GKS ŁKS NA ŻYWO. Mecz GKS Jastrzębie ŁKS Łódź na żywo online. Wynik meczu ŁKS. Czy łodzianie dziś awansują do ekstraklasy?

tj, bart
ŁKS grał dziś z GKS. Łodzianie zwyciężyli i tym samym już dziś awansowali do ekstraklasy!!! Brawo ŁKS! Gratulacje dla piłkarzy, działaczy i kibiców! Łódź znów ma EKSTRAKLASĘ!

GKS JASTRZĘBIE ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO ONLINE

Dziś, w sobotę 4 maja o godz. 20.45 ŁKS gra mecz wyjazdowy w Jastrzębiu z tamtejszym GKS. Rywale to zespół czołówki, ale tak naprawdę grający już tylko o... pietruszkę. Czy ŁKS potrafi to wykorzystać? Na żywo ostatnie spotkanie GKS-u Jastrzębie obserwował trener Kazimierz Moskal. Trener ŁKS z pewnością dostrzegł słabe i silne punkty rywali, a swoją wiedzę spożytkuje dla dobra drużyny, wystawiając jedenastkę, który wygra, zdobędzie 3 punkty i tym samym przypieczętuje swój awans do ekstraklasy.

WYNIK MECZU GKS ŁKS NA ŻYWO

GKS JASTRZĘBIE - ŁKS 0:2

90+5 min - Koniec meczu. GKS Jastrzębie-ŁKS 0:2. Ełkaesiacy wracają do ekstraklasy! Dzieje się to na dwie kolejki przed końcem sezonu 2018/2019. Piłkarze cieszą się na środku boiska. Mają z czego! Serdeczne gratulacje.

90+4 min - Sędzia przedłużył mecz o przynajmniej trzy minuty, ale już wiadomo, że potrwa nieco dłużej.

90+1 min - Czerwona kartka dla Kalinkowskiego za niebezpieczne zagranie.

89 min - Zmiana w ŁKS. Kujawa zastępuje Sekulskiego.

88 min - Awans jest nasz - śpiewają kibice ŁKS.

87 min - Niecelny strzał Łuczaka.

86 min - Zmiana w ŁKS. Wolski zastępuje Ramireza.

83 min - Groźne uderzenie Szymury z wolnego, po którym piłka trafia w zewnętrzną część słupka.

76 min - Róg dla GKS. Determinacja gospodarzy jest wielka. Ale nadal jest 0:2!

74 min - Zmiana w GKS. Tront zastępuje Jaroszka.

72 min - Gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę.

71 min - Zmiana w ŁKS. Łuczak wchodzi za Bryłę.

67 min - Tym razem łodzianie mogą mówić o sporym szczęściu. Farid Ali wręcz koszmarnie ,,pudłuje" bowiem dosłownie z kilku metrów.

66 min - Bardzo groźne uderzenie nad poprzeczką Mroza. Ostrzeżenie dla łodzian.

66 min - Zmiana w GKS. Rafała Adamka zastępuje Wróbel.

62 min - Bryła kapitalnie zagrywa do Sekulskiego, ale ten nie trafia w bramkę w starciu sam na sam z wybiegającym z bramki Drazikiem.

60 min - GKS Jastrzębie-ŁKS 0:2. Goście kontrolują sytuację na murawie. A na trybunach słychać już głównie uradowanych fanów łodzian.

57 min - Żółta kartka dla Gojnego.

57 min - Groźna akcja GKS, ale Gojny nie zdołał oddać strzału w polu karnym.

52 min - Kołba spokojnie interweniuje po rożnym.

49 min - Po wymianie podań Ramireza z Kalinkowskim dosłownie w ostatniej chwili szczęścia zabrakło Sekulskiemu.

47 min - Po dośrodkowaniu z prawej strony Ramireza celnie główkuje Sekulski.

46 min - Zmiana w GKS. Mróz zastępuje Spychałę.

46 min - GKS Jastrzębie-ŁKS 0:2. Początek drugiej połowy meczu.

Przerwa - GKS Jastrzębie-ŁKS 0:2. Ełkaesiacy mają kapitalną zaliczkę po pierwszych 45 minutach. Przypomnijmy, iż zwycięstwo łodzian już dzisiaj zapewni im awans do ekstraklasy. Nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało już im w tym przeszkodzić! Zapraszamy na relację po zmianie stron.

45 min - Ramirez kapitalnie podaje prostopadle do Sekulskiego. Ten w sytuacji sam na sam z golkiperem czubkiem buta trafia do siatki.

45 min - GOOOLLL!!! ŁKS prowadzi już 2:0!

44 min - Żółta kartka dla Jaroszka.

43 min - ŁKS mądrze torpeduje poczynania GKS w środku pola.

41 min - Defensywa gości zachowuje spokój po kontrataku gospodarzy.

39 min - GKS był bliski wyrównania po ładnym strzale Rafała Adamka z półobrotu.

37 min - Faridowi Ali zabrakło zdecydowania.

35 min - Piłkarze muszą walczyć na coraz bardziej grząskiej i ciężkiej murawie.

34 min - GKS Jastrzębie-ŁKS 0:1. W tym momencie ełkaesiacy są w ekstraklasie!

30 min - Drazik z trudem broni uderzenie Bryły.

29 min - Po wolnym Ramireza w polu bramkowym GKS dochodzi do ogromnego zamieszania. Próbuje uderzać Sobociński, ostatecznie piłka trafia pod nogi Łukasza Sekulskiego, który kolanem trafia do siatki.

29 min - GOOOOLLLL!!! ŁKS prowadzi 1:0!

26 min - Podanie Piątka do Klimczaka.

24 min - GKS Jastrzębie-ŁKS 0:0. Ciekawe spotkanie. Wszystko może się w nim wydarzyć.

22 min - Kolejne uderzenie Ramireza, ale zbyt lekkie.

20 min - Techniczny strzał Ramireza z wolnego, ale golkiper gospodarzy odbija piłkę.

19 min - Faul Wolniewicza na rozpędzonym Kalinkowskim.

18 min - Żółta kartka dla Patryka Bryły.

15 min - Jadach faulowany przez Ramireza. Farid Ali uderza z wolnego, ale bardzo niecelnie.

14 min - Po błędzie Grzesika Farid Ali wpada w pole karne ŁKS, na szczeście bez konsekwencji.

13 min - W Jastrzębiu coraz intensywniej pada deszcz.

11 min - Celny strzał z dystansu Kalinkowskiego. Jednak golkiper GKS nie daje się zaskoczyć.

9 min - Dośrodkowanie Bryły.

8 min - Błyskawiczna odpowiedź ŁKS. Bryła próbuje przelobować Drazika.

7 min - Groźna kontra gospodarzy. Prawą stroną popędził Jadachm silnie uderzył, ale Kołba był na posterunku.

6 min - Łodzianie czujni i skupieni. Na razie kontrolują ten mecz.

4 min - Pierwszy rożny dla ŁKS. W ostatniej chwili interweniuje defensor GKS.

2 min - Goście czujni w defensywie.

2 min - Słychać doping sympatyków dwukrotnych mistrzów Polski.

1 min - Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz GKS Jastrzębie-ŁKS.

Godz. 20.45 - Oba zespoły już na murawie. Ełkaesiacy na biało-czerwono, GKS na czarno.

Godz. 20.43 - W rundzie jesiennej na stadionie przy al. Unii lepsi byli łodzianie, zwyciężając 2:0 po golach Kujawy oraz Rozwandowicza.

Godz. 20.38 - Na ławce rezerwowych zespołu z naszego miasta siedzą dzisiaj: bramkarz Budzyński oraz: Łuczak, Wolski, Pyrdoł, Rozmus, Rozwandowicz i Kujawa.

Godz. 20.36 - To podopieczni trenera Kazimierza Moskala są faworytem tego starcia. Zajmują drugie miejsce w tabeli i sa najlepszą drużyną ligi w rundzie wiosennej. W tym roku Rycerze Wiosny zdobyli bowiem aż 25 z możliwych 3️0 punktów. Strzelili najwięcej bramek (19) i stracił ich najmniej (tylko 2).

Godz. 20.31- Drużyna z Jastrzębia rozpocznie to starcie w następującym zestawieniu: Drazik - Gojny, Jaroszek, Wołniewicz, Szymura - Spychała, Jadach, Kulawiak, Farid - R. Adamek, K. Adamek

Godz. 20.28 - Poznaliśmy już wyjściowy skład ełkaesiaków. Dziś mecz rozpoczną: Kołba - Grzesik, Juraszek, Sobociński, Klimczak - Ramirez, Kalinkowski, Piątek, Bielak, Bryła - Sekulski.

Wszyscy zawodnicy ŁKS są gotowi do walki. Trzeba więc zagrać dobry mecz, wygrać i cieszyć się z awansu do piłkarskiej polskiej elity.