GKS JASTRZĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]. DZISIAJ ŁODZIANIE GRALI Z GKS JASTRZĘBIE [30.03.18] RELACJA LIVE GKS JASTRZĘBIE - ŁKS

GKS JASTRZĘBIE

1

ŁKS ŁÓDŹ

0

KONIEC MECZU! GKS Jastrzębie wygrywa z ŁKS po rzucie karnym w 16 minucie. ŁKS grał szczególnie w drugiej połowie bardzo słabo. W końcówce meczu wyglądali bardzo źle pod względem kondycyjnym. Jeśli ŁKS myśli o I lidze musi zagrać zdecydowanie lepiej i przede wszystkim mecz trzeba wybiegać, tego dzisiaj brakowało.

95' Kołba daleko zagrywa! ŁKS przy piłce.
94' Radionow traci piłkę, ale tylko na chwilę. ŁKS przy piłce. Mamy przerwę i długa zmiana w drużynie GKS. Sędzia spogląda na zegarek.
93' Kontra GKS-u ale na szczęście piłka trafia pod nogi łodzian, ŁKS nie wygląda jakby się spieszył. GKS teraz atakuje.
92' Teraz faulowany piłkarz GKS. Piłka dla gospodarzy, kradną teraz sekundy.
91' Rzut wolny dla ŁKS. Łodzianie jeszcze mają szansę, gramy do końca panowie! 5 minut doliczone!
90' Dośrodkowanie i wprost w ręce bramkarza GKS.
89' Mamy jeszcze rzut rożny! Może teraz. Mamy też powolną zmianę w drużynie gospodarzy.
87' Dośrodkowanie do Radionowa i powinien był to wykorzystać, co on zrobił! Napastnik źle trafia w piłkę, lepszej sytuacji nie będzie miał, nie trafia do pustej bramki. Wstyd!
86' I teraz huk rac, za stadionem raz po raz wybuchają race. Wygląda to fajnie, ale mecz przecież jeszcze się nie zakończył. Kibice gospodarzy cały czas dopingują.
83' Wolski dośrodkowuje ale zbyt nisko. Gospodarze bronią się bardzo mądrze. Zmiana w ŁKS. Piotr Pyrdoł opuszcza boisko, Wchodzi Kostyrka Jakub.
GKS Jastrzębie - ŁKS 1:0
82' Dośrodkowanie na Radionowa, ten strąca piłkę ale Juraszek fauluje.
81' ŁKS ma rzut rożny, może teraz...
79' Łodzianie wyglądają teraz jakby opadli z sił, grają wolno i notują dużo niedokładnych podań. Muszą przyspieszyć!
78' Znów groźne dośrodkowanie w pole karne ŁKS, wybijamy. Kolejna zmiana w GKS. Schodzi Szczepan, na boisku Caniboł.
76' Na szczęście nic z tego, Kołba rozpoczyna od bramki.
76' Rzut wolny dla GKS. Rozwandowicz spóźnił się z interwencją. Będzie bardzo groźnie.
74' Kolejny zawodnik ŁKS leży na murawie. Mamy kolejną przerwę w grze.
73' Patryk Bryła opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Zagdański.
72' Opatrywany Kamil Juraszek. Gramy w dziesiątkę.
71' Rzut rożny dla ŁKS, Łuczak dośrodkowuje ale bramkarz gospodarzy wybija. Na murawie leży piłkarz ŁKS. Za chwilę będzie kolejna zmiana w łódzkiej drużynie.
69' Dużo chaosu w grze obu drużyn, teraz GKS częściej szarpie do przodu. Łodzianie niepotrzebnie się cofnęli.
67' I teraz arbiter nie odgwizduje faulu na piłkarzu GKS, głośno protestują kibice gospodarzy.
65' Łodzianie wybijają. Zażegnują niebezpieczeństwo. Mamy pierwszą zmianę w drużynie GKS.
64' Ładna kontra GKS, próba strzału ale niecelnie. Rzut rożny dla gospodarzy.
63' Mamy kolejny rzut wolny dla ŁKS! Dośrodkowanie, spalony. Od bramki Drazik.
61' Rzut rożny dla ŁKS. Niezawodna obrona GKS wybija. Jeszcze strzał na bramkę gospodarzy ale niecelnie.
60' Godzina gry za nami. GKS - ŁKS 1:0. ŁKS teraz się stara ale gra zbyt chaotycznie. Jest też dużo niedokładności ze strony łodzian.
57' Widejko wrzuca! Obrońcy GKS wybijają. Łodzianie jednak nadal przy piłce.
56' Bardzo mocne uderzenie Rozwandowicza, Drazik wybija. Ładny strzał piłkarza ŁKS. Mamy rzut rożny.
55' ŁKS rozgrywa leniwie z daleka od bramki gospodarzy, brakuje zdecydowanych podań. Piłkarze GKS dobrze w obronie.
52' Dośrodkowanie ale piłkarze ŁKS wybijają.
51' Piłka odbita od muru i rzut rożny dla gospodarzy. ŁKS się broni.
50' Teraz Pyciak fauluje ostro piłkarza GKS. Zawodnik leży na boisku, kolejny rzut wolny dla gospodarzy. 25 metrów od bramki Kołby.
49' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, Pyciak wybija i teraz rzut rożny dla GKS.
48' Radionow na boisku, zastąpił Margola. Piłkę przejmują gospodarze.
47' Rzut wolny dla ŁKS, żółty kartonik dla piłkarza GKS i będzie szansa.
46' Zaczynamy! ŁKS musi odrabiać straty. Liczymy na lepszą grę łodzian.

Sędzia kończy I połowę. GKS - ŁKS 1:0. Zapraszamy po przerwie...

47' Piłka wychodzi na rzut rożny. Może teraz. Nie, bramkarz piąstkuje.
46' Mamy żółty kartonik dla piłkarza GKS. Rzut wolny dla ŁKS, Będzie dośrodkowanie.
45' Strzał na bramkę Kołby ale dziś łódzki bramkarz gra bardzo pewnie.
43' ŁKS znów dośrodkowuje ale nikogo nie było z prawej strony boiska. Brakuje siły rażenia w przodzie ŁKS.
41' Pyciak dośrodkowuje w pole karne GKS ale Łuczak fauluje bramkarza gospodarzy.
39' ŁKS musi uważać na groźne kontry gospodarzy. Teraz ładny strzał z 25 metrów ale Kołba znakomicie broni.
37' Rzut rożny dla GKS, łodzianie wybijają, poszła kontra ale piłkarz ŁKS faulowany i kartka dla Dominika Kulawiaka. 1:1 w kartkach.
35' Widejko dośrodkowuje, Bryła uderza ale piłka wybita. Teraz faul Wolskiego i żółta kartka dla piłkarza ŁKS. Młodzieżowiec gra dzisiaj bardzo ostro.
34' Rzut rożny dla ŁKS, Łodzianie ruszyli po swoje. Może teraz...
33' Rzut wolny dla ŁKS. Była szansa ale sędzia odgwizduje spalonego, szkoda.
31' Ładna kontra ŁKS, Bryła podaje do Łuczaka, ten uderza, niestety bramkarz gospodarzy łapie. Bardzo ładna akcja gości.
29' Dośrodkowanie ŁKS w pole karne gospodarzy ale wprost w ręce golkipera GKS. Brakuje w polu karnym rosłego i walecznego Radionowa.
28' Teraz dużo walki w środku pola. Gra troszeczkę się uspokoiła. Łodzianie teraz próbują spokojnie rozgrywać w ataku pozycyjnym.
25' Strzał na bramkę ŁKS, niecelny. Kołba rozpocznie grę.
23' Fauluje Wolski, kibice domagają się żółtej kartki. Sędzia na szczęście nie pokazuje młodzieżowcowi kartonika.
22' Bardzo dużo niedokładności w grze Łódzkiego Klubu Sportowego. Łodzianie mają za dużo prostych błędów.
21' Juraszek naprawia błąd Pyciaka, mogło być groźnie, Pyciak niepotrzebnie się bawił piłką na swojej połowie zamiast zagrać do przodu.
19' Teraz drużyna GKS idzie za ciosem, ŁKS zepchnięty do defensywy, łodzianie muszą się otrząsnąć jak najszybciej.

16' GOL dla GKS!

GKS Jastrzębie - ŁKS 1:0 Kamil Jadach wykorzystuje jedenastkę.
15' Rzut karny dla GKS Jastrzębie!
13' Patryk Bryła z dystansu, jednak niecelnie. Mamy przerwę w grze, zawodnik ŁKS ma problemy z obuwiem.
11' Łuczak dośrodkowuje ale za nisko, gospodarze wybijają.
10' ŁKS teraz przejął inicjatywę, łodzianie teraz częściej przy piłce. Rzut wolny dla ŁKS.
7' Pyciak z daleka ale nad bramką. Brawo ŁKS, łodzianie wyszli ze swojej połowy i mamy dobry strzał. Od bramki gospodarze.
6' Próba gry z kontry GKS ale piłkarz gospodarzy faulowany. Głośny doping kibiców drużyny GKS Jastrzębie.
ŁKS dzisiaj nastawiony defensywnie. Widać to patrząc na skład drużyny i nastawienie na boisku.
4' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale łodzianie wybijają.
3' Łodzianie wybijają, widać że lider II ligi od początku agresywnie, ŁKS musi przetrwać to oblężenie. Rzut wolny dla gospodarzy.
2' Już mamy za sobą pierwszą akcję gospodarzy, mamy rzut rożny dla GKS.
1' Gramy! ŁKS! ŁKS! ŁKS!

Za chwilę zaczynamy! Do boju ŁKS!

18:50 Już za chwilę ŁKS zmierzy się na wyjeździe z liderem II ligi GKS Jastrzębie. Zaczynamy za dziesięć minut. Zostańcie z nami.
18:30 - Mecz GKS - ŁKS rozpocznie się o godz. 19. Poniżej skład drużyny ŁKS i gospodarzy.

Skład GKS: G. Drazik - O. Mazurkiewicz, P. Pacholski, K. Szymura, D. Kulawiak, B. Semeniuk, D. Tront, B. Jaroszek, F. Ali, K. Jadach, D. Szczepan

ZOBACZ: Tak mieszka i całuje czołowy snajper ŁKS Jewgen Radionow (ZDJĘCIA)

Godz. 17:35 - Już za chwilę podamy skład drużyny ŁKS.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu GKS JASTRZĘBIE - ŁKS. Początek spotkania o godz. 19

Liga na raty. 24. kolejka spotkań II ligi została rozłożona na trzy dni. GKS Bełchatów podejmuje Znicz Pruszków i zechce zrehabilitować się za porażkę w pierwszym meczu wiosny z Rozwojem Katowice (0:1). Jesienią górą był Znicz, wygrał 2:1.
Legionovia - Rozwój Katowice 1:2 (0:1)
0:1 - Wróbel (6), 1:1- Rybkiewicz (66),
1:2 - Szeliga (88)

30 marca: Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków (godz. 16); 31 marca: GKS Bełchatów - Znicz Pruszków (17), Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg (15), Błękitni Stargard - Warta Poznań (13), Gryf Wejherowo - Wisła Puławy (14), MKS Kluczbork - Radomiak Radom (17), ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg (12).