IKEA w Łodzi jest już otwarta! Sprawdź aktualne promocje

Materiał informacyjny IKEA Retail Sp. z o.o.
Po długiej przerwie spowodowanej kolejnym lockdownem, IKEA w Łodzi jest ponownie otwarta. Mamy nadzieję, że tradycyjna forma zakupów na stałe powróci do naszego codziennego życia. Z okazji przyjęcia nowych gości sklep przygotował dla Was specjalne akcje promocyjne korzystne zarówno dla Waszego portfela, jak i dla środowiska. Sprawdźcie, na co możecie liczyć w sklepie IKEA Łódź oraz w sklepie online na IKEA.PL

Kod rabatowy od IKEA na kolejne zakupy

IKEA znana jest z niezliczonych ilości pomysłowych produktów i dodatków do domu, które niewielkim kosztem potrafią zrewolucjonizować i uprościć codzienne czynności. Wraz z wiosną przyszedł jednak czas na większe porządki i rewolucje. Dla wszystkich planujących remont, urządzenie balkonu czy ogrodu – do końca maja, za każde zakupy powyżej 400zł otrzymacie kod rabatowy w wysokości 10% wydanej kwoty. Jakie dodatkowe warunki trzeba spełnić i co dodatkowo trzeba wiedzieć o promocji?

 • Promocja dla członków IKEA Family – Klub IKEA Family to mnóstwo korzyści. Członkowie nie tylko otrzymują regularnie zniżki i kody rabatowe, ale mają pełen wgląd w historię swoich zakupów (koniec z trzymaniem starych rachunków!), czy dostęp do aktualnych newsletterów. Jeśli wciąż nie jesteście częścią rodziny IKEA, możecie zapisać się do niej TUTAJ.
  Członkostwo jest całkowicie bezpłatne, a rejestracja zajmuje dosłownie chwilę.
 • Otrzymany kod rabatowy należy wykorzystać do 31 sierpnia 2021r.
 • Kod pojawi się na Waszym koncie IKEA Family w 48h po dokonaniu zakupów w sklepie stacjonarnym, przez stronę IKEA.PL lub przez telefon.
 • Promocja nie dotyczy usług, produktów IKEA Food dostępnych w Restauracji, Sklepiku Szwedzkim, Bistro lub sklepie IKEA. Promocją nie są objęte także produkty z Działu Sprzedaży Okazyjnej lub pochodzące z ekspozycji. Nie łączy się z promocjami: „Czy może być lepiej: system do przechowywania BESTÅ/EKET” oraz „Czy może być lepiej: szafa PAX”.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie na stronie IKEA

IKEA – Bez Ciebie to tylko zakupy

W IKEA idea zrównoważonego rozwoju na stałe zagościła na każdym etapie produkcji, logistyki i sprzedaży. Dobro naszej planety nie zależy jednak od starań tylko jednej firmy. Wszyscy musimy dołożyć swoją cegiełkę i ograniczać negatywny wpływ na środowisko. Możecie zrobić to w prosty sposób, wybierając jeden z tych produktów:

 • Butelka na wodę IKEA 365+ - nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że łódzka kranówka jest smaczna, bezpieczna i ma lepszy skład niż niejedna butelkowana woda źródlana. Decydując się na wielorazową butelkę ograniczasz zużycie plastiku, a przy tym oszczędzisz nawet do 1000zł rocznie!
 • Pojemnik na żywność 365+ - nie lubicie marnować żywności? Używajcie trwałych i wygodnych pojemników na żywność, które uporządkują miejsce w Waszej lodówce. W razie potrzeby świetnie sprawdzą się jako pudełko na lunch. Można je bezpiecznie używać w mikrofali i piekarniku.
 • Żarówki LED RYET E27 1055 lumenów - przyszłość naszej planety wcale nie musi być mroczna, jeśli już teraz znacząco zmniejszymy ilość zużywanej energii. Choć żarówki LED od lat są na naszym rynku, wciąż wiele osób używa tradycyjnych żarówek o mocy 60W. To błąd! Żarówki LED są trwalsze i zmniejszają znacząco rachunki za prąd, który nieustannie drożeje.
 • Kosz HÅLLBAR z pokrywką – segregując śmieci przyczyniasz się do ich ponownego użycia. Jak ważna jest segregacja? Najlepszym dowodem niech będzie fakt, że sam kosz HÅLLBAR został częściowo wykonano z plastiku pochodzącego z recyklingu.
 • Aloes w doniczce – nie tylko poprawi nastrój w domu, ale także oczyści powietrze. Jest łatwy w uprawie, więc polecamy go absolutnie każdemu.
 • Uchwyt na komórkę BERGENES – mając do wyboru plastik lub bambus zawsze wybierajcie tę drugą opcję. Roślina ta podczas wzrostu pochłania spore ilości dwutlenku węgla, a przy tym jest niezwykle trwałym materiałem, dzięki czemu uchwyt przetrwa długie lata.

Wszystkie powyższe produkty znajdziecie w sklepie IKEA Łódź w cenie - 15%. Akcja trwa do 30 czerwca, tylko dla członków IKEA Family.

Lubisz zakupy online? Skorzystaj z odbioru w Skrytce IKEA!

Czynna 24/7 Skrytka IKEA to najszybszy sposób odbioru zamówień online. Wybierając tę opcję dostawy podczas składania zamówienia otrzymacie ważny do końca sierpnia kod rabatowy w wysokości 29zł, czyli pełnej wartości usługi. Kod można wykorzystać podczas kolejnych zakupów w sklepie stacjonarnym. Jedynym warunkiem jest dołączenie do klubu IKEA Family, a czas na skorzystanie z promocji mija 15 maja.

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/lodz/