Grają Master Pharm Rugby Łódź,. Z nowym zawodnikiem z Tonga w składzie

pas
W niedzielę tegoroczna premiera ekstraligi rugby w Łodzi. O godz. 14 na stadionie przy al. Piłsudskiego Master Pharm Rugby Łódź podejmą Budowlanych Lublin.

Dla rywali będzie to pierwszy ekstraligowy mecz w tym roku, łodzianie przed tygodniem po zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonali w Gdyni Arkę 35:22.

Nie da ukryć, że w tym spotkaniu popełniliśmy sporo prostych błędów, szczególnie w defensywie mówi trener Master Pharm Rugby Przemysław Szyburski. W tygodniu pracowaliśmy nad tym, żeby je wyeliminować. Musimy się wgrać w ekstraligę. Do tego trzeba kolejnych spotkań, bo przed rundą nie mieliśmy żadnego sparingu. W wyrównanej lidze nie ma meczów łatwych i nieważnych. Każdy zdobyty punkt jest na wagę złota. Wystawiamy najsilniejszy skałd na jaki nas aktualnie stać. W formacji młyna zadebiutuje zawodnik z Tonga Roy Lolesio.

VIII kolejka esktraligi pozostałe mecze sobota: Awenta Pogoń Siedlce RC Lechia Gdańsk (godz. 11). RC Arka Gdynia Sparta Jarocin (13.30). OKS Skra Warszawa RzKS Juvenia Kraków (sobota14). MKS Ogniwo Sopot RC Orkan Sochaczew (16).

1. Ogniwo 733 25788
2. Master Pharm Rugby827261138
3. Pogoń827266157
4. Skra822226157
5. Lechia820201182
6. Orkan819186216
7. Budowlani718209188
8. Arka814181230
9. Juvenia812130217
10. Sparta80111438

Bezpośrednia transmisja

YouTube Ekstraliga Rugby: https://www.youtube.com/watch?v=0Y-4km0y-wQ

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie