III liga. Rywalizacja o awans Sokoła Aleksandrów i Legionovii na remis

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokazują czarno na białym, że bardzo chcą wywalczyć awans do II ligi.

Pokonali w Białej Piskiej ligowego średniaka – Znicz aż 4:0 (3:0). Klasycznym hat trickiem popisał się Dawid Cempa, który zdobył bramki w 16, 20 i 34 minucie. Brawo. Autorem czwartego gola był Jakub Szarpak w 58 minucie.
Wicelider – Legionovia też wygrał. Z Victorią w Sulejówku 1:0, po golu Karola Podlińskiego. Rywalizacja w tej kolejce wyszła zatem na remis. Sokół ma nadal dwa punkty przewagi nad Legionovią.
Lechia Tomaszów zremisowała w Morągu z Huraganem 1.1, Unia Skierniewice okazała się w Łomży lepsza od ŁKS, zwyciężając 3:0. Pelikan Łowicz przegrał z Polonią Warszawa 1:4. Dwa gole zdobył Krystian Pieczara.
W pozostałych spotkaniach: Mazur Ełk – Legia II Warszawa 1:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa 1:1, Sokół Ostróda – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1, Olimpia Zambrów – Broń Radom 1:1.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0