I ty może zostać prezesem Widzewa. Mamy pytania, na które muszą odpowiedzieć kandydaci!

  • Express Ilustrowany

Jan Hofman

W Widzewie rozpoczęło się poszukiwanie następcy Przemysława Klemetowskiego, który złożył rezygnację z funkcji prezesa klubu. Już rozpoczęło się poszukiwanie jego następcy. Dotarliśmy do ankiet, które działacze Widzew przygotowali do kandydatów do objęcia posady prezes w klubu z al. Piłsudskiego. Wiele z nich trafiło do ludzi związanych z futbolem na terenie kraju.

Zobacz doping na Widzewie

 Archiwum EI

Kibice Widzewa, kibice ŁKS - archiwalne zdjęcia fanów łódzkich drużyn

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.12.2018, 08:24

unii lubelskiej a później zydku z pod lodzi nazwij ja hujnia.

11.12.2018, 01:25

nie bądź wulgarny bo to jest artykuł o naszym widzewie a co ma do tego ŁkS?

11.12.2018, 00:50

jedna trybuna z drugą trybuna na al hujni :D

11.12.2018, 00:47

Kibice zadowoleni karnety kupuja i pchaja hajs kilbasianym do kiermany 6mln z karnetow 4.5 od sponsorow a wydaja na seson 3.5 gdzie reszta?teraz do kibicow widzewa kto z was wymini wszystkich ludzi z zarzadu..odp nikt wiecie dlaczego...odpowiedzcie sobie sami...z 23 czlonkow znacie tylko 6-7 tak zwanych gadaczy klementa samira i paru innych reszty nie poznacie i nie zobaczycie ani nie znajdziecie o nich zadnych info na stronie klubu bo to kielbasiani ktorzy wala was na hajs..

11.12.2018, 00:10

Że Rodowitych szlak trafi. Już mamy paru chętnych,i to same słynne znakomitości, między innymi Żelazna Dama z Legnicy która zaczynała od pracy w szkole,a potem szybko przeszła do biznesu. W sporcie działała najpierw w szachach, później oddała się piłce. Zresztą co ja wam będę mówił... Żal d*** ścisnie

10.12.2018, 23:29

1956

10.12.2018, 22:57

Aha. Znaczy muzułmanin albo żyd ?

10.12.2018, 22:52

Ja mogę zostać, szybko zlikwiduje ten pseudo klub...Midzem to zakała polskiej piłki...

10.12.2018, 22:34

tylko Konon za Salskiego

10.12.2018, 22:32

a teraz kiełbasa zproszkiem hehehehe, musi ustapić tylko Konon!!!! hehehheheheh

10.12.2018, 21:16

A Zajec się wylizał ? Na prezesa, albo nie, bo znowu kosą dostanie.

10.12.2018, 21:12

to moze któregoś wójta z gminy wziasc na prezesa przeciez tyle gmin przyjezdza teraz za dofinansowania do karnetów.

10.12.2018, 19:17

Życie jest naprawdę piękne. Dzisiaj kupiłem sobie kilogram cukru, paczkę smalcu oraz kilogram kiełbasy zwyczajnej.
Pojem sobie kiełbasy i chlebka ze smalcem, napiję się herbaty dobrze osłodzonej, a potem będę marzył o pani z warzywniaka i będę się dotykał.
Życie naprawdę może być piękne. Trzeba tylko umieć dostrzec w nim plusy!

10.12.2018, 19:02

Taki byczynski żarcik :)))))))), a teraz kiełbaska z białym proszkiem. Czy już wiecie ze was prezesik dostał w tube i dlatego rezygnuje??? Buahahaha :))))

10.12.2018, 18:56

hehehhehehehehehhe

10.12.2018, 18:32

To PUSTAKI żal mi was kto was spłodził to was POMSZCZĘ

10.12.2018, 17:36

Kononowicz! :))

10.12.2018, 17:34

Nie będzie niczego! Konowicz na prezesa!

10.12.2018, 16:30

Ta wypasiona morda Muminek nie potrafi z innymi wszechwiedzacymi takich elementarnych kwestii nakreslic i wprowadzić tylko chce się posilkowac pomysłami potencjalnych kandydatów? Bez zasad, bez honoru i kultury, Widzew nie może przy takich typach wrócić na salony. Przykro mi.

10.12.2018, 15:06

eukaesowska śwynio ole ole ole

10.12.2018, 14:50

Wróć. Odkopać lutka żebyśmy mieli prezesa . Un miał prawdziwy żydzewski charakter bo był żydem i ubekiem!

10.12.2018, 14:47

Był by ktoś pokroju legendy tego tworu Lutka Rosenbauma. Powinien być tak jak on żydem, powinien być aparatczykiem wrogiego systemu najlepiej post stalinowskiej Rosji. Takiego kibice wstydzisz powinni szukać ewentualnie dokonać ekshumacji lutka

10.12.2018, 13:45

Wróć do szkoły, niech Ci oddadzą pieniądze, bo Cię nie nuauczyli j. polskiego.

10.12.2018, 13:34

to kłamstwo. ŁKS nie ma własnego stadionu podobnie jak SRTS na widzewie. SRTS zakładali Polacy, bo Łódź dziś jest zamieszkała TYLKO przez Polaków. Chcę Ci przypomnieć, że to ŁKS jest współzałożycielem polskiej ekstraklasy i od założenie jest jej aktywnym uczestnikiem, a miało to miejsce w czasie kiedy o SRTS nikt nawet nie marzył. Zanim napiszesz - pomyśl, to nie boli, chyba, że Ty tak jednak masz, że od myślenia masz ból głowy.

10.12.2018, 10:30

że Łódż chce oglądać eukaes EUKAEEEEEEEES