Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 00min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Głowno: Mężczyzna postrzelił przypadkową kobietę z wiatrówki

Jacek Zemła
Jacek Zemła
Zgromadzony w tej sprawie materiał pozwolił śledczym na przedstawienie zarzutów 29-latkowi, który był gościem w mieszkaniu. Mężczyzna odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety, a także za groźby, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy podczas zatrzymania. Za takie przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.Podejrzany w przeszłości nie był notowany za konflikty z prawem. W rozmowie z funkcjonariuszami wyznał, że nie chciał nikogo skrzywdzić i nie był świadomy, że broń jest naładowana..
Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 29-latek, który strzelił z wiatrówki w przechodzącą ulicą kobietę...

Na jednym z głowieńskich osiedli kobieta została postrzelona w kolano. Poszkodowana trafiła do szpitala, gdzie potwierdzono postrzał z broni śrutowej. Policjanci wytypowali jedno z mieszkań jako to, z którego okien mógł paść strzał. Zastali tam dwu nietrzeźwych mężczyzn oraz kobietę w trakcie zakrapianej imprezy. Imprezowiczów zatrzymano, a w mieszkaniu zabezpieczono wiatrówkę, z której oddano strzał przez okno.

Zgromadzony w tej sprawie materiał pozwolił śledczym na przedstawienie zarzutów 29-latkowi, który był gościem w mieszkaniu. Mężczyzna odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety, a także za groźby, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy podczas zatrzymania. Za takie przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podejrzany w przeszłości nie był notowany za konflikty z prawem. W rozmowie z funkcjonariuszami wyznał, że nie chciał nikogo skrzywdzić i nie był świadomy, że broń jest naładowana..

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

R
Russel

Tępy pijany pisior

Dodaj ogłoszenie