GKS II BEŁCHATÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [0:3]

(ww)
GKS II BEŁCHATÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJE NA ŻYWO]
GKS II BEŁCHATÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJE NA ŻYWO] GKS II BEŁCHATÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJE NA ŻYWO]
Zakończył sie mecz GKS II - WIDZEW ŁÓDŹ. Łodzianie bez większych problemów pokonali gospodarzy strzelając im trzy gole. Łodzianie dominowali w każdym aspekcie gry. Widać było kolosalną różnicę umiejętności poszczególnych zawodników. Widzew zasłużenie wygrywa i kontynuuje serię zwycięstw. Oby tak dalej. Brawo

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

93' Sędzia kończy mecz.
91' Teraz Kaczyński wpadł w pole karne, zaiast podać strzelał. Podpalił sie młody napastnik Widzewa. Można było dograć do Budki.
90' Rzut wolny dla GKS. Próba strzału, ale znów kiks. Widzew od bramki.
89' Widzew teraz zacznie od bramki. Ten mecz już jest wygrany. Trwa znakomita passa łodzian.
88' Próbują gospodarze z dośrodkowaniem ale znów plany im zepsuł dobrze interweniujący Sokołowicz.
87' Faul na Zawodzińskim. Zmiana we Widzewie. Zawodziński schodzi. Brawo Mariusz. Znakomity mecz. Na boisku już Możdżonek.
86' Rzut rożny dla GKS. Ale Sokołowicz łapie. I Widzew od bramki.
85' Gra w śodku pola. Widzew przy piłce. Dobrze dziś gra Okachi.
82' Piękna indywidualna akcja Zawodzińskiego. Ściął do środka pola karnego i płaskim strzałem skierował piłkę tuż obok słupka. Było blisko.
81' Łodzianie kontrolują grę. GKS nie istnieje. Różnica w umiejętnościach jest baaardzo duża. Widzew od rzutu rożnego. Będzie szansa na czwartą bramkę.
79' Zmiana w GKS. Wejdzie Kolus za Maciejewskiego. Piłka na połowie GKS. Z autu gospodarze.
Wejście smoka Kaczyńskiego, który pięknie dograł z lewej strony do Patryka Strusa a ten z głowy umieścił piłkę w siatce. BRAWO PANOWIE
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL dla Widzewa

76' Juz wszystko wporządku z łódzkimpomocnikiem. Widzew na połowie GKS. Zmiana, zejdzie Robert Kowalczyk, za niego wchodzi Sebastian Kaczyński.
75' Teraz leży Okachi. Został uderzony przez zawodnika z Bełchatowa. Przerwa w grze.
73' Kowalczyk znów miał okazję, i znów nie wykorzystał. To chyba już jego znak firmowy. Na boisku leży zawodnik WIdzewa. Bartek Gromek chyba będzie musiał zejść.
72' Teraz Budka z Zawodzińskim pokazali klasę. Spokój i techniczne opanowanie w środku pola. Brawo
71' Róg dla GKS II. Na aut i rozpocznie Widzew
69' Rzut rożny dla Widzewa. Zawodziński dośrodkowuje, piłke dostaje Okachi, strzela ale bramkarz wybija. Było blisko.
68' Rzut rożny dla Widzewa. Wczesniej Budka faulowany. Powinna być żółta kartka .
I teraz brutalnie Marcin Wdowiak fauluje Kowalczyka. Żółta kartka dla piłkarza GKS. Kowalczyk wciąż poza murawą
65' Teraz dobry presing piłkarzy Widzewa. Kowalczyk walczy i wywiera presję na obrońcach gospodarzy. Brawo dla niego za walkę.
64' Kolejny powrót po kontuzji. Kamil Tlaga wejdzie za Kamila Bartosa.
62' Uderzał Łabędzki, znakomita obrona. Teraz poszła kontra Widzewa, piłkę przejął Budka, uderzył, futbolówka odbiła się od nóg obrońcy GKS i malo brakowało a po rykoszecie Adrian zdobyłby gola. Zółta kartka dla zawodnika GKS.
60'**Zmiana w zespole Widzewa. Gwiazda obecnej drużyny Widzewa wchodzi na boisko. Adrian Budka za Bartosiewicza.58' Teraz Kowalczyk znów nie przyjął piłki. Strata. Napastnik Widzewa gra źle. Do wejścia przygotowany Adrian Budka!57' Widzew atakuje. Strus wywalczył aut na wysokości pola karnego GKS
Mocny strzał kapitana drużyny Widzewa, ale obok bramki.
Zmiana w Bełchetowie, Schodzi Flaszka, wszedł Góralczyk.53' Kowalczyk dostał piłkę na trzeci metr, nikt go nie krył, zamiast uderzyć w róg po ziemi to on podniósł piłkę i bramkarz wybił na róg. I za chwilę dośrodkowywał Widzew i Patryk Strus, dostał bezpańską piłkę i z woleja niestety przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. To powinna być bramka. Rzut wolny dla Widzewa. Czaplarski przy piłce. 52' Z autu zaczął Widzew, do piłki dopadł Strus i uderzył z pierwszej piłki tuż obok słupka. 51' Sędzia uspakaja Marcina Płuskę trener Widzewa, który teraz głośno i agresywnie mobilizuje swoich piłkarzy. 49' GKS próbuje. Od rzutu wolnego na połowie Widzewa. Ale niecelnie. Widzew rządzi. Spokojnie kontroluje grę. Łodzianie przewyższają rywali we wszystkich aspektach gry. Piękna kontra Widzewa, trzech zawodników wyszło z kontrą i pięknie rozegrali, wręcz ośmieszyli obronę i bramkarza gospodarzy, a Kamil Bartosiewicz niczym profesor skończył całą akcję precyzyjnym plasowanym strzałem. Brawo. 47' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL dla WIDZEWA**

46' Gospodarze rozpoczęli II połowę. Widzew prowadzi jedną bramką.

KONIEC I POŁOWY. Zapraszamy po przerwie.

46' Sędzie kończy pierwszą połowę.
45' Sokołowicz od bramki po stracie gospodarzy. Będzie długie wybicie.
43' Faul na Kowalczyku. Będzie dośrodkowanie dla Łodzian. Zawodziński, zamieszanie w polu karnym, Bargieł uderza ale strasznie niecelnie. Szkoda.
40' Gromek znakomicie dogrywa do Kowalczyka, a ten zamiast wślizgiem przeciąć lot piłki to spokojnie spaceruje w polu karnym. Tak nie powinien zachowywać się napastnik.
39' Faul dla Bełchatowian. Będzie dośrodkowanie w pole kane. Ale Sokołowicz łapie ze spokojem.
37' Teraz Widzew ładnie zamknął przez chwilę GKS na ich połowie. Oddali trzy dośrodkowania, niestety żadnego strzału. Ale akcje oskrzydlające mogły się podobać.
35' Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego Widzewa. I kartka dla piłkarza GKS. Za co? Nie wiemy.
34' Faulowany Gromek. Faulował brutalnie Michał Sitarz. Ale to Czaplarski dostał żółtą kartkę. Za dyskusje, zupełnie niezrozumiała sytuacja.
32'**Ależ piękna akcja Widzewa! Znakomicie rozklepali piłkarzy GKS w polu karnym i Okachi nadbiegający uderzył ale piłka została przypadkowo odbita przez zawodnika gospodarzy. Mogłaby być bramka. Widzew z rzutu rożnego. 30' Kolejny strzał pomocnika GKS, ale znów obok bramki. 29' Strzał zza pola karnego, ale piłkarz GKS uderza niecelnie. 27' Rzut rożny dla Widzewa. Zawodziński przy piłce. Piłka szybko przeniosła się na połowę Widzea i teraz rzut trożny dla gospodarzy. 26' Wrzutka w pole karne ale Widzewiacy wybili, poszła kontra Widzewa ale znów Strus na spalonym. 25'** Kolejna ładna akcja lepszego Widzewa. Patryk Strus niestety spalił, powinien był bardziej uważać. Okachi zagrał prostopadle ale zawodnik Widzewa na spalonym.
Strus dobija i mamy 0:1 dla Łodzian! Brawo. Akcję rozpoczął Okachi, zagrał z prawej strony do Kowalczyka, ten uderzył, bramkzarz ości odbił piłkę a tam doszedł do niej niepilnowany Strus, który wpakował piłkę do pustej bramki

23' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL dla WIDZEWA

Bartosiewicz strzela niecelnie zza pola karnego, szkoda że żaden z zawodników nie przeciął tego strzału. Wystarczylo dołożyć nogę.
21' Widzew na połowie gospodarzy. Aut na wysokości pola karnego.
19' Rzut rożny dla GKS-u. Widzew ponownie wybija. Gospodarze przy piłce.
Znakomicie piąsktuje Sokołowicz. Było groźnie. Wciąż trwa wulgarny doping kibiców gospodarzy.
17' Czaplarski faulował z prawej strony pola karnego Widzewa. Będzie dośrodkowanie.
16' Wydaje nam się że Przemysław Rodak był specjalnie faulowany bez piłki, ale sędzia pozostaje nie wzruszony.
15' Bartos dogrywał z lewego skrzydła ale niestety żaden z Widzewiaków nie doszedł do piłki.
14' I pierwszy srzał celny gospodarzy. Maciejewski strzelał z lewej strony bramki idzewa ale Sokołowicz na posterunku.
11' Póki co Widzew ma optyczną przewagę, ich ackje są składniejsze i widać że wszystkie atuty są po stronie gości.
10' Faul. Bartos kopnięty. Widzew w środku pola rozpocznię grę.
9' Pierwszy strzał gospodarzy ale baaaardzo nieceleny. Widzew od bramki.
Znakomity strzał Czaplarskiego i kapitan drużyny Widzewa trafia w słupek! Wspaniałe wykonanie rzutu wolnego.
7' Faulowany Kowalczyk przed polem karnym GKS. Będzie szansa na strzał.
Pojawiła sie grupka kibiców gospodarzy, którzy w sposób wulgarny dopingują. Nie będzie to mecz "przyjaźni"
5' Kowalczyk ma problemy z celnym odegraniem piłki w środku pola i tracimy piłkę. Napastnik Widzewa ma potężne braki techniczne.
3' Początek nerwowy z obu stron. Bełchatowianie zmotywowani. Widzew spokojnie próbuje rozgrywać. Widać że będzie ciężko.
2' Pierwsza pewna interwencja Sokołowskiego. Widzew od bramki przy piłce.
1' Zaczęliśmy! Rozpoczęli łodzianie.
Już piłkarze na własnych połowach. Za chwilę rozpoczniemy. Piłka na środku boiska
Widzew w strojakch czerwonych, gospodarze w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.
Piłkarze wychodzą na murawę. Atmosfera na trybunach jak na treningu. Kibice widzewa mają zakaz, gdyby nie to łodzianie pewnie graliby jak u siebie.

Pusto na trybunach w Bełchatowie. Na razie nie widać nawet miejscowych kibiców.
Piłkarze własnie prowadzą rozgrzewkę. Nie ma na stadionie sympatyków łódzkiego klubu, mają zakaz wyjazdów. Jak wiadomo Widzew ma niepowtarzalnych kibiców. Zawsze znakomicie wspierają swój klub. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko Widzew zdobędzie trzy punkty.

Widzew:
Sokołowicz – Bartos, Czaplarski, Bargieł, Gromek – Bartosiewicz, Rodak, Okachi, Strus – Zawodziński – Kowalczyk
Rezerwowi: Stawski – Tlaga, Dudała, Bończak, Budka, Możdżonek, Kaczyński

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU GKS II - WIDZEW ŁÓDŹ.

Bełchatów
K. Bruchajzer - J. Paluszkiewicz, D. Michalski, M. Wdowiak, M. Szóstakiewicz, M. Bociek, M. Sitarz, A. Maciejewski, K. Pałczyński, D. Flaszka, M. Łabędzki

Dziś czwartoligowi piłkarze Widzewa grać będą w Bełchatowie. Spotkanie łódzkiej drużyny z drugim zespołem GKS rozpocznie się o godz. 16.

GKS II vs WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO, TRANSMISJA Z MECZU GKS II BEŁCHATÓW - RTS WIDZEW ŁÓDŹ

Przed piłkarzami czwartej ligi 28. kolejka mistrzowska. Po raz drugi tej wiosny drużyny rywalizować będą w środku tygodnia. Łodzianie o godz. 16 grać będą w Bełchatowie z rezerwami pierwszoligowego GKS. Spotkanie rozegrane zostanie na głównej płycie stadionu przy ul. Sportowej. Nie będzie to impreza masowa, co oznacza, że mecz obejrzy najwyżej 999 kibiców, dla których udostępnione zostaną trybuny zachodnia i honorowa.

GKS II - WIDZEW ŁÓDŹ 4 05 2016 na żywo

Zapowiada się szalenie ciekawa konfrontacja, której jednak nie obejrzą kibice Widzewa, bowiem obowiązuje ich zakaz wyjazdów. Jest czego żałować, bowiem ten mecz to szlagier kolejki. Łodzianie po fantastycznej wiośnie (osiem spotkań wygranych z rzędu!) awansowali na drugie miejsce w tabeli. Natomiast gospodarze dzisiejszej potyczki zajmują trzecie miejsce i do drużyny trenera Marcina Płuski tracą tylko punkt. T0 spotkanie ma dla łodzian szczególne znaczenie i może być kluczowym dla końcowego układu tabeli. Ewentualne zwycięstwo widzewiaków uchyli im, i to znacznie, bramę do trzeciej ligi. Wiele wskazuje na to, że będzie to najtrudniejszy pojedynek w tej rundzie. Dziś pierwsza liga nie gra, dlatego nie można wykluczyć, że w drużynie trenera Krystiana Kieracha znajdzie się kilku zawodników pierwszej ligi. Takie rozwiązanie sprawi, że poprzeczka ustawiona przed łódzkim zespołem pójdzie znacznie w górę.

Warto odnotować, że drugi zespół GKS zagrał na głównym klubowym stadionie dwa mecze i oba wygrał. Rozgromił Zjednoczonych Gmina Bełchatów 6:0 oraz pokonał LKS Rosanów 3:1.

Widzew notuje wspaniałą serię w drugiej rundzie sezonu, a trzy ostatnie spotkania wygrał, zdobywając po 4 bramki. Nie mamy nic przeciwko temu, aby podobnie było i dziś!

GKS II - Widzew Łódź na żywo, relacja LIVE, transmisja GKS II Bełchatów - Widzew Łódź