Głosuj na Łódź - może zostać „Świetlną Stolicą Polski”!...

  Głosuj na Łódź - może zostać „Świetlną Stolicą Polski”! Nagrody trafią do potrzebujących

  (MAL)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Głosuj na Łódź - może zostać „Świetlną Stolicą Polski”! Nagrody trafią do potrzebujących
  1/2
  przejdź do galerii
  Łódź reprezentuje nasz region w finale 10. edycji „Świeć się z Energą”, rywalizacji o miano najładniej świątecznie przystrojonej miejscowości w Polsce. Jeśli wygra, powiększy znacznie ilość zdobytego w 1. etapie akcji sprzętu AGD dla potrzebujących, a jego wartość wzrośnie do 50 tys. zł.
  - Cieszymy się z wygranej w etapie wojewódzkim. W lutym pralki, lodówki i kuchenki warte 10 tys. złotych trafią do najbardziej potrzebujących łódzkich rodzin - również zastępczych oraz młodych ludzi, którzy usamodzielniają się po wyjściu z domu dziecka czy rodziny zastępczej - mówi Adam Wieczorek, wiceprezydent Łodzi. - I liczymy na sukces w finałach ogólnopolskich konkursu. Za 40 tys. zł moglibyśmy obdarować sprzętem nawet ponad 60 rodzin. 

  Warto pomóc swojemu miastu i głosować na nie.
  Każde miasto, które wygrało etap wojewódzki konkursu, już zdobyło nagrody. Otrzyma 16 sztuk nowoczesnego sprzętu AGD o wartości 10 000 zł. Lodówki, pralki, kuchenka elektryczna i inne pomocne urządzenia, trafią za pośrednictwem władz miasta do najbardziej potrzebujących mieszkańców. W finale ogólnopolskim każda miejscowość walczy o dodatkowy sprzęt warty 40 000 zł.

  W rywalizacji bierze udział 16 miast. Są to m.in. Kraków, Toruń, Katowice. Kto zdobędzie tytuł? W plebiscycie wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców. Przykład Połczyna Zdroju, zwycięzcy jednej z poprzednich edycji pokazuje, że przy odpowiedniej determinacji, nawet małe miejscowości mają szanse pokonać te największe.

  Głosowanie trwa tylko do 18 stycznia. Ale żeby ostatnie dni głosowania były jeszcze bardziej emocjonujące, od wtorku 15.01.2019 każdy głos liczymy jak 5 głosów!

  Żeby oddać głos na Łódź wystarczy wysłać SMS o treści SEM.9 na numer 72355. Koszt 1 SMS to 2 zł + VAT.

  Regulamin i szczegóły na stronie TUTAJ

  Szukamy mistrzów świątecznej fotografii

  Plebiscytowi miast towarzyszy konkurs fotograficzny. Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody ufundowane przez Grupę Energa - aparaty fotograficzne i bony do sklep.energa.pl. Ich łączna wartości to aż 40 000 zł. Dla laureata grand prix przygotowano natomiast zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.

  Fotograficzna zabawa trwa wciąż na Instagramie. Każdy kto do 18 stycznia oznaczy swoje świetliste zdjęcie #SwiecSiezEnerga ma jeszcze szansę na dodatkowe nagrody.


  Miasta w finale ogólnopolskim:
  Katowice
  Kielce
  Kraków
  Łomża
  Łódź
  Mrągowo
  Nysa
  Ostrów Wielkopolski
  Radom
  Sędziszów Małopolski
  Świnoujście
  Toruń
  Wejherowo
  Wrocław
  Wschowa
  Zamość

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ta piękna fotografia

  . (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  zachęca do głosowania.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Głosuj na Łódź!

  buuuuuuu haaaaaaaaaaaa ha! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Głosowanie trwa tylko do 18 stycznia

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo