Gol stadiony świata i tytuł mistrzyń Polski juniorek dla drużyny UKS SMS Łódź

Juniorki UKS SMS Łódź zostały mistrzyniami Polski w piłe nożnej.

Finał Centralnej Ligi Juniorek U-17 był znakomitym, emocjonującym widowiskiem. Tylko tak dalej. Kobieca piłka nożna robi błyskawiczne postępy.

Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 3:4 (1:3)

Mecz zaczął się od prowadzenie Górnika w 8 min po golu Duchnowskiej. W 13 min po prostopadły podaniu Miś wyrównała Olkiewicz. W sytuacji sam na sam przerzucając piłkę nad bramkarką rywalek. Emocji nie brakowało.
W 21 minucie padł gol stadiony świata. Skrzypińska sprzed linii pola karnego wykonywała rzut wolny i uderzyła po prostu pięknie i dokładnie. Po fenomenalnym strzale łodzianki wyszły na prowadzenie. Wszystkim obserwatorom po prostu odebrało mowę.
W 36 min po znakomcie rozegranym rzucie rożnym czekająca na piłkę na długim słupku Miś wepchnęła ją do siatki i było już 3:1 dla łodzianek.
W drugiej połowie emocji też nie brakowało. Obie drużyny miały bramkowe okazje. W 63 min Duchnowska wyprzedziła łodziankę i głową zdobyła kontaktowego gola. Dwie minuty później po strzale z dystansu Jezioro i błędzie łódzkiej bramkarki doszło do wyrównania. UKS SMS walczył do końca. W 84 min po rzucie wolnym i dokładnym dośrodowaniu Miś skierowała piłkę do siatki. Łodzianki wyszły na prowadzenie! Walka trwała do ostatniej sekundy doliczonego czasu gry. Zwycięsko wyszyły z niej łodzianki!