ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Grają piłkarki ekstraligi.

hof

2018-03-28 09:13

2018-03-29 07:47

Dodaj komentarz

Grają piłkarki ekstraligi. Akademiczki na drodze SMS

hof

2018-03-28 09:13

Bardzo pracowite dni przed piłkarkami nożnymi UKS SMS.
Zawodniczki w krótkim odstępie czasu rozegrają dwie kolejki ekstraligi. Już dziś odbędzie się osiemnasta seria mistrzowska. Drużyna UKS SMS Łódź podejmie na własnym boisku, przy ul. Milionowej 12, AZS PSW Biała Podlaska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.

Z kolei w Wielką Sobotę podopieczne trenera Marka Chojnackiego muszą jechać do Krakowa na mecz z Jagiellonką. To spotkanie wyznaczono na godz. 13.

Obydwa zespoły to bezpośredni rywale łodzianek w walce o miejsce w pierwszej szóstce. AZS PSW Biała Podlaska zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a krakowska drużyna jest siódma.

W pierwszym jesiennym spotkaniu łodzianki przegrały na Podlasiu 1:2 i była to ich pierwsza porażka w sezonie. Akademiczki z Białej Podlaskiej to silna fizycznie drużyna z kilkoma indywidualnościami na czele. Do nich należy zaliczyć Klaudię Lefeld, która ma już na koncie gole dla reprezentacji Polski. To właśnie ona miała największy wkład w to, że UKS SMS przegrał z tym zespołem w jesiennym pojedynku.

W łódzkiej drużynie nie brakuje problemów kadrowych. Urazy leczą nadal kadrowiczki Polski, Magdalena Dragunowicz i Klaudia Jedlińska. Z kolej za czerwoną kartkę otrzymaną w sobotę w Koninie pauzować musi Olga Zubchyk.

Na szczęście po wyleczeniu kontuzji do ligowej rywalizacji wracają Katarzyna Konat i Yurina Enjo.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się