IKEA dla Firm. Poznaj korzyści dla Twojego biznesu

Materiał informacyjny IKEA
Otwierasz lub przenosisz biznes w nowe miejsce? A może zbliża się długo odkładany remont biura? Wybory dokonane podczas urządzania i modernizacji będą miały ogromny wpływ na funkcjonowanie firmy w przyszłości. Jako przedsiębiorca otrzymasz w IKEA dla Firm wyjątkowy standard obsługi i ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Oferta dla biznesu

Czas to pieniądz, więc zacznijmy od konkretów. IKEA przygotowała dla Twojej firmy m.in.:

  • Leasing – wystarczą 2 minuty na wypełnienie wniosku. Elastyczne finansowanie obejmuje inwestycje od 1000 do 50 000 PLN i dostępne jest także dla nowych przedsiębiorstw. Wpłata własna od 0 PLN, a w przypadku pozytywnej decyzji realizacja zamówienia rozpocznie się tego samego dnia!
  • Projektowanie biura – bo najważniejsze są detale. Choć nikt nie zna potrzeb Twojej firmy lepiej od Ciebie, to z pewnością doradcy IKEA będą w stanie dodać do tej wizji odrobinę magii. Nie tylko doradzą w kwestii konkretnych produktów, ale także wykonają gotowy projekt, listę zakupów, oraz zwrócą uwagę na wszystkie mankamenty pierwotnej wizji. Koszt tej usługi zależy od ilości i metrażu pomieszczeń.
  • Dostawa, wniesienie i montaż – Ty wybierasz produkty, a logistyką zajmują się odpowiedni specjaliści. Oszczędzisz w ten sposób czas, którego na pewno zawsze Ci brakuje.

Dodatkowo, dla podmiotów sektora publicznego dostępna jest odroczona płatność – Faktura dziś, płatność za 7, 14, 21 dni.

Ergonomiczne miejsce pracy

OK but first - coffee. Choć trudno wyobrazić sobie rozpoczęcie pracy bez kubka mocnej kawy, to jeszcze trudniej o wydajną pracę w nieprzemyślanej przestrzeni biurowej. Odpowiednie ustawienie krzeseł i biurek to tylko wstęp do prawdziwego planowania. Zwróć uwagę na oświetlenie, dostęp do świeżego powietrza i dodatki, takie jak np. rośliny doniczkowe. IKEA przygotowała zwięzły poradnik z podstawowymi założeniami, na których powinien opierać się wstępny projekt miejsca przyjaznego dla ciała i umysłu.

Stylowe i funkcjonalne meble biurowe

W ofercie IKEA znajdziecie całe serie produktów odpowiadających na konkretne potrzeby. Nie inaczej jest z aranżacją przestrzeni biurowej. To co je łączy, to funkcjonalność, ponadczasowy design i bezpłatna 10 letnia Gwarancja.

  • System biurowy BEKANT jest świetnym punktem wyjścia do sporządzenia listy niezbędnych inwestycji w biurze. Wyjątkowo trwałe biurka i regały biurowe uzupełnione zostały przydatnymi akcesoriami, takimi jak ścianki dźwiękochłonne EILIF, czy wkłady do szuflad SUMMERA. Dzięki nim w biurze zagości harmonia i porządek.
  • Seria GALANT będzie idealnym wyborem, jeśli potrzebujecie sporo miejsca do przechowywania. Estetycznie wykończone szafki, komody i nadstawki będą pasować do każdej przestrzeni.
  • Ciekawie prezentują się także meble biurowe z serii IDÅSEN. Znajdziecie w niej nieco bardziej szalone kolory, a dzięki magnesom możecie wykorzystać metalowe boki szafek i komód jako dodatkową przestrzeń na notatki.

Przeglądając ofertę IKEA zerknijcie na krzesła i fotele biurowe. Wybór odpowiedniego siedziska pozwoli zniwelować wszystkie negatywne skutki siedzącego trybu pracy. Nie warto w tej kwestii iść na kompromisy.

Masz pytania ? Doradcy IKEA są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10 – 17 w punkcie IKEA dla Firm, który znajduje się na parterze sklepu IKEA w Porcie Łódź. Szczegółowe informacje uzyskasz także dzwoniąc pod numer tel.: 797073350 oraz wysyłając zapytanie na dedykowany adres e-mail:ikeadlafirm.lodz@ikea.com

Dodaj ogłoszenie