Grot Budowlani. Łodzianki prowadziły w setach 2;0 i zaczęły sią schody...

Siatkarki Grot Budowlani prowadziły w Krakowie 2:0 w setach i wygrały mecz, ale tylko za dwa punkty

Od początku trwała zacięta wyrównana walka. W końcówce dwóch pierwszych setów łodzianki udowadniały swoją wyższość. W trzeciej partii krakowianki prowadziły 22:19, łodzianki wyrównały 22:22, by już nie zdobyć żadnego punktu, po fatalnych, nieskutecznych atakach. W czwartym secie historia się powtórzyła. Było 22:22. Końcówka znów należała do gospodyń
W tie-breaku łodzianki prowadziły 5:0, 7:1, 8:3, 10:4, by odnieść pewne zwycięstwo i wygrać mecz, choć tylko za dwa punkty