Gol Błaszczykowskiego - majstersztyk podczas meczu Dortmund - Dusseldorf (film)

(ls)
Kuba Błaszczykowski oczarował kibiców podczas meczu 14. kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Borussią Dortmund a Fortuną Duesseldorf. Supergol, który strzelił Polak tuż przed przerwą to prawdziwy majstersztyk.

Zobacz film - Gol Kuby podczas meczu Dortmund - Dusseldorf

W 43. minucie Robert Lewandowski podał na prawo do Łukasza Piszczka. Prawy obrońca BVB dośrodkował w pole karne, Błaszczykowski zgrał piłkę głową do Kevina Grosskreutza, ten natychmiast oddał mu piłkę z powrotem, a Polak pięknym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi.

Niestety, wysiłki Kuby Błaszczykowskiego dały tylko remis. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.