GKS TYCHY - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO 19.09.2021. Śledź relację LIVE, wynik meczu online

(dk, ww)
Dziś o godz. 12:40 mecz GKS Tychy - Widzew Łódź! Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania.

GKS TYCHY - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE

strona wymaga odświeżania

GKS TYCHY1
WIDZEW ŁÓDŹ1

90+5 min. - Koniec meczu. Widzew był bliski zdobycia trzech punktów, ale jeden moment nieuwagi i dobry strzał byłego widzewiaka odebrał łodzianom zwycięstwo. Widzew chyba zbyt głęboko dał się zepchnąć. 15 strzałów tyszan i 9 Widzewa. W pierwszej zdecydowanie lepszy był Widzew, w drugiej gospodarze. Daniel Tanżyna po meczu powiedział: Bardzo żałujemy, bo mogliśmy dowieźć zwycięstwo do końca. Niestety, nie udało się.
90+4 min. - Nowak zatrzymał Kargulewicza w polu karnym
90+3 min. - Róg dla GKS
90+1 min. Gol dla GKS. Grzeszczyk strzelił zza pola karnego. Piłkę zbyt krótko wybił Nowak
90+1 min. - Mecz przedłużony aż o 5 minut. Widzew w opałach
90 min. - Silny strzał Piątka, kapitalnie broni Reszka
89 min. - Faul Hanouska, żółta kartka dla łodzianina
89 min. - Gołębiowski do Montiniego, Włoch nieczysto trafił w piłkę
87 min. - Tetteh i Nunes - tę parę wprowadza trener Niedźwiedź na boisko. Schodzą Danielak i Kun
84 min. - Paprzycki strzelił wysoko ponad bramką. Zmiana: Paprzycki schodzi z boiska, za niego Steblecki
84 min. - Wolny dla GKS przed polem karnym Widzewa
83 min. - Kontra Widzewa, Gołębiowski zakiwał się przed polem karnym
82 min. - Seria główek w polu karnym widzewiacy wybijają piłkę
82 min. - Widzew zepchnięty do obrony. Zmiana w Widzewie: Dejewski za Michalskiego
79 min. - Róg dla GKS. Łodzianie wybijają piłkę
77 min. - Widzew miał szczęście Malec do Kargulewicza, strzał tuż obok słupka Reszki. Sędzia dopatrzył się spalonego
77 min. - Gołębiowski faulowany jest wolny dla Widzewa
76 min. - Po strzale Grzeszczyka róg dla GKS
74 min. - Było groźnie pod bramką Widzewa, ale Malec faulował Zielińskiego
73 min. - Zmiany w GKS: wchodzą Kozina i Kargulewicz za Biela i Janiaka
70 min. - Sędziowie analizowali jeszcze VAR, wszystko było w porządku. Widzew prowadzi 1:0
69 min. GOL DLA WIDZEWA. Gołębiowski dośrodkował z lewej strony, piłka przeleciała przez pole karne, kapitalnie przyjął ją stojący tyłem do bramki Montini, odwrócił się i wykonał powrotną centrę. Piłka trafiła idealnie na głowę Danielaka, który z bliska wpakował piłkę do siatki
67 min. - Podwójna zmiana w GKS: Piątek i Malec za Żytka i Nowaka
66 min. - Reszka łapie dośrodkowaną piłkę
62 min. - Bardzo mocny strzał Gołębiowskiego lewą nogą z wolnego, Jałocha efektownie broni
61 min. - Zmiany w Widzewie: Montini za Guzdka, Gołębiowski za Muchę
60 min. - Wołkowicz zagrał ręką tuż przed polem karnym GKS, dostał żółtą kartkę, Widzew ma rzut wolny
57 min. - Po rogu Michalskiego ostro skontrowali gospodarze, Janiak strzelił tuż obok słupka
56 min. - Dobre strzały Wołkowicza i Żytka - piłkarze Widzewa zablokowali piłę
55 min. - Szymura wybił piłkę po dośrodkowaniu Hanouska
51 min. - Organizatorzy muszą załatać dziurę w siatce bramki GKS. Za bramką kibice wywiesili transparent prowokujący widzewiaków: „W Łodzi jedna drużyna się liczy ŁKS Łódź - prawdziwi awanturnicy”.
50 min. - Groźnie głową strzelał Grzeszczyk, nie trafił w bramkę
50 min. - Zagranie z klepki Michalskiego, nie zorientował się Guzdek
48 min. - Bardzo dobre rozegranie rogu. Michalski do Muchy, piłka po jego strzale została zablokowana
47 min. - Dobra interwencja Nowaka, wybił piłkę sprzed bramki Widzewa
46 min. - Obie drużyny bez zmian
Druga połowa wznowiona.
Koniec pierwszej połowy. Widzew nadaje ton grze, ale musi stworzyć więcej dobrych sytuacji do strzelenia gola.
45+4 min. - Cztery razy próbowali strzelać na bramkę Widzewa piłkarze gospodarzy, brakowało soczystego strzału
45+2 min. - Piętą zagrał Guzdek do Kuna, piłkę na róg wybił Nedić
45 min. - Cztery minuty doliczy sędzia
43 min. - Tyszanie zamknęli Widzew na własnej połowie
42 min. - Grzeszczyk wrzucił piłkę z wolnego, łodzianie wybili futbolówkę
40 min. - Krystian Nowak fauluje Damiana Nowaka
36 min. - Po dwóch minutach sędzia wznawia grę, ale nadal jest ciemno i kiepsko się oddycha
34 min. - Kibice GKS odpalili race, mecz przerwany z powodu zadymienia boiska
33 min. - Kombinacyjna akcja łodzian, Danielak fauluje rywala w polu karnym GKS
32 min. - Widzew dominuje na boisku, ale brakuje klarownych sytuacji podbramkowych
31 min. - Widzew częściej jest przy piłce. Posiadanie piłki: 69 procent Widzew, 31 proc. GKS
30 min. - Reszka łapie piłkę po strzale głową Żytka
29 min. - Faul Michalskiego na Paprzyckim, żółta kartka dla widzewiaka
29 min. - Dobra wrzutka Daniela, nikt nie zamknął akcji
27 min. - Nowak wybił piłkę sprzed bramki Reszki
27 min. - Widzew zamknął gospodarzy przed polem karnym, ale Tanżyna nieudanie strzelał głową
26 min. - Dobry strzał Michalskiego z dystansu, Jałocha efektownie wybija na róg
21 min. - Ciekawe podanie Hanouska do Muchy, ale dośrodkowanie nastąpiło zza linii końcowej
19 min. - Nowak przerwał kontrę GKS
17 min. - Guzdek strzelał z końca pola karnego, ale zbyt słabo i Jałocha złapał piłkę
16 min. - Danielak strzelił wysoko ponad bramką
13 min. - Hanousek strzelał w krótki róg, Jałocha obronił. To mógł być gol dla Widzewa
12 min. - Kun wywalczył rzut rożny
11 min. - Kun dośrodkował do Guzdka, ale młodzieżowiec nie sięgnął piłki głową
10 min. - Kun odebrał piłkę, ale został przy kontrze sfaulowany
9 min. Róg dla GKS. Kun wybił dośrodkowaną piłkę
6 min. Mucha faulowany 30 metrów od bramki GKS. Piłkę po wrzutce Michalskiego wybili gospodarze
5 min. Dobrą akcję tyszan przerywa Reszka
1 min. Piękna akcja Widzewa: Hanousek - Danielak - Guzdek. Widzewski młodzieżowiec źle strzelił z 8 metrów
1 min. Zaczynamy. Pierwszy gwizdek sędziego

Godz. 12:39 - Kibice Widzewa dopingują z trybun swoją drużynę

Godz. 12:38 - Widzewiacy zagrają w jednolitych czerwonych strojach, tyszanie w białych

Godz. 12:36 - Trener Widzewa Janusz Niedźwiedź: - Przede wszystkim trzeba grać szybko z rozmachem. Musimy szukać wolnej przestrzeni, być konkretni, zdecydowani. Julek Letniowski jest przeziębiony. Zastępuje go Patryk Mucha i wierzę, że to będzie jego dobry występ.

Godz. 12:35 - Trener GKS Artur Derbin: Możemy zatrzymać Widzew odpowiednią organizacją gry. Widzew to główny kandydat do awansu. Nie mieliśmy wiele czasu na przygotowania przed meczem z Widzewem. Dwa dni poświęciliśmy na regenerację. Zrobiliśmy pięć zmian w pierwszej drużynie. Potrzebujemy więcej energetyki. Stąd takie decyzje.

Godz. 12:30 - Na nowoczesnym stadionie w Tychach bardzo mało widzów. Wpływ ma chyba pogoda

Godz. 12:25 - Mimo niekorzystnego bilansu, bukmacherzy stawiają na Widzew. Kurs Fortuny na zwycięstwo Widzewa 1:2,35, na zwycięstwo GKS - 1:3, na remis - 1:3,26.

Godz. 12:22 - Widzewiacy wygrali w Tychach tylko raz - dawno temu, bo 1 maja 1996 pokonali Sokoła Tychy 1:0. Jedynego gola zdobył Marek Koniarek, który w 64 minucie pokonał stojącego w bramce Sokoła Tychy samego Jerzego Dudka. Z GKS w Tychach widzewiacy zanotowali jeden remis i trzy porażki.

Godz. 12:15 - Piłkarze Widzewa skutecznie i widowisko grają w Łodzi, przed własną publicznością. To nie ulega wątpliwości. Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia strzelili w pięciu meczach w Sercu Łodzi czternaście goli. Na wyjazdach tak różowo już nie jest. Widzewiacy w trzech wyjazdowych meczach strzelili trzy gole: dwa przeciwko Zagłębiu w Sosnowcu, jednego w Opolu. Mniej goli od Widzewa w meczach wyjazdowych mają tylko: Katowice, Polkowice i Stomil.

Godz. 12:10 - Tyszanie w ostatnich czterech meczach nie stracili nawet punktu pokonując kolejno Sandecję Nowy Sącz 2:1, Zagłębie Sosnowiec 2:1, Arkę Gdynia 1:0 i w miniony czwartek Chrobrego Głogów 1:0. Cztery ostatnie mecze Widzewa też robią wrażenie: Stomil Olsztyn 2:0, Górnik Polkowice 4:2, Odra Opole 0:0, GKS Katowice 3:1.

Godz. 12:05 - Nie zagra Jakub Wrąbel, choć wydawało się, że wróci między słupki. Przed meczem z Tychami sygnalizował tę absencję trener Janusz Niedźwiedź. Mówił: - W środę poza treningiem był jeszcze Jakub Wrąbel.
Konrad Reszka, zastępca Jakuba Wrąbla, zebrał dobre oceny za występ w meczu z GKS Katowice. Dziś zapewne mieć będzie więcej pracy, bo przecież łodzianie grają na wyjeździe...

Godz. 12:00 - Damian Kos z Wejherowa poprowadzi spotkanie Widzewa z Tychami. Dla 32-latka będzie to szósty mecz w tym sezonie - do tej pory był rozjemcą w trzech spotkaniach Ekstraklasy i dwóch starciach na drugim poziomie rozgrywkowym. Młody arbiter dwukrotnie sędziował mecze łodzian. Zdobyli w nich w sumie cztery punkty (z Radomiakiem 1:1 i Resovią 2:1).

Godz. 11:50 - W przypadku zwycięstwa nad GKS Tychy piłkarze Widzewa zostaną liderami tabeli pierwszej ligi. Korona przegrała bowiem z Sandecją Nowy Sącz u siebie 0:1. Dzięki temu zwycięstwu Sandecja awansowała na trzecie miejsce, a przypomnijmy, że w pierwszej kolejce tego sezonu przegrała na Widzewie 0:3.

Godz. 11:43 - Oto skład naszych rywali:
GKS Tychy: Konrad Jałocha - Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Kamil Szymura, Krzysztof Wołkowicz - Kacper Janiak, Oskar Paprzycki, Łukasz Grzeszczyk, Wiktor Żytek, Bartosz Biel - Damian Nowak.
Rezerwowi: Adrian Odyjewski, Łukasz Sołowiej, Jakub Piątek, Sebastian Steblecki, Gracjan Jaroch, Kamil Kargulewicz, Tomas Malec, Marcin Kozina, Dominik Połap.

Godz. 11:40 - W składzie Widzewa jest jedna zmiana w porównaniu z meczem z GKS Katowice. Chorego Juliusza Letniowskiego w środku pola zastąpił Patryk Mucha.

Godz. 11:34 - Oto skład drużyny Widzewa: Konrad Reszka (69) - Patryk Stępiński (95), Daniel Tanżyna (27, K), Krystian Nowak (15) - Paweł Zieliński (23), Karol Danielak (16), Patryk Mucha (19), Mateusz Michalski (7), Marek Hanousek (25), Dominik Kun (22) - Bartosz Guzdek (17, M).

Rezerwowi: Jakub Wrąbel (1), Michał Grudniewski (2), Tomasz Dejewski (5), Paweł Tomczyk (8), Kacper Karasek (30, M), Mattia Montini (43), Abdul Aziz Tetteh (55), Fabio Nunes (92), Radosław Gołębiowski (97, M).

Godz. 11:30 - Kolejne spotkanie Widzewa tym razem w Tychach z tamtejszym GKS. Bilans spotkań nie jest korzystny dla czerwono-biało-czerwonych, którzy zanotowali w nich tylko jedno zwycięstwo, w dodatku prawie czterdzieści pięć lat temu. Miejmy nadzieję, że dzisiaj piłkarze Widzewa pokażą swoją moc i przywiozą do Łodzi trzy punkty. Poniżej aktualna tabela I ligi...