ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Futbol kobiet. Młodzież UKS SMS zagra dziś w ataku

hof

2018-04-25 09:06

2018-04-25 09:06

Dodaj komentarz

Futbol kobiet. Młodzież UKS SMS zagra dziś w ataku

hof

2018-04-25 09:06

Dzisiejszym meczem na własnym stadionie z AZS Wałbrzych (Milionowa 12, godz. 16), piłkarki nożne SMS UKS Łódź zakończą sezon zasadniczy.
Oba zespoły zakwalifikowały się już do grupy mistrzowskiej, wałbrzyszanki z czwartego miejsca w tabeli (40 punktów), a łodzianki z piątego (34). Punkty z sezonu zasadniczego są w całości zaliczane do klasyfikacji końcowej.

AZS to brązowy medalista minionego sezonu, dzięki licznym transferom, na czele z reprezentantką Polski Jolantą Siwińską, ma jeszcze silniejszy skład niż w poprzednich rozgrywkach.

Marek Chojnacki, trener łódzkich futbolistek, nie będzie miał do dyspozycji kilku kluczowych piłkarek. Kontuzje wykluczyły z gry m.in. defensywną pomocniczkę Monikę Walak i środkową obrończynię Katarzynę Konat.

W grze ofensywnej trener będzie musiał postawić na klubową młodzież, reprezentantkę Polski U-19, Nikolę Karczewską i U-17, Paulinę Filipczak.

Różnicę w doświadczeniu, łodzianki będą musiały muszą nadrobić zaangażowaniem. A to na pewno potrafią, co pokazały w ostatnich meczach.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się