IKEA – zapanuj nad klockami LEGO dzięki nowej kolekcji BYGGLEK

Artykuł sponsorowany IKEA Retail Sp. z o.o.
Czy pojemnik do przechowywania klocków LEGO może być jednocześnie elementem układanki? W IKEA to możliwe. Kolekcja BYGGLEK łączy zabawę z funkcjonalnością. Dzięki nowym produktom oszczędzicie miejsce w domu, powiększając jednocześnie Waszym pociechom pole do zabawy.

Co znajdziecie w nowej kolekcji IKEA i LEGO?

Grupa LEGO od pokoleń daje dzieciom narzędzia do tworzenia świata, ograniczonego wyłącznie wyobraźnią. Z kolei IKEA jak nikt inny potrafi sprytnie przechowywać dużo rzeczy na małych przestrzeniach. Owocem współpracy obu firm jest kolekcja BYGGLEK.

BYGGLEK to seria 4 wyjątkowych produktów: 3 pudełka w różnych rozmiarach oraz unikatowy zestaw klocków składający się z 201 elementów. To co czyni te produkty jedynymi w swoim rodzaju to jakość ich wykonania i wielofunkcyjność. Projektanci stojący za kolekcją (Andreas Fredriksson z IKEA oraz Rasmus Buch Løgstrup z Grupa LEGO) z przechowywania uczynili wyłącznie punkt wyjścia do dalszych prac.

BYGGLEK - z korzyścią dla dzieci i dorosłych

W IKEA zawsze wierzyliśmy w siłę zabawy. To ona pozwala nam odkrywać, eksperymentować i marzyć”. – mówi Andreas Fredriksson.

Nauka poprzez zabawę to świetna forma spędzania czasu z najmłodszymi. Buduje więź między członkami rodziny i rozwija dziecięcy umysł. Jednym z najlepszych narzędzi do wdrożenia tej idei we własnych czterech kątach są kultowe klocki LEGO. W domu dzieci czują się najpewniej i ich kreatywność ma szanse wzbić się na wyżyny.

Jak zapewne wiecie, proces składania klocków potrafi być burzliwy. To, co dla maluczkich wydaje się być organizacją, nie zawsze wpisuje się w definicję porządku dorosłych. Od teraz, zabawa LEGO już nigdy nie będzie kojarzyć z bałaganem. Nowa kolekcja BYGGLEK pozwoli Wam zorganizować najbardziej zaawansowane projekty, nawet na niewielkiej przestrzeni. Te niedokończone można będzie kontynuować każdego kolejnego dnia, bez obawy, że jakikolwiek element zawieruszy się na dywanie. Na pewno nie chcecie na nie przypadkowo nadepnąć, prawda?

Proste, uniwersalne i wyjątkowe

Oryginalny design pudełek pozwala budować wewnątrz lub wokół nich, łączyć je ze sobą, a także prezentować efekty pracy na wierzchu, przytwierdzając klocki do specjalnych wypustek na pokrywach. Im więcej pudełek, tym większe pole do popisu dla Waszych pociech. Już sam proces ich składania jest wstępem do świetnej zabawy - intuicyjna konstrukcja zostanie zmontowana nawet przez 5-latka, bez jakichkolwiek instrukcji.

Seria BYGGLEK wykonana została z tego samego materiału, co klocki LEGO, więc pudełka będą doskonale spełniać swoje zadanie przez długie lata. Biały kolor doskonale wkomponuje się w każde, nawet najbardziej minimalistyczne wnętrze.

Akcja promocyjna: Zadbajcie o prywatność i nie pozwólcie, by ktoś podejrzał wasze projekty z LEGO przed ukończeniem.

W dniach 07.10-03.11.2020 dla członków IKEA Family obowiązuje zniżka -15% na tekstylia do sypialni - firany i zasłony.

Więcej na: www.ikea.com

Dodaj ogłoszenie