reklama

Frywolne zabawy na frywolne andrzejki... Wróżby andrzejkowe, lanie wosku, zabawy, albo coś bardziej ekscytującego...

Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Jeśli masz już dość tradycyjnej andrzejkowej zabawy, wróżb, pogaduszek i plotkowania spróbuj czegoś nowego, bardziej ekscytującego. Andrzejki są doskonałym pretekstem do tego. Ale pamiętaj, że takie zabawy sprawią przyjemność tylko wtedy, gdy uda się zebrać zaufane grono, bardzo dyskretnych przyjaciół. Na wstępie wszystkich należy poinformować, że jeśli jakiś konkurs wydaje się komuś zbyt śmiały, może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z tej części zabawy.

Jaki lubisz kolor?

Uczestnicy siadają parami naprzeciw siebie ( najlepiej kobieta - mężczyzna), tak by par nie tworzyły osoby, które się dobrze znają (pary można wylosować). Każda z osób zgaduje w jakim kolorze jego vis a vis ma bieliznę. Gdy zgadnie druga osoba z pary musi pokazać jej fragment (rozpiąć bluzkę czy spodnie). Kto najszybciej z grupy zgadnie ten wygrywa pierwszą część zabawy (grę kończymy dopiero, gdy wszyscy zgadną)

Jak król z damą

Tasujemy talię kart i rozdajemy pojedyncze karty uczestnikom zabawy. Osoby, które otrzymają króla i damę w tym samym kolorze muszą się pocałować. On całuje ją w rekę, ona jego w policzek. Jeśli są to osoby tej samej płci wybierają kto i w co kogo pocałuje. Zabawę kończymy gdy wszystkie pary pocałują się. Wygrywa ta, która zrobi to pierwsza.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Każdy z uczestników frywolnych andrzejek wymienia trzy swoje ulubione pozycje seksualne i uzasadnia dlaczego je lubi. Wygrywa ten, kto najbardziej sie zarumieni podczas wypowiedzi...


Zabawa w krawca

Do zabawy potrzebny jest centymetr krawiecki. Znów losujemy pary. Osoby w parach mierzą sobie wzajemnie długość nóg (po wewnętrznej stronie), klatkę piersiową/biust i pas. Wygrywa ta osoba, która ma rozmiary najbardziej zbliżone do ideału.

Kto to napisał?

Każdy z uczestników zabawy pisze na kartce (najlepiej drukowanymi literami) z kim z uczestników imprezy chciałby spędzić noc. Zwinięte karki wrzucamy do pojemniczka. Wygrywa ta osoba, której imię najczęściej się powtarza.

Finał zabawy:

Podsumowujemy punkty ( Kto ma najwięcej wygranych, drugich lub trzecich miejsc w pięciu zabawach). Para, która ma ich najwięcej idzie razem np. do kina...

Polskie aktorki nago. Polskie aktorki pokazują nagie piersi ...

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 6

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
29 listopada, 17:30, Trollo:

Ja bym ruuuuchał!

A je!!!

29 listopada, 21:39, Gość:

Wyruuuuchaj bobra trollu. A je

29 listopada, 23:30, Trollo:

Srrałem na ciebie!

To nie byłem ja to twoja stara. Dziwne macie trolu relacje w rodzinie

G
Gość

Ja prdlę...

T
Trollo
29 listopada, 17:30, Trollo:

Ja bym ruuuuchał!

A je!!!

29 listopada, 21:39, Gość:

Wyruuuuchaj bobra trollu. A je

Srrałem na ciebie!

G
Gość
29 listopada, 17:30, Trollo:

Ja bym ruuuuchał!

A je!!!

Wyruuuuchaj bobra trollu. A je

G
Gość

Zabawy ma poziomie gimnazjum. Żenada.

T
Trollo

Ja bym ruuuuchał!

A je!!!

Dodaj ogłoszenie