Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

GALERIA BRYK wielki finał już w niedzielę! Pokażcie swoje samochody i motocykle!

TJ
WYŁĄCZNYM PARTNEREM GALERII BRYK JEST GALERIA ŁÓDZKA
Odliczamy już dni do wielkiego finału tegorocznej edycji Galerii Bryk. Na liście mamy już ponad 80 pojazdów! Swój udział zapowiedziało kilka ekip, m.in. „Beta Custom's”, „See you next jear”. Uwaga! Spotykamy się 19 czerwca na najwyższej kondygnacji (pod chmurką) parkingu Galerii Łódzkiej.

GALERIA BRYK 2016. WIELKI FINAŁ 19 CZERWCA

Będą wspaniałe samochody, motocykle, piękne kobiety i mnóstwo atrakcji, zabaw oraz konkursów. Wśród nich m.in. pokazy pierwszej pomocy, slalom w alkogoglach, rozdawanie odblasków, gry i zabawy dla dzieci, symulator zderzeniowy pokazujący działanie pasów bezpieczeństwa, tak zwaną wagę zderzeniową, specjalny jeździk dla dzieci i wiele, wiele innych.

Parking zostanie podzielony na sektory tematyczne: oldtimery, klasyki PRL-u, auta sportowe, samochody terenowe, bryki po tuningu i oczywiście motocykle.

WYŁĄCZNYM PARTNEREM AKCJI JEST GALERIA ŁÓDZKA

Na imprezę można zgłosić każdy samochód i motocykl. Nie liczy się wiek, nie liczy się marka. Nie jest ważne, ile ktoś włożył pieniędzy w renowację, czy też tuning samochodu.

Widzów zapraszamy w godz. 14 - 17.

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marysinska

Szacunek ogromny! Panowie od lat udowadniacie, kto moglby pronowac miasto... jestem Widzewiakiem mieszkajacym na Pomorzu i z całą odpowiedzialnoscia, 1 -powinniście grać u nas na Balutach, dwa -rozpieedalac cala Polskę jak to robicie. Tylko Ksb!

L
Lodzia

czasami wydaje mi się że jestem warzywem gadającym do siebie

Z
Zgrywus

Wyj nawet do księżyca hahahahaha

Z
Zgrywus

Wyj nawet do księżyca hahahahaha

p
pedalot

zjadą szpachlowane bolidy ze zgierzowa i epasów. Nie wiadomo, śmiać się czy płakać.

Dodaj ogłoszenie