Górnik - ŁKS LIVE! Kolejny mecz o życie

ei24
Maciej Stanik
O godzinie 13.30 ŁKS zagra w Zabrzu z Górnikiem. Relacja NA ŻYWO w Ekstraklasa.net!

Jeśli ŁKS chce uratować się przed spadkiem, musi w końcu przerwać fatalną passę. Łodzianie nie wygrali ostatnich dziewięciu spotkań, przegrali trzy ostatnie pojedynki na wyjeździe, nie strzelając w tych starciach żadnego gola! No, gorzej już chyba być nie może.
RELACJA LIVE!
Czas odwrócić czarną serię. Górnik nie jest znów taki straszny, jak go "Prezesem" Nakoulmą malują. Lechia pokazała, iż można w Zabrzu grać dobrze i skutecznie, sęk w tym, że nie przez pół meczu, tylko przez całe 90 minut. Gdańszczanie do przerwy prowadzili 2:0, by zremisować mecz 2:2. Coś w naszym łódzkim stylu. Wszak ŁKS prowadził z Cracovią 2:0, a jednak nie zdobył kompletu punktów, dając sobie strzelić dwie bramki.