GÓRNIK ŁĘCZNA - ŁKS ŁÓDŹ WYNIK MECZU. 27.11.2020

(pas)
Dziś piłkarze ŁKS zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Początek meczu o godz. 17:40. Zapraszamy na relację LIVE.

GÓRNIK ŁĘCZNA ŁKS ŁÓDŹ MECZ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

GÓRNIK ŁĘCZNA2
ŁKS ŁÓDŹ0

Koniec meczu. ŁKS zagrał tak samo beznadziejnie jak w ekstraklasie. Górnik wygrał 2:0
84 min gol dla Górnika. Po centrze Cierpki, przy biernej postawie Dankowskiego i Morosa, Wojciechowski posłał piłkę głową do siatki
79 min poprzeczka uratowała ŁKS po rzucie rożnym. Główkował Wojciechowski
72 min gol dla Górnika!!!! Po centrze Tymosiaka, Dąbrowskiego uprzedził Midzirski i z pięciu metrów posłał piłkę w róg bramki
69 min Srnić za Trąbkę, Tosik za Rozwandowicza
67 min kolejny, celny strzał Trąbki, al za słaby, żeby zaskoczyć bramkarza
66 min Trąba z linii pola karnego strzelił nad poprzeczkę
64 min Kolejna fantastyczna interwencja Malarza po strzale po ziemi Cierpki
59 min ŁKS gra bez pomysłu na stworzenie groźnej sytuacji
55 min Gryszkiwicz zmienia Sajdaka
54 min Trąbka zagrał znakomicie do Klimczaka, ten zagrał w pole bramkowe, ale tam nie było żadnego ełkaesiaka
51 min** żółta kartka dla Dąbrowskiego za faul na Śpiączce przy kontrze gospodarzy
47 min Dąbrowski dał się ograć jak dziecko Kalinkowskiemu, piłkę dostał Struski, w sytuacji sam na sam strzelił w długi róg, ale Malarz kapitalną interwencją odbił piłkę
46 min zaczyna się druga połowa. ŁKS bez zmian
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy ŁKS bezardny przy próbach oszukania defensywy rywali. Grał wolno i przewidywalnie. Przy próbach minięcia rywala w sytuacji jeden na jeden tracił piłkę

45 min dynamiczna indywidualna akcja Tymosiaka, który wpadł w pole karne i strzelił wysoko nad poprzeczkę
44 min po centrze z lewej strony cyrkowy strzał odwrócengo tyłem do bramki Pirulo daleko obok słupka
41 min do centry w pole bramkowe nie dobiegł Śpiączka przyblokowany przez Morosa
37 min pierwszy celny strzał ŁKS, Nawotki zza pola karnego wprost w ręce Gostomskiego
31 min w pole karne wpada Sasin ale uprzedzony przez Baranowskiego
28 min mało płynnych akcji mało konkretów
23 min Kontra ŁKS. Klimczak wycofał piłkę na 16 metr, a Pirulo strzelił niestety nad poprzeczkę
17 min strzelał Sasin- panu Bogu w okono
16 min letnia gra w środku pola
9 min po akcji Leandro Krykun strzelił wprost w ręce Malarza
8 min Nawotka już na boku z przodu Pirulo
6 min Ostatecznie w roli wysuniętego napastnika Nawotka. ŁKS zaczął spokojnie, powoli kostruując akcje
1 min Sędzia Mariusz Złotek zaczyna mecz. ŁKS na czarno
Godz.17.38 Czy to jednak była wtopa z Nawotką w ataku. Na pozycji numer 9 w awizowanym składzie Pirulo?
Godz. 17.33 Górnik jeszcze nie przegrał w tym sezonie na własnym boisku, co więcej wygrał aż sześć z ośmiu domowych spotkań. Górnik w roli gospodarza stracił w tym sezonie tylko trzy gole. Ełkaesiacy z 14 golami na wyjazdach są natomiast w lidze najskuteczniejsi na obcych boiskach.

Godz. 17.30 ŁKS dopadły kadrowe zmory. Wypadli ze składu ukarany za nadmiar żółtych kartk Sobociński kontuzjowani Wolski oraz Corral i ku powszechnemu zaskoczeniu Sukulski. ŁKS został bez napastnika. W tej roli niespodziewanie miał wystąpić Nawotka, który do tej pory był był bocznym obrońcą i skrzydłowym
Dwa razy wychodził w tym sezonie w podstawowym składzie ŁKS. Strzelił jednego gola w meczu z GKS Jastrzębie (3:0)

Godz. 17:20 W takich składach zagrają drużyny Górnika i Łódzkiego Klubu Sportowego:
Skład ŁKS: Malarz, Moros, Dąbrowski, Klimczak, Dankowski, Rozwandowicz, Dominguez, Sajdak, Trąbka, Nawotka, Pirulo

Skład Górnika: Gostomski, Sasin, Midzierski, Baranowski, Leandro, Tymosiak, Cierpka, Struski, Kalinkowski, Krykun, Śpiączka