Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015

(dan)
Wróżka Maria rozłożyła kary runiczne i przepowiedziała, co nas czeka w 2015r. Jak prezentuje się horoskop 2015 dla wszystkich znaków zodiaku? Oto horoskop na Nowy Rok 2015... Rok 2015 według numerologii jest rokiem z wibracją liczby 8. Ten rok będzie kontynuacją działań, które rozpoczęły się w 2014r. Pozycja Łodzi jako miasta należącego do grupy największych aglomeracji w Polsce, może utrwalić się w tym roku, co nie znaczy, że możemy spocząć na laurach. Rok z wibracją liczby 8 jest znaczący dla spraw materialnych, może w tym roku nastąpić poprawa jakości życia mieszkańców Łodzi, zmniejszenie bezrobocia, a przez to wzrost etatów na rynku pracy. Przedstawiamy horoskop na 2015 rok dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015
Horoskop 2015. Horoskop noworoczny 2015 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Koziorożec

(22 XII – 20 I) – PRZEZ TRUD DO CELU

Ten rok dla Was może być trudniejszy w sprawach uczuciowych. Osoby samotne mogą wrócić do relacji zakończonej jakiś czas temu, przed podjęciem decyzji zastanówcie się – czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki?

HOROSKOP 2015. HOROSKOP NOWOROCZNY. HOROSKOP NA NOWY ROK 2015. Co w 2015 roku

Dla niektórych kózek dobrze zapowiadająca się znajomość na początku roku, może zakończyć się rozstaniem pod koniec roku. W stałych związkach zadowolenie pod warunkiem, że nie będziecie „szukać dziury w całym”. Za to w finansach dla Was w tym roku lepiej, szykują się awanse w pracy, a te kózki które nie mają zatrudnienia odnajdą w tym roku swoją drogę zawodową.

Odnośnie spraw zdrowotnych – nie powinno być źle, ale niektóre z Was mogą mieć problemy z układem pokarmowym, krążeniem i kośćmi.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Wodnik

( 21 I – 20 II) – NIE DZIW SIĘ NICZEMU

Wolne Wodniki mogą nagle zakochać się od pierwszego wejrzenia, ale może się okazać, że obiekt Waszego zainteresowania jest już zajęty, więc uważajcie na wybory partnerów! Niektóre z Was znajdą prawdziwą miłość w II połowie roku. W stałych związkach powinno być stabilnie. Przelotne romanse mogą im zaszkodzić, wić bezpieczniej będzie ograniczyć zainteresowanie trzecimi osobami do puszczania przysłowiowego oczka.

HOROSKOP 2015. HOROSKOP NA NOWY ROK 2015
W sprawach zawodowych macie okres „na wozie”, więc myślcie pozytywnie, a wszystko powinno się udać. Słuchajcie intuicji. Zdrowie nie powinno być najgorsze, ale uważajcie w tym roku na wszelkie używki, karty zalecają zmianę trybu życia.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Ryby

( 21 II – 20 III) – CZUCIE I WIARA SILNIEJ MÓWIĄ DO MNIE, NIŻ MĘDRCA SZKIEŁKO I OKO.

Dla Ryb zdecydowanie lepszy rok dla spraw uczuciowych, ale pod warunkiem, jeżeli będziecie postępować rozważnie. Wolne osoby mogą mieć szalone powodzenie u płci przeciwnej, ale dokonujcie dobrych wyborów. Ważną osobę dla Was poznacie w podróży lub poprzez media.

W stałych związkach ktoś może Wam przeszkadzać, dlatego zwróćcie uwagę na partnera i postarajcie się o dobrą komunikację w związku. W sprawach finansowych zalecana rozwaga, uważajcie na wydatki, nie zaciągajcie kredytów. W pracy będzie Wam się wiodło nie najgorzej, niektóre osoby czekają awanse i nagrody, niektóre z Was otworzą własną firmę. Na zdrowie uważajcie, bo w tym roku mogą odezwać się nie leczone schorzenia, warto odwiedzić lekarza. Zwróćcie uwagę na tarczycę, układ hormonalny i moczowo-płciowy.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Baran

(21 III – 20 IV) – SZYBKOŚĆ NIE JEST MĄDROŚCIĄ, LECZ POZWALA ZASKOCZYĆ PRZECIWNIKA.

Wolne Barany mają interesujący rok pod względem uczuciowym, ponieważ pojawi się szansa na poznanie osoby z „przeznaczenia” i zbudowanie trwałego związku. Osoby w stałych związkach, niech zadbają o podsycenie „ognia namiętności”, w przeciwnym wypadku może się okazać, że partner/ka ma kogoś „na boku”. Lepiej „dmuchać na zimne”. Ogólnie w związkach z długim stażem może być stabilnie, ale nudno. W sprawach zawodowych trudny początek roku, mogą być zmiany w firmie – czy korzystne? Nastawcie się pozytywnie, a będzie dobrze. W drugiej połowie roku zdecydowanie lepiej, niektóre Barany wypłyną na „szerokie wody” w biznesie, inne mogą wyjechać do pracy za granicę. Zdrowie może nie być najgorsze, ale uważajcie w tym roku na nerwy i stres, nie przesadzajcie też z używkami.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Byk

( 21 IV – 21 V) – SPIESZ SIĘ POWOLI.

W tym roku dużo będzie się działo. W sprawach uczuciowych, na nudę na pewno nie będziecie narzekać. Pod koniec roku staniecie przed wyborem, słuchajcie głosu serca i podszeptów intuicji, a wszystko się ułoży. Wolne Byki stworzą upragnioną rodzinę. Zaś osobom w stałych związkach, może się Ona powiększyć. W pracy szykują się zmiany, czy będą korzystne dla Was? Dla większości osób spod Tego znaku owszem, trochę trudniej w I połowie roku, jeżeli wyluzujecie i nie będziecie martwić się na zapas, to w II połowie roku już odetchniecie. W finansach też lepiej w tym roku, niektóre z Was mogą zagrać w totka, macie szansę na wygraną.Nie zaniedbujcie spraw zdrowotnych, możecie mieć problemy z zatokami, żołądkiem, z podwójnymi narządami, uważajcie również za kierownicą – nie szarżujcie!.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Bliźnięta

( 22 V – 21 VI) – UROZMAICENIE BAWI.

W tym roku będziecie w gorszej kondycji psychicznej, więc nie róbcie niczego na siłę. W uczuciach czeka Was trochę zawirowań, ale po burzy zawsze świeci słońce, więc w drugiej połowie roku przeszyje Was „strzała amora”. Single nagle się zakochają i stwierdzą, że czas się ustatkować. Natomiast osoby w trwałych związkach niech więcej uwagi poświęcą partnerowi/partnerce. W pracy również czekają Was zmiany, wiosną uważajcie na straty finansowe, jeżeli gracie na giełdzie, nie ryzykujcie. Niektóre osoby czeka zmiana pracy na całkiem inną, bądź nawet zmiana zawodu. Bądźcie otwarte na nowe możliwości. W zdrowiu natomiast uważajcie na płuca i choroby przewlekłe, w tym roku macie tendencję do zachorowań na choroby wirusowe i zakaźne.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Rak

( 22 VI – 22 VII) – MINĄŁ MÓJ SPOKÓJ, NA SERCU MI CIĘŻKO.

Rakom singlom w tym roku na sercu będzie lżej, ponieważ na horyzoncie pojawi się ktoś z kim będzie Wam po drodze, okaże się, że „nadajecie na tych samych falach”, więc już pod koniec roku będziecie planować wspólną przyszłość. Rakom w stałych związkach może być nudno, zastanówcie się co można zrobić, aby ożywić Wasz związek?

O finanse nie musicie się martwić, bo szykuje się Wam poprawa w tej sferze. Osoby bez pracy znajdą to czego szukają, a Ci którzy mają stałą pracę, mogą otrzymać propozycję dodatkowego źródła dochodu. Niektóre z Was dostaną propozycję wyjazdu za granicę, sprawdźcie dokładnie tę ofertę pracy, nie jedźcie w ciemno. Odnośnie zdrowia zwróćcie uwagę na układ pokarmowy, kości, a także nie szalejcie za kierownicą, bo o wypadek w tym roku nie trudno.

Lew ( 23 VII – 22 VIII) - LEPIEJ BYĆ GŁOWĄ MYSZY, NIŻ OGONEM LWA.

Drogie Lwy, ten rok będzie dla Was wyjątkowo łaskawy, więc wykorzystajcie dobrą passę, łapcie okazje. W uczuciach wolne Lwy będą miały szansę na stabilizację, gdyż pojawi się ktoś godny Waszej Królewskiej uwagi, zaś Lwy zajęte, niech lepiej pilnują „swojej połówki”, same też nie romansujcie na boku, bo nie wyjdzie Wam to na zdrowie. Osoby, które nie są zadowolone ze swojego związku, podejmą decyzję o rozstaniu. W finansach w miarę stabilnie, odnośnie pracy zawodowej dobrze by było podnieść swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Nie spoczywajcie na laurach! Osoby, które prowadzą własną firmę, niech pomyślą, co by jeszcze zmienić? Uważajcie na wspólników! Zdrowie w miarę dobre, ale na wszelki wypadek zróbcie badania kontrolne. Możecie mieć problemy z podwójnymi narządami, z trzustką i układem moczowo-płciowym.

Panna ( 23 VIII – 22 IX) – CO RZECZYWISTE – TO PRAWDZIWE. CO PRAWDZIWE – TO RZECZYWISTE.

W sferze uczuciowej dla niektórych Panien, ten rok nie będzie łatwy, staniecie przed poważnymi decyzjami i wyborami. Panny zajęte, ale zadowolone ze swojego związku, nie powinny nic zmieniać, natomiast Panny które już od dłuższego czasu tkwią w niezadowalającym układzie, będą musiały podjąć ostateczną decyzję. Single mogą nagle zakochać się na wiosnę, czy to będzie dobry wybór?, okaże się pod koniec roku. W finansach za to lepiej u Panien, ale uważajcie na wydatki, rozsądnie je planujcie. Nie zaciągajcie kredytów. W pracy zadowolenie i pomyślność, czekają Was awanse. Panny bez pracy mają szansę na znalezienie jej poza granicami miasta bądź kraju. Kondycję zdrowotną możecie mieć nie najlepszą, dlatego dbajcie o zdrowie w tym roku. Zwróćcie uwagę u mężczyzn na płuca, nerki, u kobiet – piersi, jajniki.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Waga

( 23 IX – 23 X) – UPRZEJMOŚCIĄ ZAJDZIESZ WSZĘDZIE.

Wolne Wagi mają pole do popisu, gdyż los podsunie Wam ciekawą osobę, którą poznacie w podróży, bądź w pracy. Lepszy czas na uczucia macie jesienią. W długotrwałych związkach, powieje chłodem, więc dobrze by było podgrzać atmosferę. Ktoś może wtrącać się w Wasze osobiste sprawy, nie pozwólcie na to!.

W sprawach finansowych i zawodowych zalecana ostrożność, szczególnie na początku roku. Większy przypływ gotówki jesienią, spróbujcie zagrać w totka, istnieje szansa na wygraną. W tym roku możecie gorzej radzić sobie ze stresem, a będzie nerwowo. W sprawach zawodowych, czekają Was zmiany. Przy pozytywnym nastawieniu – dacie radę. Niektóre z Was mogą mieć kłopoty z krążeniem, układem moczowo-płciowym,układem pokarmowym.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Skorpion

( 24 X – 22 XI ) - PRZYJACIELU, PYTASZ DLACZEGO PRZERWAŁEM DYSKUSJĘ I OBEJRZAŁEM SIĘ ZA PIĘKNĄ KOBIETĄ? - TO BYŁO PYTANIE ŚLEPCA!.

Drogie Skorpiony, ten rok dla spraw uczuciowych może być dla Was trudny, słuchajcie głosu serca i intuicji, a wszystko się ułoży zgodnie z Waszym życzeniem. Będziecie mieć powodzenie u płci przeciwnej, a wolne skorpiony mogą się zakochać, nasuwa się tylko pytanie czy będzie to dobra miłość? Nie działajcie impulsywnie! Skorpiony w stałych związkach będą podejmować poważne decyzje. W sprawach zawodowych macie lepszy rok, pod warunkiem, że będziecie aktywne i kreatywne. Na jesieni szczególnie korzystne zmiany w pracy i zdecydowana poprawa finansów. Źle znosicie stres, więc zdrowie, w tym roku może Wam trochę szwankować, uważajcie na układ pokarmowy, jelita, krążenie, zróbcie badania tarczycy.

Horoskop 2015. Co czeka w 2015 r. Horoskop na Nowy Rok 2015 Strzelec

( 23 XI – 21 XII) – DO ODWAŻNYCH NALEŻY ŚWIAT.

Wolne Strzelce mają szansę na ustatkowanie się w tym roku, flirty i romanse mogą już nie bawić niektórych z Was. Zapragniecie trwałego związku i jest duże prawdopodobieństwo na spełnienie tych życzeń. W związkach z długim stażem może być burzliwie, nie pozwólcie by emocje wzięły górę. Zalecana cierpliwość i rozwaga, nie podejmujcie pochopnych decyzji. W finansach będzie stabilnie, jeżeli dokładnie zaplanujecie wydatki, nie podejmujcie ryzykownych inwestycji. W sprawach zawodowych czekają Was korzystne zmiany, szczęście będzie Wam sprzyjać, więc nie bójcie się ich!. Kondycję zdrowotną powinniście mieć dobrą, uważajcie na używki oraz kontuzje, bądźcie ostrożniejsi.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Krzysztof

chcialbym sie dowiedziec czy jeszcze poznam moją drógą połowę

Dodaj ogłoszenie