ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Ilona Ostrowska nago na basenie! Serialowa Lucy z rancza...

(ww)

2018-03-09 18:20

2018-03-09 19:11

18 Komentarzy

Ilona Ostrowska nago na basenie! Serialowa Lucy z rancza wrzuciła odważną fotkę [zdjęcia]

(ww)

2018-03-09 18:20

Ilona Ostrowska całkiem naga na basenie. Aktorka zamieściła w sieci bardzo odważną fotkę [zobacz w galerii zdjęć].
1/5

(© Polska Press)

- Kochane dziewczyny życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach. Spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i „nie zapominały o swoich piersiach” - jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać. Czego i Wam życzę moje piękne -napisała aktorka, przypominając fankom o regularnych badaniach piersi. - wyznała Ostrowska na Instagramie.

Gwiazda zrobiła sobie to odważne zdjęcie na Bali w trakcie nagrań do programu „Agent. Gwiazdy”.

Fotkę skomentowała jej koleżanka z programu Karolina Ferenstein-Kraśko.- To była cześć kolejnego zadania! Wszystkie mamy takie zdjęcia, wrzucamy po kolei... która następna? - napisała żona Piotra Kraśki.

- Nie gramy „Rancza” kilka lat. Tęsknię za ludźmi, bo się zżyliśmy i stworzyliśmy fajną ekipę. Począwszy od scenariusza, a skończywszy na statystach, każdy na planie wiedział, co ma robić. Pewnie, że tęsknię - powiedziała Plejadzie Ilona - serialowa Lucy. - Gdyby chcieli robić kontynuację serialu, to myślę, że bym się zgodziła. Jeżeli scenariusz będzie fajny, a z pewnością byłby, to czemu nie.

Pogoda na weekend:


W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.