Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w Łódzkiem? PGE informuje o wyłączeniu energii elektrycznej w łódzkim. Informacje o braku prądu 25.03.2023

Angelika Korlaga
Angelika Korlaga
Gdzie nie będzie prądu w Łódzkiem. Sprawdź listę!
Gdzie nie będzie prądu w Łódzkiem. Sprawdź listę! pixabay.com
Gdzie nie będzie prądu Łódzkiem? Sprawdź listę miejsc, w których PGE zaplanowało w naszym województwie prace. Roboty energetyków spowodują, czasowe wyłączenie prądu. Kto musi przygotować się na brak energii elektrycznej? Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ, SPRAWDŹ SWOJE MIASTO.

GDZIE NIE BĘDZIE PRĄDU W ŁÓDZKIEM 22 MARCA? WYKAZ MIEJSCOWOŚCI, ULIC I TERMINY

Sprawdź miejsca, w których planowane są przez PGE wyłączenia prądu. Warto przygotować się na wyłączenie prądu i naładować urządzenia. Przerwy w dostawie energii elektrycznej najczęściej są związane z koniecznymi naprawami bieżącymi oraz rozbudową sieci, przyłączaniem kolejnych odbiorców itp.

Mieszkańcy miast i powiatów w województwie łódzkim nie będą mieli prądu dzisiaj 22 marca, oraz kolejnych w najbliższych dniach. Podajemy informacje o wyłączeniach energii elektrycznej w Łódzkiem. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym.

TU nie będzie prądu w Łódzkiem 21 marca i w najbliższych dniach. ZOBACZ LISTĘ

Brak energii elektrycznej wystąpi m.in. w Bełchatowie, Łodzi, Łowiczu, Pabianicach, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Zgierzu. A jak w pozostałych miastach i powiatach? Wyłączenia prądu są planowane w powiatach: bełchatowskim, brzezińskim, kutnowskim, łaskim, łęczyckim, łódzkim wschodnim, łowickim, opoczyńskim, pabianickim, pajęczańskim, piotrkowskim, poddębickim, radomszczańskim, rawskim, sieradzkim, skierniewickim, tomaszowskim, wieluńskim, wieruszowskim, zduńskowolskim, zgierskim.

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. łódzkim na najbliższe dni. Na liście znajdują się nie tylko najważniejsze miasta. Znajdziecie tu konkretne adresy z miejsc w powiatach województwa łódzkiego, gdzie nie będzie prądu.

ADRESY I TERMINY WYŁĄCZEŃ PRĄDU W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Sprawdź adresy i terminy planowanych wyłączeń prądu w Łódzkiem od 21 do 26 marca 2023 roku. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

PGE przypomina, że w razie zagrożenia lub poważnej awarii należy zadzwonić na numer alarmowy 991 pomocy technicznej lub na numer 42 675 10 00.

Skąd wiadomo, czy to awaria, czy planowane wyłączenie?

Gdy brak prądu występuje w twoim mieszkaniu, domu, sprawdź bezpieczniki – najpewniej tu tkwi problem. Gdy nie ma prądu w całym bloku, na klatce schodowej, trzeba się skontaktować z właścicielem budynku, administratorem. Gdy nie ma prądu na całej ulicy, w okolicy, to najprawdopodobniej planowane wyłączenie lub awaria.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Reportaż Śląski Związek Rolników Strajk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany