Hokej na lodzie. 35 bramek młodzieży ŁKH w meczu w Gdańsku [GALERIA ZDJĘĆ]

W obu weekendowych pojedynkach pierwszej ligi zawodnicy Łódzkiego Klubu Hokejowego próbowali nawiązać walkę z rywalami, ale zdobycie dwóch goli nie wystarczyło do pokonania rywali.

W pierwszym meczu ŁKH przegrał z Sokołami Toruń 2:9 (1:0, 1:5, 0:4), chociaż prowadził 2:1 do połowy drugiej tercji.

Bramki dla łodzian zdobyli Mateusz Kubiak i Aleksiej Moskaliow.

Z kolei w drugim pojedynku ŁKH uległ Stoczniowcowi Gdańsk 2:7 (2:3, 0:3, 0:1), gole Vaclav Rziha i Arkadiusz Witczak.

ŁKH ma sześć punktów i zamyka ligową tabelę razem z MMKS Podhale, z którym spotka się w zaległym meczu z pierwszej rundy w najbliższy piątek o godz. 18 w hali przy ul. Stefanowskiego.

Przy okazji warto podkreślić doskonałą postawę drużyny ŁKH w kategorii żaka młodszego. Zespół walczy doskonale i jeszcze nie przegrał w tym sezonie spotkania w grupie północnej swojej ligi.

W sobotę wygrał w Gdańsku ze Stoczniowcem 14:1 i jeszcze tego samego dnia bardzo wysoko pokonałStoczniowca II, bo aż 35:1.