Galeria Bryk 2012 (regulamin 1)

ei24
.
. ei24
Regulamin imprezy "Galeria Bryk"

Załącznik nr 1

Regulamin imprezy "Galeria Bryk"

§1
Regulamin określa zasady przeprowadzenia Imprezy "Galeria Bryk" (zwanej dalej Imprezą).

§2
Organizatorem Imprezy jest Polskapresse sp. z o.o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41
Oddział Prasa Łódzka 90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19.

§3
Czas trwania Imprezy: 24 czerwca 2012 w godz.14-17

§4
Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

§5
Celem Imprezy jest wyłonienie najciekawszych samochodów, które w dniu 24 czerwca 2012 zgłoszą się na teren Imprezy i zarejestrują jako uczestnicy Imprezy.

§6 
Impreza odbędzie się na górnym parkingu Galerii Łódzkiej (al. Piłsudskiego 15/23) dnia 24 czerwca 2012 roku w godz. 14-17.

§7. 
Aby wziąć udział w Imprezie, każdy właściciel samochodu osobowego, który posiada czynne prawo jazdy, aktualny dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu, zobowiązany jest zarejestrować się u organizatora Imprezy. Rejestracja odbywać się będzie w dniu Imprezy w godz. 12-14 na górnym parkingu Galerii Łódzkiej.

§8
Poprzez rejestrację rozumie się podanie danych osobowych, odebranie numeru startowego, ustawienie auta na wskazanym przez organizatora miejscu, naklejenie numeru startowego zgodnie z instrukcją dostarczoną przez organizatora.

§9
Każdy uczestnik Imprezy zobowiązany jest do obecności na terenie Imprezy wraz z samochodem w godz. 12-17.

§10
Zabrania się:

1. Zmieniania miejsca parkingowego w trakcie trwania imprezy
2. Jazdy samochodem po terenie imprezy
3. "Palenia gum", ruszania z piskiem opon.
4. Zmieniania numerów startowych

§11
Uczestnicy mogą przebywać na terenie miejsca imprezy od rozpoczęcia do zakończenia Imprezy, a następnie zobowiązani są bez zbędnej zwłoki opuścić miejsce Imprezy.

§12
Na teren Imprezy mają zakaz wstępu osoby nietrzeźwe, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających albo substancji psychotropowych.

§13
Na teren Imprezy nie będą wpuszczane osoby, które swym zachowaniem stwarzają potencjalne zagrożenie dla porządku publicznego.

§14
Osoby obecne na Imprezie mają obowiązek zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać regulaminu obiektu (terenu) i regulaminu Imprezy.

§15
Na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia: broni, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych np.: petard, zimnych ogni, rac, pochodni itp., materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, opakowań szklanych, napojów w opakowaniach plastikowych i kartonowych powyżej 0,5l, napojów w puszkach, środków odurzających, substancji psychotropowych, przedmiotów mogących zagrozić życiu lub zdrowiu ludzkiemu np.: kijów baseballowych, metalowych rurek, noży, itp.

§16
Organizator imprezy zabrania wprowadzania lub wnoszenia na teren Imprezy psów lub innych zwierząt.

§17
Zabrania się niszczenia koszy na śmieci, ławek oraz wszelkich innych obiektów i mienia, a także samowolnego przemieszczania urządzeń i mienia znajdującego się na terenie Imprezy oraz
wzniecania ognia.

§18
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione na terenie Imprezy.

§19
Niestosowanie się do powyższych zasad będzie skutkowało wykluczeniem z Imprezy.

§20
Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Imprezy, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu     z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w Imprezie.

§21
Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

§22
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Imprezie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

§23
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. Ks.I.Skorupki 17/19, 90-532 Łódź, oraz pod adresem www.expressilustrowany.pl

§ 24
Przez wzięcie udziału w Imprezie uczestnik wyraża zgodę na wzięcie udziału w plebiscycie "Najlepsza Bryka Czytelników Expressu Ilustrowanego", który odbędzie się na łamach "Expressu Ilustrowanego" w dniach 26 czerwca - 10 lipca br.

§ 25
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania Imprezy.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie