Hokej. Brzezinianki skończyły eliminacje na pierwszym miejscu

W ostatnim turnieju eliminacji halowych mistrzostw Polski, broniące tytułu zawodniczki KS Hokej Start Brzeziny przegrały z AZS Politechniką Poznańską 1:3 i pokonały Stellę Gniezno 12:0.

W ostatnim turnieju eliminacji halowych mistrzostw Polski, broniące tytułu zawodniczki KS Hokej Start Brzeziny przegrały z AZS Politechniką Poznańską 1:3 i pokonały Stellę Gniezno 12:0. Bramki strzeliły: Paula Sławińska 7 (w trzech turniejach zdobyła 13 bramek), Oliwia Kucharska 2, Dżesika Mazur, Paulina Polewczak, Karolina Grochowalska, Aleksandra Kuzmecka po 1. Brzezinianki zakończyły eliminacje na pierwszym miejscu. W turnieju finałowym, który odbędzie się 16 lutego w Rogowie, w meczu półfinałowym zagrają ze Stellą Gniezno, a AZS Politechnika z LKS Rogowo.