Grot Budowlani. Łodzianki łatwo szybko i (nie)przyjemnie przegrały w Lidze Mistrzyń

Kolejna klęska łodzianek w Lidze Mistrzyń. Za wysokie progi...

Siatkarki Grot Budowlani nie miały cienia szans w starciu z Vakifbank Stambuł. Rywalki  wygrały wszystko, co było do wygrania w rozgrywkach Ligi Mistrzyń i Klubowych Mistrzostw Świata. W pierwszym pojedynku siatkarki Grotu Budowlanych zdołały ugrać seta. W drugim meczu w drugim secie łodzianki prowadziły 13:6 i 16:11, ale przegrały. W trzecim też próbowały, ale bez skutku.
Spotkanie z VakifBankiem było przedostatnim jakie łodzianki zagrają w grupie D Ligi Mistrzyń. Ostatnie rozegrają na wyjeździe z Dynamem Moskwa. Drużyna Budowlanych na razie przegrała wszystkie mecze

Liga Mistrzyń - faza grupowa

Grot Budowlani - VakifBank Stambuł 0:3
(13:25, 22:25, 16:25)

Grot Budowlani: Vincourova, Cutura, Polańska, Twardowska, Grajber, Kąkolewska, Witkowska (libero) oraz Kaja Grobelna, Polak.

W innym spotkaniu tej grupy Galatasaray SK Stambuł pokonał Dynamo Moskwa 3:1 (19:25, 25:22, 25:15, 25:21)

Materiał oryginalny: Grot Budowlani. Łodzianki łatwo szybko i (nie)przyjemnie przegrały w Lidze Mistrzyń - Express Ilustrowany