Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie występują utrudnienia w ruchu w woj. łódzkim? Stan na 2.03.2024

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Które drogi w województwie łódzkim 2.03.2024 nie są przejezdne? Zderzenie się pojazdów w ruchu: droga 12, Łódź - Piotrków Tryb (328. km) Objazd drogami lokalnymi dla pojazdów osobowych.

Utrudnienia drogowe w woj. łódzkim 2.03.2024

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie łódzkim zaplanowane są na dzisiaj (2.03.2024) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

Materiały promocyjne partnera

Szukasz opon, bagażnika albo kosmetyków samochodowych? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach motoryzacyjnych online.

Okazje

Zderzenie się pojazdów w ruchu: droga 12, Łódź - Piotrków Tryb (328. km)

  • Od: 2.03.2024 09:45
  • Do: 2.03.2024 14:00
    Objazd drogami lokalnymi dla pojazdów osobowych

Zablokowana jezdnia prawa


Roboty drogowe: droga A2, w. Łowicz - w. Skierniewice (387. km)

  • Od: 2.03.2024 09:00
  • Do: 2.03.2024 14:00
    Naprawa nawierzchni , zablokowany pas prawy i awaryjny w k. Warszawy

Roboty drogowe: droga A2, w. Łódź Północ - w. Łowicz (382. km)

  • Od: 2.03.2024 05:30
  • Do: 2.03.2024 15:00
    Punktowa naprawa nawierzchni , zajęty pas prawy i awaryjny w k. Warszawy , roboty szybko postępujące

Protest: droga S8e, w. Złoczew - w. Sieradz Południe (160. km)

  • Od: 1.03.2024 08:00
  • Do: 4.03.2024 08:00
    Protest rolników, zablokowana S8e w obu kierunkach na odcinku od w. Sieradz Południe do MOP Dąbrowa Wielka.

Policja wyznaczyła objazd: w. Złoczew - DW477 - DW482 - DK12 - w. Sieradz Południe. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Wytyczony objazd


Roboty drogowe: droga 12, m. Kozenin (429. km na odc. 0,8 km)

  • Od: 1.03.2024 07:30
  • Do: 4.03.2024 16:00
    Budowa oświetlenia ulicznego na skrzyżowaniu. Roboty prowadzone na poboczach.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 91c, Radomsko ul. Narutowicza (57. km na odc. 1,8 km)

  • Od: 30.10.2023 07:00
  • Do: 31.05.2024 14:00
    Budowa chodników , kanalizacji deszczowej , ścieżki dla rowerów.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h
  • droga zamknięta dla ruchu

Roboty drogowe: droga 91c, Wielki Bór , Gomunice , Kletnia (49. km na odc. 2,6 km)

  • Od: 1.10.2023 06:00
  • Do: 31.05.2024 14:00
    Budowa kanalizacji deszczowej , chodnika i ścieżki rowerowej.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie łódzkim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Gdzie występują utrudnienia w ruchu w woj. łódzkim? Stan na 2.03.2024 - Dziennik Łódzki

Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany