Gryf Widzew online na żywo. WYNIK MECZU WIDZEW GRYF ONLINE NA ŻYWO. Czy Widzew zrobić pierwszy krok do awansu

Dariusz Kuczmera
Gryf Widzew online na żywo. Wynik meczu Widzewa. Widzew Gryf na żywo online.
Widzew Gryf online na żywo. Dziś Widzew jedzie do Wjherowa na mecz z Gryfem. Gryf Widzew na żywo. Zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu pierwszej kolejki II ligi pomiędzy Gryfem Wejherowo i Widzewem Łódź. Transmisja z meczu Gryf Widzew od godziny 17.45. Mecz Widzew Gryf rozpoczyna się o godzinie 18.

GRYF - WIDZEW ONLINE WYNIK NA ŻYWO 27.07.19

GRYF - WIDZEW 1:2

Drużynę Widzewa uratowali rezerwowi. Kapitalnie zaprezentował się Przemysław Kita, wywalczył karnego i wykończył akcję innego dżokera Mandiangu. Widzew długo nie potrafił znaleźć sposobu na grającego wzmocnioną defensywą Gryfa. Tak będzie w prawie każdym meczu. Na szczęście w Wejherowie Widzew zwyciężył po golach w 85 i 87 minucie. Dziękujemy za uwagę. Do usłyszenia i przeczytania

90+5 min. Koniec meczu. Widzew wygrał 2:1

90+4 min. Mandiangu otrzymuje żółtą kartkę

90+3 min. Jeszcze dwie minuty przedłużonego czasu gry

90+2 min. Po wolnym Mandiangu, Kita strzelał przewrotką w słupek bramki Gryfa

90+1 min. Kita faulowany przed narożnikiem pola karnego Gryfa

89 min. Pek za Prusinowskiego - zmiana w drużynie Gryfa

89 min. Niezwykłe dwie minuty Przemysława Kity w Widzewie

87 min. DRUGI GOL DLA WIDZEWA. Mandiangu kapitalnie podał z lewej strony, Kita przed bramką Gryfa z pierwszej piłki pokonał bramkarza gospodarzy

85 min. GOL DLA WIDZEWA. Pewny strzał z karnego Robaka
[b]84 min. Kita faulowany w polu karnym. JEDENASTKA dla Widzewa

79 min. Widzew bije głową w mur. Rudol wrzucił daleko z autu, piłkę łapie Leleń

78 min. Hebel schodzi, Wojcinowicz wchodzi na boisko

76 min. Zmiana w Widzewie. Wolsztyński schodzi, Mandiangu wchodzi na boisko

75 min. Po rogu strzelał Turzyniecki, ale piłkę sprzed bramki wybił głową Koprowski - były ełkaesiak walczy za dwóch

74 min. Kita zablokowany w polu karnym

73 min. Wolsztyński zbyt długo zwlekał ze strzałem

72 min. Widzew nie potrafi sobie poradzić z autobusem ustawionym przed bramką Gryfa

69 min. Zmiana w Widzewie. Zszedł Ameyaw, wszedł Gutowski

68 min. Radwański wrzucił piłkę z wolnego na bramkę Gryfa, lecz bramkarz gospodarzy łapie piłkę

67 min. Czychowski otrzymuje żółtą kartkę

66 min. Znów strzelał Robak głową, znów ponad bramką

64 min. Po dziewiątym rogu dla Widzewa strzelał głową Robak, bramkarz Gryfa łapie

63 min. Majewski schodzi z boiska, wchodzi Czychowski

61 min. Kita w pierwszym kontakcie z piłką był blisko przed bramką Gryfa, ale strzelił za słabo i Leleń złapał piłkę.

61 min. Zmiany. Kita wchodzi za Mąkę w drużynie Widzewa. Za Kolusa wchodzi Szewczyk w drużynie Gryfa

59 min. Ameyaw zagrywał do Mąki, ale ten nie sięgnął piłki

57 min. Radwański do Wolsztyńskiego, ale napastnik Widzewa na spalonym

55 min. Poczobut i Wolsztyński mogli strzelić gola, ale przeszkodzili sobie nawzajem. Szkoda. Piłka była na 11 metrze przed bramką Gryfa

51 min. Po dobrej akcji Ameyaw, Wolsztyński strzelał z ostrego kąta, ale bramkarz wybił piłkę nogami

49 min. Robak zablokowany w polu karnym Gryfa

46 min. Po wznowieniu gry z środka, Radwański przewrócił się w środku boiska i nie przejął piłki. Gospodarze przeprowadzili szybki atak, piłkę otrzymał Maksymilian Hebel i płasko strzelił obok Wolańskiego

46 min. Gol dla Gryfa 10 sekund po rozpoczęciu gry

46 min. Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

45+3 min. Koniec pierwszej połowy. Brakuje klarownych sytuacji stworzonych przez Widzew

45+1 min. Pierwsza żółta kartka - otrzymał ją Prusinowski z Gryfa

45 min. Robak szybko wyrzucił piłkę z autu, przejął ją Ameyaw, ale strzelił z ostrego kąta obok bramki

43 min. Sędzia przedłuży pierwszą połowę o 3 minuty

43 min. Zatrzymany Radwański przed polem karnym, szybka kontra Gryfa bez strzału na bramkę

41 min. Wreszcie kibice Widzewa weszli na trybuny stadionu

39 min. Po wrzutce Mąki strzelał głową Tanżyna, ale za wysoko

39 min. Poczobut faulowany przed polem karnym Gryfa

39 min. Wolsztyński leży w polu karnym Gryfa po starciu z obrońcą Gryfa. Karnego nie ma

38 min. Hebel strzelał z połowy boiska, chciał przelobować Wolańskiego, ale kopnął niecelnie

37 min. Brakuje dokładnych podań, Widzew ma optyczną przewagę, ale goli nadal brak

33 min. Robak po podaniu Wolsztyńskiego dogrywał do Mąki, ale obrońcy przecięli podanie

31 min. Gra już wznowiona

28 min. Lata wyjazdowych zwycięstw i klęsk to wszystko dla ciebie Arko - tak brzmi transparent kibiców Gryfa

28 min. Sędzia przerwał mecz, bo kibice odpalili race i powstało zadymienie. Piłkarze wykorzystują przerwę na picie wody

25 min. Po rogu Robak strzelał głową, ale obok lewego słupka - to była najlepsza okazja Widzewa

24 min. Robak w ostatniej chwili zablokowany. Róg dla Widzewa

22 min. Nowicki strzelał na bramkę Widzewa, lecz Wolański pewnie chwyta

19 min. Faulował Mąka i usłyszał ostrą reprymendę od sędziego

18 min. Robak nie sięgnął piłki głową. Próbował Radwański, ale po starciu z rywalem upadł w polu karnym. Sędzia kazał grać dalej

17 min. Kilkuset kibiców Widzewa dopinguje swoją drużynę spoza stadionu. To jest chore

16 min. Z wolnego strzelał Mąka, bramkarz Gryfa wybił piłkę

15 min. Wolny dla Widzewa z ok. 20 metrów

15 min. Mąka kiwał w polu karnym, ale ostatnie podanie zostało zablokowane

13 min. Pięczek ucierpiał w walce o górną piłkę, ale nic się poważnego nie stało

10 min. Pięczek strzela z 25 metrów daleko obok słupka

9 min. Wybija piłkę Wolański - dziś w stroju całym białym

8 min. Mąka faulowany w polu karnym, ale sędzia nie gwiżdże. Widzew ma zdecydowaną przewagę

7 min. Strzelał Poczobut. Piłkę po koźle łapie bramkarz Gryfa

5 min. Rudol faulowany przed naszym polem karnym

4 min. Po rogu była okazja na oddanie strzału, ale gospodarze wybili piłkę

3 min. Z wolnego strzelał Wolsztyński, piłka odbita od muru wyszła na róg

2 min. Robak faulowany. Rzut wolny z ok. 20 metrów

Start meczu. 1 min. Rozpoczęli piłkarze Gryfa - są w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach

1 minuta do meczu. Marcin Robak jako kapitan wita się z przeciwnikiem i sędziami. Widzewiacy na czerwono.

5 minut do meczu. Piłkarze za chwilę pojawią się na boisku.

10 minut do meczu. Trzech nowych zawodników zadebiutuje dziś w Widzewie: Marcin Robak, Sebastian Rudol i Bartłomiej Poczobut

13 minut do meczu. Na trybunie jeszcze niewielu widzów.

15 minut do meczu. W Wejherowie jest piękna słoneczna pogoda.

Spotkanie Widzewa w Wejherowie z tamtejszym Gryfem poprowadzi Grzegorz Kawałko z Białegostoku.

Znamy skład, w jakim Widzew przystąpi do meczu w Wejherowie:
Wolański - Turzyniecki, Rudol, Tanżyna, Pięczek - Mąka, Poczobut, Radwański, Ameyaw - Wolsztyński, Robak.
Rezerwowi: Pawłowski, Stefaniak, Zieleniecki, Zejdler, Gutowski, Mandiangu, Kita.

WIDZEW GRYF NA ŻYWO, GRYF WIDZEW ONLINE 27.07.19

Widzew już wczoraj wyjechał do Wejherowa, gdzie dziś zmierzy się z miejscowym Gryfem. Gryf Widzew spotkanie inaugurujące sezon Widzewa rozpocznie się punktualnie o godz. 18. Będziemy relacjonować mecz Gryf Widzew na żywo. Czy łodzianie zrobią dziś pierwszy krok do awansu do wyższej ligi?

W ostatnim czasie Widzew diametralnie się zmienił. W równym stopniu dotyczy to organizacji klubu, jak i jego strony sportowej. Usunęli się w cień lub odeszli ludzie i piłkarze, których udziałem była sportowa klęska projektu „I liga”. Klęska, która sprawiła, że czterokrotny mistrz Polski był obiektem drwin w futbolowym środowisku. Ale dziś dzień, w którym Widzew powinien zacząć pisać nowy rozdział w swojej historii.

GRYF WIDZEW online na żywo. Wynik meczu WIDZEW GRYF ONLINE

Przez widzewską szatnię przetoczył się w ostatnim czasie prawdziwy huragan. Z klubem pożegnało się kilkunastu piłkarzy.

Na ich miejsce przyszło ośmiu nowych zawodników - bramkarz Wojciech Pawłowski, obrońca Sebastian Rudol, pomocnicy: Marcel Gąsior Bartłomiej Poczobut, Christopher Mandiangu, Łukasz Zejdler oraz napastnicy Marcin Robak i Przemysław Kita. Bez wątpienia pojawienie się Robaka, byłego zawodnika ekstraklasowego Śląska Wrocław, to transferowy hit lata na tym poziomie rozgrywkowym. Ta kadrowa roszada ma zapewnić drużynie nową, lepszą jakość, siłę i moc, która da klubowi wyczekiwaną pierwszą ligę. Wszyscy w to wierzą i liczą, że doskonała postawa zawodników w jesiennych spotkaniach sprawi, iż znów kibice drużyny z al. Piłsudskiego będą chodzić dumni z klubu i jego piłkarskiej wizytówki!