HOROSKOP 2016. Horoskop na 2016 rok. Znaki zodiaku 2016

opr. (tj)
HOROSKOP @)!^. HOROSKOP NOWOROCZNY 2016
HOROSKOP @)!^. HOROSKOP NOWOROCZNY 2016
HOROSKOP 2016. Horoskop na 2016 rok. Znaki zodiaku 2016. Horoskop 2016 to źródło wiedzy na temat naszej szeroko rozumianej przyszłości. Co mówią karty, co jest zapisane w gwiazdach, co przekazują źródła astrologiczne... Horoskop 2016 dla STRZELEC Horoskop 2016 KOZIOROŻEC Horoskop 2016 SKORPION Horoskop 2016 Horoskop 2016 WODNIK Horoskop 2016 Horoskop 2016 RYBY Horoskop 2016 BYK Horoskop 2016 BLIŹNIĘTA Horoskop 2016 LEW Horoskop 2016 WAGA Horoskop 2016 RAK Horoskop 2016 PANNA Horoskop 2016 BARAN to tak naprawdę przepowiednia przyszłości finansowej, przyszłości partnerskiej i zdrowotnej w nadchodzącym roku.

EROTYCZNY HOROSKOP NOWOROCZNY 2016 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW
HOROSKOP 2016. HOROSKOP NOWOROCZNY. HOROSKOP NA NOWY ROK 2016. Co w 2016 roku

  • Horoskop 2016 STRZELEC Horoskop 2016 KOZIOROŻEC
  • Horoskop 2016 SKORPION Horoskop 2016
  • Horoskop 2016 WODNIK Horoskop 2016
  • Horoskop 2016 RYBY Horoskop 2016 BYK
  • Horoskop 2016 BLIŹNIĘTA Horoskop 2016 LEW
  • Horoskop 2016 WAGA Horoskop 2016 RAK
  • Horoskop 2016 PANNA Horoskop 2016 BARAN

Horoskop 2016 PANNA

Wielkie zmiany zapowiada horoskop 2015 zodiakalnym Pannom. W Nowym Roku szykują się nowe wyzwania, które trzeba będzie podejmować, a co za tym idzie rewolucje zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Będzie to rok przełomowy dla tych osób. Wraz ze zmianami Panny będą musiały podejmować wiele istotnych decyzji. 2016 rok będzie okresem niejednokrotnego wyboru, czasem nurtujących dylematów.
Nie rezygnują z odważnych kroków, które mogą wiele zmienić. Nie bój się ryzyka. W połowie roku, przed wakacjami, w Twoim życiu pojawią się trudności. Trzeba będzie stawić im czoło. Przeszkody zostaną zniwelowane, jeśli znajdziesz w sobie sporą dawkę energii i siły. Na pewno masz ją w swoim wnętrzu, nie możesz się poddawać. Dobrą radą na ten rok będzie panowanie nad gniewem i zaufanie swojej wewnętrznej mądrości. Będziesz tego potrzebować.

Horoskop 2016 BARAN

W pierwszej połowie roku możesz spodziewać się rozkwitu życia towarzyskiego i rodzinnego. szczęście będzie wówczas sprzyjało realizacji twoich marzeń. Jeśli śniłeś o wyjazdach zagranicznych, spełnią się. W drugiej połowie roku osoby, które czekają na dziecko, mogą spodziewać się potomka. Będziesz miał dużo energii, pomysłów i siły na ich realizację.
Nie przesadzaj jednak i działaj rozsądnie, spróbuj zapanować nad swoją porywczością. Ostrożności nigdy nie za wiele.

Horoskop 2016 KOZIOROŻEC

Wyżej wspomniany rok chińskiej kozy, owcy przyniesie pokój i harmonię. Wojny mają zostać zażegnane. 2016 będzie rokiem wiary w to, że dobro zwycięży nad złem. Pokój i kompromis pokona wojnę także w relacjach międzyludzkich. Agresja przerodzi się w chęć pokojowego rozwiązania konfliktów i kłopotów. W człowieku narodzi się silna potrzeba zwalczania zła i złych mocy.
W życiu rodzinnym wielu z nas kłótnie zostaną zażegnane, skłóceni bliscy będą się jednoczyć. Uczucie zwycięży nad gniewem i złością. Energia Kozy będzie promieniować na wszystkich ludzi. Rok 2015 jest czasem uzdrawiania i oczyszczania na wszystkich poziomach życia.

Horoskop 2016 SKORPION Horoskop 2016 dla skorpiona

Ważną rzecz, którą powinny dokonać Skorpiony w 2016 roku będzie oddzielenie życia osobistego od pracy. W 2016 roku trzeba będzie surowo kontrolować swoje obowiązki w pracy i nie "przynosić ich do domu". Trzeba nabrać dystansu, być asertywnym i czasami powiedzieć Nie. Czasem trzeba będzie to zrobić w rozmowie z szefem. Bądź śmiały i nie bój się tego., W końcu jesteś dobrym pracownikiem, ale nie na 24 godziny na dobę.
W 2016 roku możesz liczyć na to, że los zacznie Cię wynagradzać . W wakacje Twoje marzenia zaczną się spełniać. Osiągniesz to, na co tak ciężko pracowałeś przez poprzednie miesiące.

Poszczególne znaki zodiaku kryją bardzo wiele informacji na temat obecnej i przyszłej sytuacji w każdej sferze życia. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy warto zakładać własną działalność, czy czeka Cię wielka miłość i na jakie dolegliwości będziesz się skarżyć w 2016 roku, jesteś w odpowiednim miejscu. Horoskop 2016 został opracowany dla wszystkich znaków zodiaku. Znajdują się w nim wskazówki i rady dotyczące podejmowanych przez Ciebie kroków i często podpowiedzi na temat rzeczy, z których powinieneś zrezygnować. W horoskopie noworocznym 2016 trzeba znaleźć swój znak zodiaku i sprawdzić, co szykuje dla nas los.

Horoskop 2016 STRZELEC

To będzie dla Was szczęśliwy rok-realizacji celów i spełniania marzeń. Wygląda na to, że 2016 rok przebiegnie bezproblemowo. Nie nastawiaj się jednak "łatwiznę", nie oznacza to, że nie będziesz musiał czasem się wysilić czy poświęcić. W wakacje czeka cię również kilka gorszych chwil, o których warto wspomnieć. Wszystko przez małe drobiazgi, które będą wchodzić Ci w drogę, powodować drobne spięcia i napięcia.
Nie warto dać się ponieść nerwom. Zwłaszcza, że nie ma ku temu powodu. Nerwy psują samopoczucie i dobre relacje z bliskimi. W pracy będziesz czuć się dowartościowany i spełniony. W życiu osobistym również. Naucz się jednak sztuki kompromisu, ustąp, gdy nie masz racji.

Horoskop 2016 BLIŹNIĘTA

Będzie to rok nauki dla Ciebie. Będzie rozwijać swój umysł. Jeśli będziesz kierować się rozsądkiem, możesz liczyć na całkiem spory sukces. Wybory podejmowane pod wpływem emocji dla Bliźniąt zwykle kończą się porażką. Rozum przede wszystkim. W 2016 roku -tak mówi horoskop - będzie czasem przemian w życiu osobistym. Wszystko będzie szło w dobrym kierunku.
Marzenia zaczną się urzeczywistniać. Nareszcie się uspokoisz i będziesz mógł ustatkować swoje codzienne życie. Zmartwienia nie będą Ci dokuczać. Będziesz miał dużo energii zwłaszcza wiosną i latem. Siły wystarczy Ci, żeby realizować swoje cele w życiu prywatnym i ambicje w życiu zawodowym. Uważaj jednak, nie oznacza to, że wszystko będzie szło z górki. Czasem trzeba będzie się trochę wysilić, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Horoskop 2016 LEW

W styczniu z wielką energią zaangażujesz się w pracę. Początek roku będzie zatem obfitował w sukcesy zawodowe i przyniesie Ci satysfakcję z wykonywanej pracy.
Odkryjesz projekty i sprawy, jakie w 2016 roku przyniosą ci zadowolenie i finansowy sukces. Jeśli będziesz wykonywać wszystkie polecenia i obowiązki, zaczniesz zdobywać popularność i uznanie. Nie bój się publicznych wystąpień. Nie możesz jednak pozwolić, żeby praca zrujnowała Twoje życie osobiste i prywatne. czasem trzeba powiedzieć nie. Zwłaszcza, gdy obiecałaś bliskiej Ci osobie spotkanie na kawie czy wspólne oglądanie filmów. W tym całym wirze prac musisz też znaleźć chwilę dla siebie. Wizyta u fryzjera, kosmetyczki albo godzina na zajęciach fitness lub partyjka w szachy. Życie ma być przyjemnością, nie notorycznym obowiązkiem.

Horoskop 2016 WAGA

Przyda ci się w tym roku większe zaufanie do swoich umiejętności i samego siebie. Będziesz teraz mógł osiągnąć o wiele więcej niż w latach poprzednich. Musisz nabrać większej pewności siebie, uwierzyć we własne możliwości i umiejętności.Cokolwiek sobie zaplanujesz na ten rok, upewnij się, że otaczasz się odpowiednimi osobami.
Uważaj na przyjaciół, którzy okażą się fałszywi, bądź ostrożny, nie ufaj za bardzo, bo możesz się rozczarować.

W połowie roku weźmiesz udział w jakichś pracach społecznych lub charytatywnych. To naprawdę godne uwagi przedsięwzięcie, więc kiedy otrzymasz propozycję, nie wahaj się. Pomagając innym, poczujesz się bardzo dobrze.

Horoskop 2016 WODNIK Horoskop 2016

Dla Wodników nadchodzący rok będzie rokiem presji i nacisku ze strony otaczających ich ludzi.
Trzeba będzie stawić czoło przeszkodom, z uporem dążyć do celu. Osoby spod znaku Wodnika muszą znaleźć równowagę między wypoczynkiem i działaniem. Nie mogą przesadzać w żadną stronę. Balans to podstawa sukcesu. Kiedy zobaczą rezultaty, jeszcze bardziej będą chcieli poświęcić się intensywnej pracy. Horoskop 2016 dla Wodników mówi ponadto, że osoby spod tego znaku w Nowym Roku będą miały urozmaicone życie towarzyskie. Kontakty towarzyskie pochłoną znaczną ilość ich czasu. Pod koniec roku czeka ich natomiast bardziej spokojny czas. Poczują się nawet nieco samotne.

Horoskop 2016 RYBY

Współpracownicy, szefowie i osoby ci bliskie będą wymagać więcej niż dotychczas, co wywoła u ciebie agresję i złość. Postaraj się jednak zapanować nad swoim impulsywnym charakterem, bo takie reakcje mogą zrazić do ciebie ludzi.
Będziesz miał jednak sporą motywację i zapał w działaniu. Nie porywaj się z motyką na słońce. Nie warto obiecywać rzeczy, których nie możesz zrealizować.
Stąpaj mocno po ziemi, jesteś marzycielem i czasami gubisz się w swoich fantazjach. Nie zatracaj się jednak za bardzo...

Horoskop 2016 BYK

Horoskop 2016 dla Byków: znajdź czas na to, by cieszyć się każdym dniem. Kiedy nie dzieje się nic złego, nie szukaj problemów, ciesz się drobiazgami. 2016 rok upłynie pod hasłem radości, bo to czeka zodiakalne Ryby. Staraj się przykładać uwagę do swojego dobrego samopoczucia. Codziennie zrób coś dla siebie. Wieczorną kąpiel zamień w rytuał, dodając do niej aromat swoich ulubionych kwiatów lub ziół, od czasu do czasu kup sobie mały prezent.
Jeśli zaś masz ochotę wyjść na spacer, nie wmawiaj sobie, że pierwszeństwo mają brudne okna. Unikaj rutyny i przyzwyczajenia, mimo, ze dają poczucie bezpieczeństwa, zabijają kreatywność.

Horoskop 2016 RAK

Rakom singlom w tym roku na sercu będzie lżej, ponieważ na horyzoncie pojawi się ktoś z kim będzie Wam po drodze, okaże się, że „nadajecie na tych samych falach”, więc już pod koniec roku będziecie planować wspólną przyszłość.
Rakom w stałych związkach może być nudno, zastanówcie się co można zrobić, aby ożywić Wasz związek? Tylko nie sięgającie po drastyczne sposoby. Mogą się one okazać fatalne w skutkach. Nie romansujcie i trzymajcie nerwy na wodzy. Bo później będziecie żałować. Związek, w którym jesteście służy Wam, nie warto z niego rezygnować.

Single mogą liczyć na romantyczne spotkania z eleganckim mężczyzną, czy będzie to ten jedyny? Wielce prawdopodobne, że tak. Patrzcie jednak obiektywnie na swojego rozmówcę. Samotność nie musi być przykra. Czasem jest to lepsze rozwiązanie niż randkowanie z kimś, kogo nie lubicie.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
marta63
W tej chwili serwisem z największym wyborem wróżek jest ezowymiar.pl , sama często korzystam i jak dotychczas jestem zadowolona.
Dodaj ogłoszenie