GKS JASTRZĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ wynik meczu 14.11.2020

Dziś o godzinie 12:30 mecz GKS JASTRZĘBIE - ŁKS. Zapraszamy na relację LIVE

GKS JASTRZEBIE - ŁKS RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

GKS JASTRZĘBIE0
ŁKS ŁÓDŹ3

KONIEC MECZU - Piłkarze ŁKS pewnie pokonują na wyjeździe GKS Jastrzębie Zdrój 3:0. Umacniają się w fotelu lidera. W takiej dyspozycji są na jak najlepszej drodze do powrotu do ekstraklasy. GKS-ŁKS 0:3.
90+3 min - Żółte kartki dla Mroza (GKS) i Srnicia (ŁKS).
89 min - Zmiana w GKS. Za Zejdlera pojawia się Rutkowski.
88 min - GGGOOOLLL!!! Dla ŁKS! Z jedenastu metrów pewnie uderza Sekulski, zupełnie myląc Pawełka. GKS-ŁKS 0:3.
88 min - Faul na Dankowski, po którym arbiter dyktuje karnego dla ŁKS.
87 min - Żółta kartka dla Pawełka.
86 min - Po faulu na Sekulskim drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje Szcześniak.
84 min - Groźnie strzela Sekulski.
81 min - Zmiana w ŁKS. Srnić zastępuje Domingueza.
77 min - Podwójna zmiana w ŁKS. Za Nawotkę wchodzi Sajdak, natomiast za Corrala Sekulski.
76 min - GGGOOOLLL!!! Dla ŁKS! Z bramki GKS wprawdzie wybiega Pawełek, jednak rozpędzony Nawotka zachowuje zimną krew i płaskim uderzeniem posyła piłkę do siatki. Podawał Dominguez. GKS-ŁKS 0:2.
74 min - Tym razem podwójna zmiana w GKS. Za Rumina pojawia się Sokół, a za Jadacha Skórecki.
72 min - Z kilkunastu metrów uderza Feruga.
70 min - Akcja Dankowskiego.
68 min - Podwójna zmiana w ŁKS. Schodzi Pirulo, wchodzi Wolski, schodzi Tosik, wchodzi Rozwandowicz.
67 min - Centruje Pirulo, główkuje Sobociński.
67 min - Ładna kontra ŁKS. Po podaniu Trąbki rywalom ucieka Nawotka, ale Pawełek broni jego uderzenie.
66 min - Jadach zagrywa w pole karne łodzian.
64 min - Akcja Rumina. Jastrzębianie prezentują się coraz lepiej.
63 min - Interwencja Morosa. Rożny dla GKS.
61 min - Akcja Tosika.
59 min - Ostrzeżenie dla ŁKS. Strzał Jadacha z pola karnego.
58 min - Corral sprytnie wymusza przewinienie.
56 min - Zmiana w GKS. Za Bielaka wchodzi Feruga.
51 min - Sobociński efektownie próbował przelobować Pawełka, ale futbolówka trafiła w słupek.
50 min - Żółta kartka dla Bielaka (GKS).
49 min - Znów to łodzianie dominują. Oby tak dalej.
POCZĄTEK II POŁOWY - Gramy dalej. Oba zespoły bez zmian.
KONIEC I POŁOWY - Do przerwy piłkarze ŁKS prowadzą w Jastrzębiu z GKS 1:0. W pełni zasłużenie. Zapraszamy na relację po przerwie.
45 min - Sędzia przedłuża pierwszą połowę o co najmniej minutę.
44 min - Rożny dla GKS.
42 min - Z daleka uderza Dominguez.
41 min - Próbował grający kiedyś w ŁKS Bielak.
39 min - Tym razem atakował Klimczak z lewej strony.
37 min - Pirulo szuka szczęścia z prawej strony boiska.
34 min - Odważny wybieg poza własne pole karne Arndta.
33 min - Moros faulowany przed własną bramką.
31 min - Gospodarze po raz pierwszy postraszyli gości. Strzał Rumina z kilkunastu metrów jest jednak niecelny.
30 min - Pirulo wpadł w ,,szesnastkę" i oddał celny strzał. Ale stanowczo zbyt lekki. Ełkaesiak ucierpiał w tej akcji, konieczna była interwencja fizjoterapeuty.
25 min - Corral nie doszedł do podania.
25 min - Nie chcemy zapeszać, ale to ŁKS ma pełną kontrolę nad tym meczem.
22 min - Indywidualna akcja Klimczaka w polu karnym.
19 min - GGGOOOLLL!!! Dla ŁKS! Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisuje się Antonio Dominguez. Pawełek nie miał żadnych szans, piłka wpadła w samo ,,okienko". GKS-ŁKS 0:1.
17 min - Nawotka na spalonym.
15 min - W pierwszym kwadransie meczu to ŁKS ma inicjatywę.
14 min - Niezbyt pewna interwencja Pawełka.
13 min - Ostrożna gra obu drużyn.
11 min - Uciekał Nawotka, jednak nic z tej akcji nie wynikło.
8 min - Pirulo zagrywa z wolnego do Trąbki, którego centra jest zablokowana.
7 min - Faul dla ŁKS. Żółta kartka dla Szcześniaka (GKS).
4 min - Zablokowany strzał Domingueza. Róg dla łodzian, po którym główkuje Moros.
4 min - Faul jastrzębian.
1 min - Pierwsza akcja gości. W efekcie róg, ale nic z niego nie wynika.
POCZĄTEK MECZU - Start spotkania GKS Jastrzębie-ŁKS.
Godz. 12:30 - Zespoły na boisku. ŁKS na biało-czerwono, GKS na czarno.

Godz. 12:24 - Dzisiejszy mecz w Jastrzębiu poprowadzi sędzia z Żywca Tomasz Wajda. Ma on już na koncie siedem meczów, w których grali dwukrotni mistrzowie Polski. W 2011 roku w I lidze był rozjemcą spotkań z Wartą Poznań (0:0) i Flotą Świnoujście (1:5), w 2012 w ekstraklasie przegranego 1:2 meczu z Jagiellonią w Białymstoku (1:2) i wygranego w I lidze starcia meczu z Sandecją Nowy Sącz (3:2). W sezonie 2018/2019 prowadził wygrane mecze z Chrobrym Głogów (1:0) i Chojniczanką w Chojnicach (2:1) oraz przegrany z Bytovią Bytów (2:3)

Godz. 12:22 - Wyjściowy skład GKS Jastrzębie: Pawełek – Kulawiak, Szcześniak, Bondarenko, Witkowski – Jadach, Bielak, Zejdler, Mróz, Ali – Rumin.

Godz. 12:17 - Gdyby faktycznie podopiecznym trenera Wojciecha Stawowego udało się dzisiaj zwyciężyć, byłoby to ich już dziesiąte zwycięstwo w rundzie jesiennej, które zapewniłoby im pozostanie na pierwszej pozycji w tabeli.

Godz. 12:14 - W sezonie 2017/2018 ŁKS zremisował w Łodzi z GKS 1:1 i uległ na wyjeździe 0:1. Natomiast w sezonie 2018/2019 łodzianie triumfowali dwukrotnie (po 2:0).

Godz. 11:50 - W takim składzie zagra dziś ŁKS...
Skład ŁKS Łódź: Arndt, Moros, Sobociński, Klimczak, Dankowski, Tosik, Trąbka, Dominguez, Pirulo, Nawotka, Corral

Godz. 11:10 - Po 118 dniach GKS wraca na swój obiekt. W tym sezonie jastrzębianie rozgrywali prawie wszystkie swoje domowe spotkania w Wodzisławiu Śląskim.

Godz. 10:55 - Za niecałą godzinę kolejne starcie lidera I ligi. O godz. 12:30 mecz GKS Jastrzębie - ŁKS. Poniżej aktualna tabela I ligi.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani