Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 05godz.
  • 19min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Gdzie kupić maseczki ochronne w Łodzi. Ile kosztują maseczki CENY

Karolina Brózda
Karolina Brózda
Od 16 kwietnia (czyli od dziś) wchodzi w życie kolejne obostrzenie wprowadzone przez rząd w związku z epidemią koronawirusa. W miejscach publicznych każdy jest zobowiązany zakrywać nos i usta. Chodzi o to, żeby do minimum ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Można to robić przy pomocy chustki lub szalika, można przy pomocy ochronnej maseczki.Czytaj więcej na następnej stronie Grzegorz Gałasiński
Gdzie kupić maseczki ochronne w Łodzi. Ile kosztują maseczki? Od 16 kwietnia, czyli czwartku, wchodzi w życie kolejne obostrzenie wprowadzone przez rząd w związku z epidemią koronawirusa. W miejscach publicznych każdy jest zobowiązany zakrywać nos i usta. Chodzi o to, żeby do minimum ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Można to robić przy pomocy chustki lub szalika, można przy pomocy ochronnej maseczki.

Ceny maseczek w aptekach

Tymi ostatnimi łodzianie interesują się od dawna. Kupować można je przede wszystkim w aptekach. Wiele z nich w związku z nowym zaleceniem zamówiło dodatkowe dostawy masek.
– Mamy maseczki jednorazowe w cenie 5,90 zł za sztukę, a także bawełniane, wielokrotnego użytku, które można prać, za 9 zł – usłyszeliśmy w aptece “Słoneczna” przy ul. Piotrkowskiej.

Jle kosztują maseczki na poczcie

Od 14 kwietnia maseczki można też kupić na... poczcie. Są wielokrotnego użytku i kosztują 9,99 zł za sztukę. Są dostępne także w sklepie internetowym w paczkach po 5 sztuk w cenie 49,95 zł. Jeszcze w kwietniu poczta planuje również wprowadzenie do sprzedaży żeli do dezynfekcji rąk.

Najtańsze maseczki w Łodzi

15 kwietnia swoją ofertę właśnie o maseczki ochronne (jednorazowe) poszerzyła także sieć sklepów Żabka. Opakowania, za które trzeba będzie zapłacić 16,17 zł, będą zawierały 10 sztuk. Co ciekawe, maseczki będą sprzedawane bez marży, czyli sieć na handlu nimi nie zarobi. W związku z tym każdy franczyzobiorca został poproszony o szczególną uwagę podczas sprzedaży maseczek - jeden klient będzie mógł kupić jedną paczkę maseczek. Łącznie w ponad 6 tys. sklepów Żabki będzie do nabycia około 8 milionów maseczek.

Oglądaj nasze studio wyborcze. Start w niedzielę o g. 21:45

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

f
ffff

kupic??? ku r wa !!! panstwo powinno zapewniac to za darmo! i plyn dezynfekujacy tez bo jaka to wina moja ze jest ten koronaszit w PPolsce??? Dlaczego ja mam placic za to ze swoich pieniedzy ze jakis chinski syfiasz cos rozpuscil po swiecie,

M
Monika Dąbrowska

3 warstwowe które można prać w 60 stopniach i mają certyfikat można kupić po 3 zł wiązane i po 3,5 na gumkę w sklepie przy ul. Rzgowskiej 145. Pakowane po 10 sztuk.

E
Eciech

Tylko uwaga!!! Maski przeciwsmogowe i przeciepyłowe z zaworkiem zwrotnym nie nadają się ponieważ nie spełniają w tym przypadku swojej roli.

Dodaj ogłoszenie