Gościliśmy fantastyczną imprezę, ale... Łódź zasłużyła na pałę!

Jan HofmanZaktualizowano 
Piłkarskie mistrzostwa świata U-20, które odbyły się w Polsce, a główną areną turnieju była Łódź, przeszły już do historii.

Złoty medal wywalczyła reprezentacja Ukrainy, która w finale pokonała 3:1 Koreę Południową.

Wygrani byli też Polscy kibice, a VIP-y FIFA nie mogły się nachwalić sympatyków futbolu z Łodzi, którzy swoim dopingiem wspaniale uświetnili światowe futbolowe wydarzenie w naszym kraju.

Szkoda jedynie, że władze Łodzi nie wykazały większej inwencji w podkreślaniu i celebrowaniu faktu, że to właśnie nasze miasto jest gospodarzem tak poważnej imprezy. Wydaje się, że zabrakło inwencji, pomysłu, może nawet ochoty, a chyba przede wszystkim umiejętności, by chwalić się globalnym wydarzeniem sportowym. Najzwyczajniej w świecie wygrała urzędnicza znieczulica, bylejakość. Nikt, kto przyjechał do Łodzi, nie dowiedział się, że miasto gości przyszłe gwiazdy piłki nożnej. Rację ma jeden z moich kolegów po piórze, który celnie zauważył, że łódzki kawałek mistrzostw świata odbył się w pełniej konspiracji. Szkoda, bo było się czym chwalić i szczycić. Na pewno ci, którzy w magistracie odpowiadają za promocję, zasłużyli na pałę z wykrzyknikiem! Urzędnicy nie odrobili dobrze lekcji, ze szkodą dla miasta.

To były wyjątkowe mistrzostwa, ponieważ na polskich boiskach ustalono kilka rekordów. M.in. najszybciej strzeloną bramkę w historii turnieju (Senagalczyk Amadou Sagna przeciwko Tahiti - 9,6 sekundy po rozpoczęciu gry), najwyższe zwycięstwo (Norwegia - Honduras 12:0) i najwięcej goli zdobytych przez jednego piłkarza w meczu (Norweg Erling Haland - 9, przeciwko Hondurasowi).

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Ł
Łodzianin

Bo Wydział Promocji UMŁ to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, które siedzi tam tylko na zasadzie kolesiowskich układów. Oni nie są od roboty, oni tam mają tylko etaty.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-18T08:57:48 02:00, Bałuty:

Chyba nie ma się co dziwić skoro promocja miasta stoi na poziomie żuli spod dworca kaliskiego. Więc wystarczy, że wiesiek z limanki czy polesia dowie się gdzie jest promocja denaturatu i tyle.

...powiedział to menel, amator dopalaczy i royalu z rogu Wojska Polskiego i Franciszkańskiej!

G
Gość
2019-06-18T15:16:14 02:00, BOB:

"Wygrani byli też Polscy kibice, a VIP-y FIFA nie mogły się nachwalić sympatyków futbolu z Łodzi, którzy swoim dopingiem wspaniale uświetnili światowe futbolowe wydarzenie w naszym kraju." Hoffman chyba nie byłeś na meczach !!! Debile z reaktywacji zrobili "fantastyczny doping ......swojemu amatorskiemu klubikowi !!! Ponieważ VIPy i zagraniczni kibice nie znając polskiego języka uczestniczyli w dopingu reaktywacji !!! Byłem na paru meczach i byłem zdegustowany tą kibicowską parodią !!! Janek gratuluję obiektywizmu( nie pierwszy raz ) !!!

U was jest doping extra w kilkaset osób ale cóż każdy mierzy siebie swoją miarą. Co możesz napisać z zazdrości ;) Pozdrawiam z Serca Łodzi

p
ppp

Cóż widać w odróżnieniu od idiotycznych remontów wyremontowanych kilka lat temu ulic lub remontów na które czekamy latami a ciągną się jak flaki z olejem ani Pani Z. ani nikt inny nic z tego dla siebie nie ma.... Promuje się coś aby zapełnić własne kieszenie a społeczeństwo dzięki promocji przytakiwało, że to wspaniałe inwestycje. To miasto od czasów Palki zarządcy nie ma. Co jeden to większe (...)

B
Bałuty
2019-06-18T08:57:48 02:00, Bałuty:

Chyba nie ma się co dziwić skoro promocja miasta stoi na poziomie żuli spod dworca kaliskiego. Więc wystarczy, że wiesiek z limanki czy polesia dowie się gdzie jest promocja denaturatu i tyle.

2019-06-18T16:20:42 02:00, Białe śródmieście:

Posłuchaj bałuciarski zmieszany w rynszytoku lumpie, śmierdzący g*wnem czerpanym w byczynie. W sumie wystarczy, resztę epitetów dopowiedzą ci szlachcice z młynarki, lub wojska polskiego, zaplotą je wątkiem plebsu z grembachu. Na zakończenie, żeby ci kiełbachy nie spalili, a trunku o którym wspominasz, po szyję, żeby ci się uszami przelewał.

Rodowity grzybie nie usiałeś opowiadać swojego życia codziennego. Hahaha. Wracaj do swojej zajszczanej bramy na tym śródmieściu. Niech hanka będzie z tobą.

Ł
Łodzianin
2019-06-18T08:57:48 02:00, Bałuty:

Chyba nie ma się co dziwić skoro promocja miasta stoi na poziomie żuli spod dworca kaliskiego. Więc wystarczy, że wiesiek z limanki czy polesia dowie się gdzie jest promocja denaturatu i tyle.

2019-06-18T16:20:42 02:00, Białe śródmieście:

Posłuchaj bałuciarski zmieszany w rynszytoku lumpie, śmierdzący g*wnem czerpanym w byczynie. W sumie wystarczy, resztę epitetów dopowiedzą ci szlachcice z młynarki, lub wojska polskiego, zaplotą je wątkiem plebsu z grembachu. Na zakończenie, żeby ci kiełbachy nie spalili, a trunku o którym wspominasz, po szyję, żeby ci się uszami przelewał.

Życie, karma, nowy Prezes, wszystko ich pokarało. Odpuść im, nie dołuj zdołowanego. Sięgnęli dna, a szczekają jak ratlerek

G
Gość

Najbardziej tą imprezę wypromował......express, ile artykułów, na temat imprezy ukazało się na np dwa tygodnie przed? Nakaz poszedł z góry i pieski na krótkiej smyczy musiały milczeć. Łódź prędko nie dostanie imprezę o podobnej randze, może jakaś siatkówka ewentualnie brydż.

B
Białe śródmieście
2019-06-18T08:57:48 02:00, Bałuty:

Chyba nie ma się co dziwić skoro promocja miasta stoi na poziomie żuli spod dworca kaliskiego. Więc wystarczy, że wiesiek z limanki czy polesia dowie się gdzie jest promocja denaturatu i tyle.

Posłuchaj bałuciarski zmieszany w rynszytoku lumpie, śmierdzący g*wnem czerpanym w byczynie. W sumie wystarczy, resztę epitetów dopowiedzą ci szlachcice z młynarki, lub wojska polskiego, zaplotą je wątkiem plebsu z grembachu. Na zakończenie, żeby ci kiełbachy nie spalili, a trunku o którym wspominasz, po szyję, żeby ci się uszami przelewał.

a
ajwaj ajwaj
2019-06-18T10:54:51 02:00, ajwaj ajwaj:

Recydywa Zdanowska i banda milo spedzali czas przy wódce ona jako liderka oczywiście w piciu później po pijaku lekko dolozyli miliony do amfiteatru ktory bedzie stal pusty dla obsrancow z zydkalesu

2019-06-18T12:44:36 02:00, RTS Huje:

Jebać żydzew czerwona kurwo z reaktywacji

ciebie cwelu juz dawno zjebali i urodzila kurwa zydokutasa smierdzela i patola

B
BOB

"Wygrani byli też Polscy kibice, a VIP-y FIFA nie mogły się nachwalić sympatyków futbolu z Łodzi, którzy swoim dopingiem wspaniale uświetnili światowe futbolowe wydarzenie w naszym kraju." Hoffman chyba nie byłeś na meczach !!! Debile z reaktywacji zrobili "fantastyczny doping ......swojemu amatorskiemu klubikowi !!! Ponieważ VIPy i zagraniczni kibice nie znając polskiego języka uczestniczyli w dopingu reaktywacji !!! Byłem na paru meczach i byłem zdegustowany tą kibicowską parodią !!! Janek gratuluję obiektywizmu( nie pierwszy raz ) !!!

G
Gość

Bez przesady .... U20 to nie pierwsze reprezentacje ,a nawet nie drugie ,bo jest przecież U21. Szacun dla wszystkich grup wiekowych ale bez przesady to nie są jakieś super wyrażenia w futbolu.

E
Este

Ja najczęściej dowiaduję się o wydarzeniach,czy jest jakaś wystawa pokaz czy inna impreza z fotogalerii na stronach łódzkich portali. A najlepsze jest to że o ważnye rzeczy dla mieszkańców np: zmiany w komunikacji czy zamknięcia,remonty dróg i inne dostępne są tylko w płatnych serwisach jakiś plusach i tym podobnych.

T
Ts
2019-06-18T08:57:48 02:00, Bałuty:

Chyba nie ma się co dziwić skoro promocja miasta stoi na poziomie żuli spod dworca kaliskiego. Więc wystarczy, że wiesiek z limanki czy polesia dowie się gdzie jest promocja denaturatu i tyle.

Żul to Ciebie zrobił i taki kawał drewna zjebał

ł
łodzianin
2019-06-18T10:54:51 02:00, ajwaj ajwaj:

Recydywa Zdanowska i banda milo spedzali czas przy wódce ona jako liderka oczywiście w piciu później po pijaku lekko dolozyli miliony do amfiteatru ktory bedzie stal pusty dla obsrancow z zydkalesu