Górnik Wałbrzych - ŁKS 2:1. I po Pucharze Polski

hof
Mateusz Stąporski zdobył gola dla ŁKS
Mateusz Stąporski zdobył gola dla ŁKS Łukasz Kasprzak
Piłkarze ŁKS w meczu 1/16 finału Pucharu Polski rozegranym w Wałbrzychu przegrali 1:2 z miejscowym drugoligowym Górnikiem.

Prowadzenie dla łodzian zdobył w szóstej minucie Stąporski. W 40 minucie wyrównał Zinke.
W drugiej części spotkania gospodarze ani myśleli odpuszczać wyżej notowanemu rywalowi. Wałbrzyszanie przy każdej okazji atakowali łodzian i w 58 minucie cieszyli się z objęcia prowadzenia. Górnik zaprezentował krótkie rozegranie rzutu rożnego i chwilę później dośrodkowywał w pole karne Morawski. Do piłki doszedł Michalak i z bliska pokonał Wyparłę.
Swoje okazje mili także łodzianie, ale ani Gieraga, ani Stąporski nie potrafili wykorzystać doskonałych sytuacji podbramkowych.
W końcówce spotkania łodzianie uzyskali znaczną przewagę, ale nie potrafili doprowadzić do zmiany wyniku meczu.
Bez wątpienia porażka z drugoligowcem chluby zawodnikom ŁKS nie przynosi.
Z drugiej jednak strony pewnie nikt w łódzkim klubie nie będzie rozpaczał z powodu, że zespół odpadł z rozgrywek Pucharu Polski.

ŁKS: Wyparło - Gieraga, Barsukow, Cyzio, Osiński, Kuklis, Brud (70, Sarafinski), Sasin (80, Golański), K.Kaczmarek, (60, Więzik), P. Kaczmarek, Stąporski.