Hiszpania Portugalia na żywo, relacja online 15.06.18 Mecz Portugalia Hiszpania transmisja. Wynik Hiszpania Portugalia na żywo

3

KONIEC MECZU! Piękny spektakl, dwie wielkie drużyny pokazały jak powinno się grać w piłkę nożną, Ronaldo udowodnił po raz kolejny swoją wielkość i zaliczył Hattricka.

92' Ronaldo uderza głową i tuż obok bramki! Mało brakowało.
90' Rzut rożny dla Portugalii.

89' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WIELKI RONALDOOOOOOOOOO!!!!

87' Teraz faul na Ronaldo i idealna sytuacja do uderzenia. CR7 przy piłce.
86' Lucas Vasquez za Davida Silvę.
85' Hiszpania długo utrzymuje sie przy piłce, podanie za podaniem.
82' Strzał Aspasa ale wprost w bramkarza.
79' Teraz Ronaldo mało brakowało a doprowadziłby do remisu, w ostatniej chwili przeszkodził mu Pique. Andre Silva w Portugalii wchodzi na murawę.
77' Zmiana, Diego Costa opuszcza boisko, wchodzi Aspas.
76' Strzał Quaresmy z prawego skrzydła ale nad poprzeczką.
72' Rzut rożny dla Portugalii. W zamieszaniu Hiszpanie wybijają.
71' Wspaniała akcja Hiszpanii ale Costa źle trafił w piłkę, składna "klepa" kilku zawodników.
69' Kolejna zmiana, Quaresma za Silvę, i w Hiszpanii Iniesta schodzi, na boisku Thiago Alcantara.
68' Fernandez schodzi, a na boisku Joao Mario.
66' Portugalia próbuje, mają przewagę ale brakuje strzałów na bramkę.
62' Portugalia ma rzut rożny. Hiszpania przejmuje piłkę i Isco zostaje faulowany.

58' GOOOOOOOOOOOOL NACHO!!! POTĘŻNA BOMBA Z DYSTANSU!

55' GOOOOOOOL DLA HISZPANII! DIEGO COSTA!!!

Dośrodkowanie z prawej strony i idealne zamknięcie Costy i mamy remis.

53' Hiszpania cały czas na połowie Portugalii. Brakuje podania, które otworzy drogę do bramki.
51' Hiszpanie atakują. Portugalia skupia się na kontrach.
47' Iniesta na spalonym. Portugalia przy piłce.
46' Druga połowa rozpoczęta.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Znakomity mecz! Zapraszamy po przerwie.

44' ROOOOOOOONALDOOOOOOOOOO! GOL GOL GOL GOL GOL!!!

43' Rzut rożny dla Hiszpanii. Rui Patrício łapie.
42' Isco uderza z dystansu, bramkarz na posterunku.
39' Strzał po dośrodkowaniu ale wysoko nad bramką. Rui Patrício od bramki.
38' Rzut rożny dla Hiszpanii.
35' Iniesta teraz pudłuje, ładne podanie Costy. Wciąż remis.
32' Znakomity mecz, szybki ,akcje z jednej i drugiej strony.
28' Żółta kartka dla Fernandesa i dogodna sytuacja na strzał dla Hiszpanów.
26' Teraz petarda Isco, piłka uderza w poprzeczkę i odbija się o linię bramkową, co za strzał, ale nie ma gola!

24' GOOOOOOOOOL Diego Costa wymanewrował obrońców i strzela nie do obrony.

Wcześniej chyba został faulowany Pepe. Sędzia nie reaguje i bramka uznana. Hiszpania - Portugalia 1:1

22' Kontra Portugalii, wspaniałe podanie Ronaldo i zmarnowana stuprocentowa sytuacja przez Gudesa.
21' Wspaniałe wejście Iniesty w pole karne, idealnie dograł do Silvy a ten drugi nie trafia.
19' Ronaldo prosto w mur.
17' Faul i rzut wolny dla Portugalii. Żółta kartka dla Busquetsa.
16' Ładna kontra Portugalii, akcja zakończona strzałem ale został zablokowany.
13' Rzut rożny dla Hiszpanii. Wrzutka ale Portugalia wybija.
11' Ronaldo znakomicie przedłuża piłkę po wybiciu bramkarza ale piłka zagrana trochę za mocno.
10' David Silva w dogodnej sytuacji uderza ale bad poprzeczką.
6' Portugalia rządzi! Hiszpanie nie mogą wejść w mecz.

4' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROOOOOOOOOOOOOONALDOOOOOOOOOOOOOOO

Ronaldo zostaje faulowany i mamy rzut karny.
2' To ostatnie mistrzostwa Iniesty. Zawodnik niedługo skończy reprezentacyjną karierę.
1'**Mecz Hiszpania vs Portugalia rozpoczęty!**

19:57 - Przywitanie obu jedenastek. Za chwilę zaczynamy!

Hymny obu państw.

19:53 - Wychodzą! Szykuje się wielkie widowisko.

19:52 - Hiszpania i Portugalia już w korytarzu. Za chwilę wyjdą na murawę.

19:50 - Cristiano Ronaldo zagra przeciw swoim klubowym kolegom. W Hiszpanii w pierwszym składzie Isco i Sergio Ramos. Kto wygra? Jak będzie wyglądać ten mecz? Za chwilę się przekonamy.

Składy:
Portugalia: (4-4-2): Rui Patricio, Guerreiro, Pepe, Fonte, Soares; Joao Mario, Moutinho, Carvalho, Bernado Silva; C.Ronaldo, Guedes

Hiszpania: (4-2-3-1): De Gea; Nacho, Pique, Ramos, Alba; Busquets, Alcantara; David Silva, Isco, Iniesta; Diego Costa

19:45 - Już za 15 minut wielki spektakl. Hiszpania Portugalia na żywo. Zapraszamy na relacje.

Mecz Maroko - Iran zakończył się wynikiem 0:1.
Bramka padła w 95 minucie meczu!

Godz. 18:40 - SKŁADY:
Skład Hiszpanii poniżej

Skład Portugalii:

HISZPANIA PORTUGALIA RELACJA NA ŻYWO - POCZĄTEK MECZU O GODZINIE 20

Godz. 18:20 - Po 60 minutach Maroko remisuje z Iranem 0:0.

Godz. 17:20 - Spotkanie Portugalia Hiszpania o godzinie 20. Przed meczem podamy składy w jakich wystąpią obie drużyny.

Godz. 17:05 - Za trzy godziny mecz Hiszpania Portugalia. Właśnie zaczęło się spotkanie Maroko Iran.