach.

Po kontuzji kolana do składu Borussii powrócił Łukasz Piszczek. Były reprezentant Polski znalazł się w kadrze na spotkanie z Atletico Madryt. BVB będzie mogło w nim zapewnić sobie awans do 1/8 finału. Piszczek przez uraz opuścił dwa mecze: w Pucharze Niemiec z Unionem Berlin (po dogrywce 3:2) i sobotni, ligowy z Wolfsburgiem (1:0).

INTER BARCELONA LIVE STREAM

Warto podkreślić, że Borussia, Juventus Turyn Wojciecha Szczęsnego oraz FC Barcelona, są jedynymi drużynami w gronie 32 uczestników fazy grupowej, które mają w dorobku komplet dziewięciu punktów.