18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Grad medali pływaków

Reprezentanci UKS SP 190 Łódź i Olimpijczyka Aleksandrów (pierwsze miejsce w klasyfikajci medalowej) nadawali ton walce w pływackich mistrzostwach Polski juniorów 15-letnich w Gliwicach. Najlepszą zawodniczką imprezy została Paulina Piechota, trzecie miejsce w klasyfikacji zawodników zajął Wojciech Parzynowski, oboje z UKS SP 190.

Medale dla Olimpijczyka (trener Tomasz Lewiński) zdobyli: Marcel Wągrowski – trzy złote; Michał Cukanow – złoty i trzy srebrne; Kamil Kaźmierczak złoty, srebrny i brązowy ; sztafety – trzy złote (Wągrowski, Cukanow, Kaźmierczak, Konrad Szpucha, Piotr Źąbka).
Medaliści z UKS SP 190 (trener Marcin Młynarczyk): Paulina Piechota – trzy złote, brązowy; Wojciech Parzynowski – dwa złote; Wiktoria Nieszporek – złoty, trzy srebrne; sztafeta – dwa srebrne (Natalia Zrobek, Piechota, Nieszporek, Katarzyna Niedźwiedzka, Natalia Nowakowska).
Trzy razy na podium stanęła Sandra Redner z MKS Trójka (trener Maciej Młynarczyk), która zdobyła srebrny medal i dwa brązowe. Mateusz Turkowski z MKS Jedynka (trener Rafał Żebiałowicz) wywalczył brąz.