gardenCONTRACTONG & MURAWA 2019

MM

Nowe wydarzenie biznesowe na mapie Łodzi jakim są Targi Pielęgnacji i Konserwacji „MURAWA” oraz Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych „gardenCONTRACTING”, odbędą się w dniach 28-29 listopada br. W Hali Atlas Arena, przy Al. Bandurskiego 7.

Rozwijający się w Polsce w bardzo szybkim tempie rynek profesjonalnych muraw sportowych jak również rosnący poziom profesjonalizmu w tej dziedzinie skłonił nas do organizacji imprezy o charakterze targów branżowych. Dodatkową inspiracją i wzorem są również podobne imprezy odbywające się od wielu lat na rynkach wysoko rozwiniętych w tej dziedzinie, np. w Wielkiej Brytanii. Mają one stanowić platformę współpracy dla operatorów obiektów, użytkowników oraz firm zajmujących się profesjonalnie murawami sportowymi.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale oczywiście nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych. Do uczestnictwa zaproszeni są groundsmani i greenkeeperzy zajmujący się każdym rodzajem murawy sportowej, firmy branżowe, operatorzy stadionów, ośrodki sportu i rekreacji, operatorzy boisk miejskich, gminnych i szkolnych. Jak również właściciele i operatorzy pól golfowych, jednostki budżetowe zajmujące się utrzymaniem obiektów sportowych, kluby i związki sportowe, architekci, firmy usługowe, wykonawcy obiektów sportowych i wreszcie instytucje naukowe i badawcze.

W ramach imprezy, poza możliwością szerokiej prezentacji swojej oferty przewidujemy organizację paneli dyskusyjnych oraz prelekcji prowadzonych przez zaproszonych gości. Zaproszenie do udziału w imprezie kierujemy do osób i organizacji z Polski jak również spoza granic kraju.

Równolegle z Targami MURAWA odbędą się Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING. Podczas targów zaprezentują się producenci i dystrybutorzy nasion, roślin, drzew i krzewów, nawozów, środków ochrony roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi, architekci ogrodów, parków i krajobrazów. Atutem targów będą odwiedzający czyli właściciele sklepów ogrodniczych, przedstawiciele hipermarketów, centrów ogrodniczych, spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy kwiaciarnie oraz administratorzy obiektów sportowych, osoby odpowiedzialne za konserwacje i pielęgnację boisk.

Targi odwiedzą również firmy świadczące usługi projektowania i wykonywania ogrodów, architekci krajobrazu oraz reprezentanci gminnych i miejskich zarządów zieleni.

Podczas targów odbędą się imprezy towarzyszące: warsztaty, prelekcje i pokazy. Specjaliści z Polski i Europy podzielą się wiedzą z zakresu prezentacji roślin i sprzedaży w centach i sklepach ogrodniczych oraz przedstawią swoje doświadczenia w pielęgnacji muraw na stadionach, polach golfowych, obiektach sportowych i przestrzeni miejskiej. Będzie można spotkać się, porozmawiać i rozwiązać bieżące problemy, z którymi borykają się na co dzień przedstawiciele tych branż. W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym właściciele sklepów, centrów ogrodniczych uzyskają informacje jak prezentować rośliny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Wśród zalet wydarzenia można wymienić dogodną lokalizację w centrum Polski i dla wielu idealny termin targów.

Będziemy gościć firmy z Holandii, Niemiec, Polski, Włoch i Wielkiej Brytanii.

Partnerem Targów została Ekstraklasa S.A.

Wstęp dla odwiedzających branżowych jest bezpłatny.

MuzoTok: Viki i Kayah "Ramię w ramię" opowiadają o najnowszym utworze.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie