Hokej. Pięć meczów - pięć zwycięstw. Świetna passa brzezinianek. Tylko tak dalej!

Trwa znakomita passa hokeistek na trawie KS Hokej Start Brzeziny.

Pięć ligowych spotkań i pięć zwycięstw. Dwa ostatnie brzezinianki odniosły na swoim stadionie. Najpierw pokonały LOMS Poznań 7:0 (3:0).
Cztery bramki strzeliła czołowa reprezentantka Polski Paula Sławińska. Pierwszą już w 4 minucie spotkania. Dwie dołożyła Dżesika Mazur. Pierwszy raz trafiła do siatki minutę po swojej koleżance. Do tego gola zdobyła Aleksandra Kuzmecka.
Dzień później doszło do pojedynku na szczycie. Wicemistrzynie Polski KS Hokej Start podejmowały mistrzynie AZS Politechnika Poznańska i znów pokazały klasę. Wygrały 4:1 (1:1). Uzyskały bliźniaczy wynik, jak w pierwszej konfrontacji obu teamów w Poznaniu. Tym razem trzy gole dla KS Hokej Start zdobyła Emilia Kowalska, a jednego Magdalena Pabiniak.
Trudno się nie cieszyć z takiej postawy drużyny mówi trenerka Małgorzata Polewczak. W obu spotkaniach nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Remis w pierwszej połowie spotkania z AZS wynikał jedynie z naszej nieskuteczności. Po zmianie stron wyeliminowałyśmy ten mankament i przewaga naszej drużyny został uwidoczniona trzema kolejnymi golami. Tylko tak dalej!