Hokej na trawie. Złoty i srebrny medal mistrzostw Polski KS Hokej Start Brzeziny

Hokeistki na trawie z Brzezin zdobyły złoty i srebrny medal mistrzostw Polski

Niestety, nie udało się drużynie KS Hokej Start Brzeziny odzyskać mistrzowskiego tytułu seniorek. Podopieczne Małgorzaty Polewczak przegrały minimalnie decydujący mecz o tytuł.
Po piątym krótkim rogu i rykoszecie w 29 minucie Skoraszewska zdobyła bramkę dla AZS. W odpowiedzi na 6 minut przed końcem spotkania Słupska znakomicie obroniła piłkę o strzale Polewczak.

AZS Politechnika Poznańska - KS Hokej Start Brzeziny (1:0)

W meczu o brązowy medal: UKS Orient II Łozina – LKS Gąsawa 2:2, karne zagrywki 2:3

Drużyna KS Hokej Start Brzeziny dzień wcześniej została mistrzem Polski juniorek.

W finale pokonała UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1:0. Złotą bramkę zdobyła Helena Benka, a MVP spotkania została Magdalena Pabiniak.