Groźny wypadek na skrzyżowaniu Kościuszki i Zielonej! [ZDJĘCIA] Są ranni!

(pij, ww)Zaktualizowano 
Do groźnego wypadku doszło przy skrzyżowaniu Kościuszki z Zieloną.W sznurze aut jadących w al. Kościuszki w kierunku centrum miasta kierowca peugeota tak nieumiejętnie zmieniał pas ruchu, że zderzył się z jadącym w tę samą stronę oplem. Siła uderzenia sprawiła, że opal przewrócił się na lewy bok, zaś peugeotem tak zarzuciło, że pojazd wypadł z jezdni, przebił się najpierw przez płotek oddzielający jezdnię od torowiska tramwajowego, a następnie przed drugi płot rozdzielający torowiska. Tam uderzył jeszcze lekko w tramwaj 7B, który podążał w kierunku Bałut. Nie było to na szczęście uderzenie silne, bo pokonane barierki znacznie wyhamowały pęd pojazdu.Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. ZOBACZ ZDJĘCIA, KLIKNIJ DALEJZA CHWILĘ WIĘCEJ INFORMACJI Piotr Jach

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

Cześć, zapoznam się z Panem na dyskretne i sekretne randki. Liczę 22 wiosen jestem po rozwodzie i nie oczekuje faceta na dluzszy zwiazek. Zachęcam do kontaktu przez ten serwis: czatkobiet.pl/ania22

J
Ja
2019-05-17T20:42:40 02:00, Ja:

Chciał bym cie spotkać kiedy na ulicy. Jest taka możliwość? Jak chcesz to masz mój adres:Krzywa 2

2019-05-18T13:54:06 02:00, pedalot:

raczej Kraszewskiego 1/5.

Czekam na ciebie pedalotku

k
kiero
2019-05-17T20:23:07 02:00, pedalot:

Sponsorem dzisiejszych koreczków jest pierdolony buras samochodowy.

uwiera sztyca?

p
pedalot
2019-05-17T20:42:40 02:00, Ja:

Chciał bym cie spotkać kiedy na ulicy. Jest taka możliwość? Jak chcesz to masz mój adres:Krzywa 2

raczej Kraszewskiego 1/5.

G
Gość

zdziczenie komnetarzy I wypowiedzi jest zastanawiajace , tak sie powinno adresowac ksiedza pedofila

G
Gość
2019-05-18T00:10:44 02:00, Trollo:

Srałem tam!

Było groźnie!

I nawet dupy brudasie nie podtarłeś

G
Gość
2019-05-17T17:53:23 02:00, ech:

Fecetowi z Peugota wyraźnie się spieszyło! Wyskoczył ze stojącego za busem na przystanku sznura aut prosto pod opla. Nawet chyba w lusterko nie spojrzał. Już 200 m wcześniej gość mi mało w kuper nie wjechał bo myślami był chyba już na działce.

2019-05-17T20:59:01 02:00, Gość:

Jebany BURAK w francuskim padle, na pohybel kurwie

Kurwą to ty jesteś i to tanią bo słyszałem że łaskę to za browara opierdalasz cwelu jebany

G
Gość
2019-05-17T20:23:07 02:00, pedalot:

Sponsorem dzisiejszych koreczków jest pierdolony buras samochodowy.

2019-05-17T20:42:40 02:00, Ja:

Chciał bym cie spotkać kiedy na ulicy. Jest taka możliwość? Jak chcesz to masz mój adres:Krzywa 2

2019-05-17T20:56:38 02:00, Gość:

Nie strasz cwelu nie strasz bo się zesrasz, tak kurwo winny wypadku jest BURAK JEBANY który powinien mieć odebrane lejce dożywotnio,zrozumiałeś cwelu?

2019-05-17T21:42:01 02:00, Ja:

Masz moją adres. Zbierz chłopaków i mnie wyjaśnij jeżeli nie jesteś cwelem 😊

Sam kurwa jesteś burasem i cwelem jeśli kogoś nie znasz to nie oceniaj bo ten człowiek ma od 30 lat prawo jazdy i jest to jego pierwsza taka sytuacja więc to ty jesteś zwykłą ciotą, ludzie nie są nie omylni i popełniają błędy

J
Ja
2019-05-17T20:23:07 02:00, pedalot:

Sponsorem dzisiejszych koreczków jest pierdolony buras samochodowy.

2019-05-17T20:42:40 02:00, Ja:

Chciał bym cie spotkać kiedy na ulicy. Jest taka możliwość? Jak chcesz to masz mój adres:Krzywa 2

2019-05-17T20:56:38 02:00, Gość:

Nie strasz cwelu nie strasz bo się zesrasz, tak kurwo winny wypadku jest BURAK JEBANY który powinien mieć odebrane lejce dożywotnio,zrozumiałeś cwelu?

Masz moją adres. Zbierz chłopaków i mnie wyjaśnij jeżeli nie jesteś cwelem 😊

G
Gość
2019-05-17T17:53:23 02:00, ech:

Fecetowi z Peugota wyraźnie się spieszyło! Wyskoczył ze stojącego za busem na przystanku sznura aut prosto pod opla. Nawet chyba w lusterko nie spojrzał. Już 200 m wcześniej gość mi mało w kuper nie wjechał bo myślami był chyba już na działce.

Jebany BURAK w francuskim padle, na pohybel kurwie

G
Gość
2019-05-17T20:23:07 02:00, pedalot:

Sponsorem dzisiejszych koreczków jest pierdolony buras samochodowy.

2019-05-17T20:42:40 02:00, Ja:

Chciał bym cie spotkać kiedy na ulicy. Jest taka możliwość? Jak chcesz to masz mój adres:Krzywa 2

Nie strasz cwelu nie strasz bo się zesrasz, tak kurwo winny wypadku jest BURAK JEBANY który powinien mieć odebrane lejce dożywotnio,zrozumiałeś cwelu?

G
Gość
2019-05-17T18:10:23 02:00, Gość:

Dzięki debilu, przez ciebie spóźniłem się na pociąg

2019-05-17T19:45:09 02:00, Gość:

Debil to jesteś ty jak tak piszesz kierowca tego peugeota w całym swoim życiu nawet kolizji nie miał więc hamuj słowa buraku

No może i nie miał ale dziś zachował się głupio. Sznur aut po lewym pasie a ten chciał się wcisnąć na zasadzie "jak wyjadę to mnie puści bo nie sobie auta nie będzie chciał przerysować". No i może zawsze działało a dziś nie pykło!

B
Bert

Dobrze, że żadnemu rowerzyście się nic nie stało. A tak zawsze dwa smrody samochodowe mniej.

J
Ja
2019-05-17T20:23:07 02:00, pedalot:

Sponsorem dzisiejszych koreczków jest pierdolony buras samochodowy.

Chciał bym cie spotkać kiedy na ulicy. Jest taka możliwość? Jak chcesz to masz mój adres:Krzywa 2

p
pedalot

Sponsorem dzisiejszych koreczków jest pierdolony buras samochodowy.

Dodaj ogłoszenie