1/15 Zamknij

Ida Nowakowska w czwartek postanowiła pożegnać się z widzami TVP. Gwiazda telewizji publicznej na jakiś czas żegna się z programem "Pytanie

Dobuszynski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Ida Nowakowska w czwartek postanowiła pożegnać się z widzami TVP. Gwiazda telewizji publicznej na jakiś czas żegna się z programem "Pytanie na śniadanie", który prowadziła ostatnio z Tomaszem Wolnym.

Ida Nowakowska ma wyznaczony termin porodu na maj. Najbliższe dni zatem to ostatni czas na odpoczynek i przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Pożegnanie Idy Nowakowskiej na antenie programu było bardzo wyjątkowe, prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie mogła ukryć wzruszenia.

W studiu pojawiły się kwiaty i gigantyczny pluszak, którym obdarowano uroczą przyszłą mamę. Swoją koleżankę na wizji pożegnał także Tomasz Wolny.

Ida Nowakowska i jej mąż nie mogą się już doczekać
Prezenterka nie ukrywa, że ciąża to dla niej wyjątkowy czas. Aby podzielić się swoją radością wrzuciła filmik, na którym wykonuje szalony taniec. Opublikowała też nowe zdjęcia ze swoim mężem, którym jest Amerykanin Jack Herndon. Wielka miłość znanej polskiej prezenterki także ukończył szkołę aktorską.

IDA NOWAKOWSKA Z MĘŻEM, SZALEŃSTWO Z WÓZKIEM - ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA - KLIKNIJ DALEJ

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy